Personu skaits

22m2

Kopējā platība

Brokastis

Franču balkons

Standarta numurs

Standarta numurs ir ekonomiska iespēja kvalitatīvi atpūsties priežu meža ielokā pie Baltezera. Tas ir piemērots nakšņošanai kopā ar draugu vai kolēģi, jo Jums ir iespēja izvēlēties divas vienguļamās gultas. To var ērti izmantot arī ģimenes, ierīkojot papildu gultasvietas uz komfortablās sofas. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Brokastis

Gardas un pilnvērtīgas bufetes brokastis ir iekļautas cenā. Tās var baudīt mūsu restorānā vai pasūtīt numurā.

Atpūtas zona

Jūsu ērtībām arī vairākos standarta numuros ir neliela atpūtas zona ar rakstāmgaldu, krēslu, kafijas galdiņu un minibāru. Numuram ir franču balkons.

Naktsmiera zona

Standarta numurā ir plaša divguļamā gulta vai divas vienguļamās gultas. „Sleepwell” matrači un spilvenu izvēles iespējas no spilvenu kartes nodrošinās kvalitatīvu naktsmieru. Numurā ir iespējams ierīkot 1 papildu gultasvietu.

Vannas istaba

Standarta numura vannasistabā ar dušu, apsildāms dvieļu žāvētājs, kosmētiskais spogulis, kosmētikas līdzekļi un fēns.

Jūsu ērtībām

Numurā ir apģērba gludināšanas piederumi un plašs drēbju skapis, kā arī seifs. WiFi – nemainīgas kvalitātes bezvadu interneta pieslēgums. Numurā ir gaisa kondicionieris un regulējama apkures sistēma.

Atpūtas iespējas „Baltvillā” un tās apkārtnē

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta sniedz mūsu viesiem daudzveidīgas atpūtas iespējas gan viesnīcas teritorijā, gan tās tuvumā. Aktīvu vai mierīgu atpūtu varēs baudīt ikviens: gan ģimenes ar bērniem, gan romantikas, dabas, kultūras vai sportisku nodarbību cienītāji.

Atpūtas iespējas viesnīcas teritorijā

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta un plašā teritorija piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas viesnīcā un tās teritorijā. Regulāri un atbilstoši sezonai viesnīcas darbinieki organizē arī dažādus tematiskos sarīkojumus.

Pastaigas

Dodieties pastaigās pa priežu mežu. 3 km gara pastaigu taka, kas caur priežu mežu ved no Carnikavas līdz jūrmalai, ir 7 km attālumā no viesnīcas. Vai vēlaties ko grūtāku? Veiciet 20 km pastaigu no pašas viesnīcas. Pasūtiet viesnīcā līdzi ņemamu maltīti, ar ko varēsiet mieloties pie jūras.

Baltezers un apkārtne

Rudens un ziemas sezonās varat doties pastaigās svaigā gaisā, bet vasarā doties izbraucienā ar motorlaivu, lai apskatītu iespaidīgo Lielā un Mazā Baltezera krastu apbūvi.

Bērnu rotaļu laukums

Aizraujoša izklaide brīvā dabā gaida arī bērnus speciāli viņiem ierīkotā spēļu laukumā viesnīcas teritorijā.

Pikniks priežu mežā

Sarīkojiet pikniku svaigā gaisā, priežu mežā ar burvīgu skatu uz Baltezeru un pilnīgā komfortā! Kā to izdarīt? Pasūtiet maltīti mūsu šefpavāriem, un Jūs iegūsiet romantisku, ģimenisku vai jautru sarīkojumu. Atmosfēru nodrošināt Jūs — par visu pārējo parūpēsies mūsu komanda!

Baltezera pludmale

„Baltvilla” nodrošina viesiem brīnišķīgu iespēju atpūsties pie skaistā Baltezera, sniedzot pilnu komfortu. Visos gadalaikos var baudīt brīnišķīgos saulrietus pār ezeram.

Atpūta SPA

Izmantojiet viesnīcas spa piedāvātās masāžas un rituālus. Mūsu komanda regulāri veido dažādus īpašos piedāvājumus dāmām, kungiem, kā arī pāriem.

Sportiskas nodarbības

Sportiskām nodarbībām varat nodoties gan brīvā dabā, gan blakus esošā rehabilitācijas centra „Baltezers” sporta zālē, kur ir uzstādīti moderni trenažieri. Ja vēlaties sportot ārā, palūdziet viesnīcas personālam pieejamos piederumus: sporta paklāju, hanteles u. c.

Sarīkojumi viesnīcas restorānā

Atkarībā no sezonas mūsu gourmet restorāna komanda organizē dažādus gardēžiem domātus sarīkojumus: brančus, īpašas vakariņas, degustācijas, meistarklases u. c.

Ūdens sports

Vasaras sezonā viesnīcas teritorijā ir iespējams nopeldēties Baltezerā, kā arī  nomāt ūdens motociklus, ātrgaitas laivu, airu laivas, ūdensslēpes u. c. Mūsu viesu drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ visas nodarbības ir iespējamas tikai tām atbilstošos apstākļos (instruktori, laikapstākļi u.c.).

Galda spēles

Viesnīcas vestibilā ir pieejamas dažādas galda spēles, kuras varat spēlēt, kad vien vēlaties.

Izbraucieni ar velosipēdiem

Vai Jums patīk veloizbraucieni? Lieliski! Nonomājiet velosipēdu „Baltvillā” un iepazīstiet abus mūsu izveidotos maršrutus velobraucējiem (9,5 – 15 km garumā)! Viesnīcas reģistrācijā noskaidrojiet velosipēdu nomāšanas iespējas un saņemiet velomaršrutu kartes.

Kokaudzētava Baltezers

Kokaudzētavas „Baltezers” apmeklējums būs interesants pastaigu un floras cienītājiem. Kokaudzētavā ir vairāk nekā 500 dažādu sugu augu, kuru krāšņumu noteikti vislabāk var novērtēt pavasarī un vasarā. Katru gadu kokaudzētava papildina augu daudzveidību ar Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstošiem augiem. Ekskursijas vai kokaudzētavas apmeklējuma laikā Jūs noteikti iegūsiet idejas un iedvesmu sava dārza izkopšanai. Turklāt daudzus no piedāvātajiem augiem Jūs varēsiet uzreiz arī iegādāties.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no senākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja 87 ha teritorijā ir eksponēts vairāk nekā 100 tautas celtniecības objektu, kas stāsta par zemnieku dzīvi tagadējās Latvijas teritorijā no 17. gs. beigām līdz 20. gs. 30. gadu beigām.

Varat doties patstāvīgā pastaigā pa muzeja teritoriju vai apskatīt to kopā ar gidu, izvēloties stāstu latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Muzejā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, bet Priedes krogā — nogaršot malkas krāsnī ceptu maizi vai īstu lauku zupu.

Dažkārt muzejā norisinās arī dažādi tematiski sarīkojumi. Uzziniet vairāk muzeja mājaslapā.

Rīgas zooloģiskais dārzs

Rīgas zooloģiskā dārza apmeklējums būs aizraujošs notikums gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. Zoodārzā var vērot desmitiem dažādu sugu savvaļas dzīvnieku, putnu, rāpuļu, tropu iemītnieku un kukaiņu. Tā ir lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas un uzzināt ko jaunu. Dodieties patstāvīgā pastaigā pa zooloģisko dārzu vai padariet apmeklējumu vēl aizraujošāku, pievienojoties fotoorientēšanās spēlei.

Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī

Nacionālais botāniskais dārzs ir viens no skaistākajiem apskates objektiem gan Latvijā, gan viesnīcas „Baltvilla” tuvumā. Nacionālajā botāniskajā dārzā atrodas lielākā augu kolekcija Baltijā, un to ieraudzīt pilnā krāšņumā, protams, vislabāk ir iespējams ziedēšanas laikā: pavasarī, vasarā vai agrā rudenī. Tomēr arī ziemā botāniskajā dārzā ir iespēja iepazīt dažādas kolekcijas, piemēram, bagātīgo kaktusu kolekciju vai citas mainīgās ekspozīcijas. Botāniskajā dārzā Jūs varēsiet apskatīt augus no vairākiem kontinentiem un tāliem, eksotiskiem apvidiem.

Pilsēta pie jūras Saulkrasti

Lai arī tradicionālā jūrmala un Saulkrasti ir aktuāla atpūtas vieta vasarā, tomēr pastaiga pa pludmali ir interesanta visos gadalaikos. Jūrai un silam piemīt īpaša burvība un raksturs katrā gadalaikā.

Saulkrastu pludmale ir 17 km gara un daudzveidīga, sākot no dziedošajām smiltīm Lilastē un beidzot ar akmeņaino piekrastes daļu Zvejniekciemā.
Inčupes labajā krastā pie upes ietekas jūrā atrodas Baltā kāpa, no kuras paveras skaists skats uz Rīgas jūras līci. No Baltās kāpas līdz Saules tiltam gar jūras piekrasti pa mežu vijas 3,6 km garā Saulrieta taka. Dodoties pastaigā pa to, Jums būs iespēja apskatīt 20 dižpriedes.

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Saulkrastu velosipēdu muzejs ir aizraujošs apskates objekts gan profesionāliem velobraucējiem, gan amatieriem. Muzejā ir eksponēts viens no pirmajiem Latvijā izgatavotajiem „augstratiem”, Anglijā būvētais velosipēds „Coventry” ar pirmajām pneimatiskajām (piepūšamajām) riepām, kā arī A. Leitnera pirmajā velosipēdu fabrikā Latvijā 1888. gadā ražotais „Safety” tipa velosipēds un, protams, vēl daudzi citi. Vai velomuzejs Jūs iedvesmoja doties izbraucienā ar velosipēdu? Dariet to, jo muzejs piedāvā arī velosipēdu nomu. Tie gan būs komfortabli mūsdienu velosipēdi.

Tirdzniecības parks „Alfa”

Tirdzniecības parka „Alfa” vairākos stāvos ir izvietoti veikali, kafejnīcas, aptiekas, bankas, saloni, kā arī kinoteātris. Ja nu gadījumā Jūsu atpūtas laikā Jums nav paveicies ar laikapstākļiem, tirdzniecības centrā „Alfa” Jūs varēsiet pavadīt vai visu dienu!

Sigulda

Par Vidzemes Šveici dēvētā Sigulda un tās apkārtne ir viena no skaistākajām Latvijas vietām. Siguldā Jums būs iespēja doties ekskursijā pa Turaidas pili un parku, kā arī nodoties pastaigām pa neskaitāmajām Siguldas meža takām. Gaisa tramvajs ir vienīgais Baltijā, un no tā paveras burvīgs skats uz Gaujas senleju. Vasaras sezonā šeit tiek piedāvātas aktīvas izklaides: lēkšana no vagoniņa ar gumijām, rodeļi, piedzīvojumu parks „Tarzāns” u. c., savukārt ziemā ir izveidotas slēpošanas trases.

Apmeklētāju atsauksmes

 

Personu skaits

110m2

Kopējā platība

Brokastis

3 telpas

Terase

Prezidenta apartamenti

Baudiet atpūtu elegantajos un plašajos prezidenta apartamentos ar privātu terasi, saunu un divvietīgu masāžas vannu. Šis numurs ir izcili piemērots pārim, jaunlaulātajiem vai ģimenei kopā ar bērniem. Numurā ir iespējams izveidot papildu gultasvietas. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

55m2

Kopējā platība

2 telpas

Franču balkons

Romantiskais Luksus

Baudiet komfortablu un romantisku atpūtu viesnīcas „Baltvilla” romantiskajā luksusa numurā priežu meža ielokā ar skatu uz Baltezeru. Numurs ir lieliski piemērots pāriem un jaunlaulātajiem. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

64m2

Kopējā platība

Brokastis

2 telpas

Franču balkons

Biznesa Luksus

Plašais biznesa luksusa numurs ir piemērots pāriem, lietišķām personām, kā arī ģimenēm ar bērniem, tajā ierīkojot papildu gultasvietas. Numura interjers ir veidots modernā un elegantā stilā. Tajā ir komfortabla vieta darbam, atpūtas zona un ērta guļamistaba. Vannasistaba ar masāžas vannu. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

44m2

Kopējā platība

Atpūtas stūris

Brokastis

Franču balkons

Pusluksus numurs

Baudiet atpūtu pusluksusa numurā, kurā ir izveidotas divas zonas: atpūtai vai darbam un guļamzona ar plašu gultu kvalitatīvam naktsmieram. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

26m2

Kopējā platība

Brokastis

Franču balkons

Superior numurs

Atšķirībā no standarta numura šis numurs ir par 4 mplašāks. Numurs ir piemērots viesiem, kam patīk komforts un ērtības. Numurā ir divguļamā gulta un atpūtas un darba zona ar lielu rakstāmgaldu. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Viesnīcas noteikumi

Reģistrēšanās

Aicinām viesus reģistrēties viesnīcā sākot no pulksten 15:00. Dažkārt reģistrēšanās ir iespējama arī agrāk, par to ir iespējams uzzināt tikai reģistrācijas dienā, jautājot viesnīcas recepcijā. Ja plānojat viesnīcā ierasties agrāk, Jūsu rīcībā ir bezmaksas bagāžas telpa. Laiku līdz ir iespējama reģistrācija šajā gadījumā Jūs varat pavadīt restorānā, viesnīcas lobijā vai pastaigā viesnīcas teritorijā. Lai reģistrētos, viesiem ir jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai personas ID karte), kā arī derīga kredītkarte vai debetkarte (Visa, MasterCard, Maestro). Viesnīca patur tiesības atteikt izmitināšanu viesiem, kuri nevēlas vai nevar uzrādīt dokumentus vai maksājumu karti, kā arī viesus alkoholisko un citu apreibinošu vielu ietekmē.

Izrakstīšanās

Viesiem izrakstīšanās no viesnīcas ir jāveic līdz pulksten 12:00. Par papildus maksu ir iespējams veikt vēlo izrakstīšanos, to iepriekš saskaņojot ar recepciju.

Arī pēc izrakstīšanās no viesnīcas, Jūs varat bez papildu maksas varat atstāt savu bagāžu bez maksas viesnīcas bagāžas telpā, lai baudītu pusdienas, pastaigu viesnīcas teritorijā, spa procedūras vai tml.

Brokastis

Bufetes veida brokastis tiek pasniegtas  viesnīcas 1.stāva  restorānā katru darbdienu no pulksten 7:00 līdz 10:30, sestdien un svētdien no 7.30 līdz 11.00. Šobrīt apkalpojam individuāli numuros. Brokastu izvēle jāveic ierodoties viesnīcā.

Maksājumi

Par nakšņošanu viesnīcā un citiem pakalpojumiem ir iespējams norēķināties skaidrā naudā vai ​​ar maksājumu karti (Visa, Mastercard, Maestro).

Anulēšana

Jūsu rezervācijas apstiprinājumā ir norādīti attiecīgi rezervācijas atcelšanas noteikumi.

MK noteikumu par Covid-19 infekcijas ierobežošanu izpilde

Viesnīcā “Balvilla” klientu apkalpošana notiek saskaņā MK noteikumu par Covid-19 infekcijas ierobežošanu izpildi. Uzzināt vairāk.

Smēķēšana

Viesnīcas iekštelpās ir aizliegts smēķēt, arī pie atvērtiem logiem.  Aizliegts smēķēt arī elektroniskās cigaretes. Par smēķēšanu viesnīcas iekštelpās tiks piemērots naudas sods.

Bērni / Papildus persona

Par apmešanos viesnīcā bērniem līdz 4 gadu vecumam netiek piemērota papildu maksa, ja bērnam līdz 4 gadu vecumam ir nepieciešama atsevišķa gultiņa – papildus maksa 5 euro par nakti. Bērniem 4-12 gadi – 15 euro par nakti, no 12 gadiem 20 euro par nakti. Papildus maksā ietilpst papildus gultas vieta un brokastis.

Lūdzu, informējiet par papildus gultu nepieciešamību viesnīcas personālu, lai tās tiek laicīgi sagatavotas.

Papildu gultasvietas bērniem vai pieaugušajiem  ir iespējams ierīkot: Prezidenta apartamentos- līdz 3 papildu gultasvietām, Biznesa klases numurā un Pusluksa numurā-līdz 2 papildu gultasvietām, Romatiskajā lukss numurā, superior un standarta klases numuros – līdz 1 papildus gultas vietai.

Mājdzīvnieki

Viesnīcā atļauts apmesties ar suni ir tikai tad, ja viesnīca par to ir informēta rezervācijas veikšanas brīdī. Par katra suņa izmitināšanu viesnīcā ir papildus samaksa: par mazu– 20 EUR / par nakti, un par lielu suni – 30EUR / par nakti. Ar suni ir iespējams apmesties tikai standarta numurā. Izbraucot no viesnīcas, viesim ir brīdi jāuzgaida līdz viesnīcas istaba ir pārbaudīta, lai pārliecinātos, ka “Noteikumi par suņa izmitināšanu viesnīcā” ir ievēroti. Mājdzīvnieka īpašnieks uzņemas pilnu atbildību par savu mājdzīvnieku.

Ja viesnīcā apmetaties ar suni, jautājiet viesnīcas personālam par ēdiena traukiem, kas paredzēti suņiem. Viesnīca suņu ēdināsanas traukus nodrošina, tāpat nodrošinām nelielu dvieli suņa ķepu noslaucīšanai pēc pastaigas.

Dzīvnieka (suņa) īpašniekam nav atļauts

Pastaigāties ar suni, kas nav siksnas pavadā. Atstāt suni vienatnē viesnīcas numuriņā (ja citi viesnīcas viesi tiek traucēti, var tikt piemērots sods 100 EUR apmērā). Vest suni uz viesnīcas restorānu vai SPA. Ļaut sunim gulēt viesnīcas numuriņa gultā vai uz citām viesnīcas mīkstajām mēbelēm. Izmantot viesnīcas dvieļus un gultasveļu, lai žāvētu suni.