14 gadu pieredze konferenču organizēšanā

Konferenču zāles

Viesnīca “Baltvilla” ir lieliska vieta, kur organizēt gan vietēja, gan starptautiska mēroga pasākumus - konferences, seminārus un citus korporatīvos pasākumus.

Konferenču zāles ir izvietotas viesnīcas pirmajā stāvā un brīvi pieejamas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dalībniekiem pieejama bezmaksas autostāvvieta līdz 80 vietām.

Ziņa saņemta

Paldies par Jūsu nosūtīto ziņu.
Mēs to esam saņēmuši un reaģēsim pēc iespējas ātrāk.


Ziņa saņemta

Paldies par Jūsu nosūtīto ziņu.
Mēs to esam saņēmuši un reaģēsim pēc iespējas ātrāk.


Ziņa saņemta

Paldies par Jūsu nosūtīto ziņu.
Mēs to esam saņēmuši un reaģēsim pēc iespējas ātrāk.


Meža zāle

Lielākā konferenču zāle ar ietilpību līdz 100 personām. Uzstādīts moderns, augstas kvalitātes aprīkojums – lāzera projektors (2019), digitālais Flipchart (2019), Clickshare bezvadu pieslēgšanās sistēma (2020). Pieejams Flipchart ar papīra bloku un marķieriem, WiFi, iebūvētā apskaņošanas sistēma, rakstāmpiederumi.

Zālē ir uzstādīti gaisa kondicionieri, savukārt lielie logi nodrošina dabīgo apgaismojumu un skatu uz priežu parku.

Lavandu zāle

Elegantā Lavandu zāle piemērota semināriem vai sapulcēm līdz 20 personām.

75” Smart TV (2019), Flipchart ar papīra bloku un marķieriem, digitālais Flipchart (2019), WiFi, rakstāmpiederumi.

Zālē ir uzstādīts gaisa kondicionieris, savukārt lielie logi nodrošina dabīgo apgaismojumu un skatu uz priežu parku.

Putnu zāle

Mājīgā Putnu zāle grupu darbam vai semināriem līdz 30 personām.

75” Smart TV (2019), Flipchart ar papīra bloku un marķieriem, digitālais Flipchart (2019), WiFi, rakstāmpiederumi.

Zālei ir atverami logi un skats uz priežu parku.

Pilna servisa konferences

Lai iepriecinātu un pārsteigtu Jūsu uzņēmuma darbiniekus, sadarbības partnerus vai viesus, lielisks risinājums ir pasākumu īstenošana ārpus ierastās vides. Funkcionāli iekārtotas konferenču zāles rosinās strādāt produktīvi, savukārt pēc radošas darba dienas atpūta pie viena no skaistākajiem Rīgas ezeriem – Baltezera.

Plānošana

Mēs esam pārliecināti, ka, īstenojot individuālu pieeju un ieklausoties Jūsu vajadzībās, jebkuras Baltvilla konferenču zāles noma būs lieliska izvēle. Piedāvājam:

  • Īpašu pusdienu, vakariņu un kafijas paužu piedāvājumu viesnīcas restorānā;
  • Komfortablus un estētiski iekārtotus viesnīcas numuriņus;
  • Plašu, labiekārtotu teritoriju Baltezera krastā sportiskām aktivitātēm;
    Izklaides un atpūtas iespējas;
  • Bezmaksas interneta pieslēgumu un autostāvvietu.

Organizēšana

Konferenču servisa vadītājs Andris Koks ir atbildīgs un precīzs. Viņš parūpēsies, lai jūsu sarīkojums noritētu veiksmīgi, lai plānotas pauzes neļautu dalībniekiem nogurt un enerģijas līmenis visa sarīkojuma laikā būtu iespējami nemainīgs un lai par katru niansi būtu padomāts!

Ēdināšana

Mēs nodrošinām profesionālu un kvalitatīvu konferenču ēdināšanas servisu. Restorāna šefpavārs Antons Konstantinovs rūpējas par pilnvērtīgu ēdienkarti, kurā iekļauti augstvērtīgi produkti,  kas palīdz saglabāt darba spējas un  mundrumu visas dienas laikā.

Izmitināšana

„Baltvilla” ir neliela, ģimenes aprūpēta dizaina viesnīca, kas atrodas skaistā vietā Rīgas tuvumā. Pie mums lieliski atpūtīsieties plašos, ērtos, eleganti iekārtotos viesnīcas numuros. Mūsu darbinieku gādīgā attieksme pret viesiem rada sirsnīgu gaisotni un sajūtu. Portālā Booking.com mūsu viesmīlība ir novērtēta ar 9,1 balli no desmit.

Visos 38 numuros ir ierīkota gaisa kondicionēšanas sistēma, Wi-Fi, Smart TV un regulējama apkures sistēma. Mēbeles izgatavotas no dabiskas koksnes.

 

Atsauksmes

Mēs ļoti augstu vērtējam mūsu klientu viedokli. Uzziniet, ko par konferenču servisu viesnīcā „Baltvilla” saka mūsu klienti!

 

Paldies par vakardienas pasākumu! Īpaši komplimenti  pavāram – pusdienas un kafijas pauze bija lieliskas!

Rīgas Stradiņa Universitāte

Turēties un noturēties! Esiet tikpat pretimnākoši, saprotoši, profesionāli, pozitīvi un smaidīgi. Veiksmi visam kolektīvam!!!

Olainfarm

I am pleased to say that our conference with you at the Baltvilla went very well. Thank you very much for your help.

All in all, everything was very nice and everyone enjoyed the final dinner – the Chef´s special menu was very good, the wine tasting and the sommelier was excellent!

BK Eesti AS

Pasākums noritēja profesionāli, viesnīcas darbinieki visi ļoti laipni un izpalīdzīgi, ēdiens garšīgs!

SERVIER Latvia

“Mūsu klienti bija pateicīgi un atzīmēja, ka šis ir bijis viens no labākajiem semināriem, kuru viņi apmeklējuši, jo viss bija vienkārši lieliski. Arī mani Zviedru kolēģi atzīmēja, ka Jums ir viena no labākajām semināru telpām, kur viņi ir bijuši.”

AmphoChem AB

Logo-Rimi
Olainfarm_logo
intrac-logo
BN_Kursi-logo
Logo_FranklinCovey
Duroc_machine_tool_LOGO
SEB-logo
Logo-ApeMotors

Iespējas viesnīcā un apkārtnē

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta un plašā teritorija piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas viesnīcā un tās teritorijā.

Baltezera pludmale pie viesnīcas

„Baltvilla” nodrošina viesiem brīnišķīgu iespēju atpūsties pie skaistā Baltezera, sniedzot pilnu komfortu: pludmales dvieļus, atpūtas krēslus, kā arī iespēju pasūtīt uzkodas, saldējumu un dzērienus pludmales kafejnīcā, kas ir atvērta vasaras sezonā.

Izbraucieni ar velosipēdiem

Vai Jums patīk veloizbraucieni? Lieliski! Nonomājiet velosipēdu „Baltvillā” un iepazīstiet abus mūsu izveidotos maršrutus velobraucējiem (9,5 – 15 km garumā)! Viesnīcas reģistrācijā noskaidrojiet velosipēdu nomāšanas iespējas un saņemiet velomaršrutu kartes.

Ūdens sports un izklaides

Vasaras sezonā viesnīcas teritorijā ir iespējams nopeldēties Baltezerā, kā arī nodoties aktīvam ūdenssportam - nomāt ūdens motociklus, ātrgaitas laivu, airu laivas, ūdensslēpes, SUP dēļus un nodarboties ar veikbordu. Mūsu viesu drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ visas nodarbības ir iespējamas tikai tām atbilstošos apstākļos (instruktori, laikapstākļi u.c.). Pēc ūdens izklaidēm ir pieejama sauna turpat uz ezera. Plašāk skatīt: www.aac.lv

Atpūta spa

Izmantojiet viesnīcas spa piedāvātās masāžas un rituālus. Mūsu komanda regulāri veido dažādus īpašos piedāvājumus dāmām, kungiem, kā arī pāriem.

Izbraukumi ar laivu

Jūs varat doties izbraucienā ar motorlaivu, lai apskatītu iespaidīgo Lielā un Mazā Baltezera krastu apbūvi, vai izbraucienā pa seno koku pludināšanas ceļu, kurā Jūs apskatīsiet trīs ezerus. Par visām ūdens sporta un izklaides iespējām jautājiet viesnīcas personālam.

Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no senākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja 87 ha teritorijā ir eksponēts vairāk nekā 100 tautas celtniecības objektu, kas stāsta par zemnieku dzīvi tagadējās Latvijas teritorijā no 17. gs. beigām līdz 20. gs. 30. gadu beigām.

Dodieties patstāvīgā pastaigā pa muzeja teritoriju vai apskatiet to kopā ar gidu. Uzziniet vairāk: brivdabasmuzejs.lv