Atpūtas iespējas

Atpūšoties viesnīcā „Baltvilla”, ikviens atpūtnieks varēs atrast savām interesēm piemērotu atpūtu gan viesnīcas teritorijā, gan tās tuvumā, gan dodoties nedaudz tālākā izbraucienā.

Esam apkopojuši atpūtas iespējas dažādām gaumēm. Plašāku informāciju vai ziņas par papildu atpūtas iespēju variantiem jautājiet mūsu viesnīcas personālam.

Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no senākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja 87 ha teritorijā ir eksponēts vairāk nekā 100 tautas celtniecības objektu, kas stāsta par zemnieku dzīvi tagadējās Latvijas teritorijā no 17. gs. beigām līdz 20. gs. 30. gadu beigām.

Varat doties patstāvīgā pastaigā pa muzeja teritoriju vai apskatīt to kopā ar gidu, izvēloties stāstu latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Muzejā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, bet Priedes krogā — nogaršot malkas krāsnī ceptu maizi vai īstu lauku zupu.

Dažkārt muzejā norisinās arī dažādi tematiski sarīkojumi. Uzziniet vairāk muzeja mājaslapā.

brivdabasmuzejs.lv

8km

Rīgas zooloģiskais dārzs

Rīgas zooloģiskā dārza apmeklējums būs aizraujošs notikums gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. Zoodārzā var vērot desmitiem dažādu sugu savvaļas dzīvnieku, putnu, rāpuļu, tropu iemītnieku un kukaiņu. Tā ir lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas un uzzināt ko jaunu. Dodieties patstāvīgā pastaigā pa zooloģisko dārzu vai padariet apmeklējumu vēl aizraujošāku, pievienojoties fotoorientēšanās spēlei.

rigazoo.lv/lv

13km

Nacionālais Botāniskais dārzs Salaspilī

Nacionālais botāniskais dārzs ir viens no skaistākajiem apskates objektiem gan Latvijā, gan viesnīcas „Baltvilla” tuvumā. Nacionālajā botāniskajā dārzā atrodas lielākā augu kolekcija Baltijā, un to ieraudzīt pilnā krāšņumā, protams, vislabāk ir iespējams ziedēšanas laikā: pavasarī, vasarā vai agrā rudenī. Tomēr arī ziemā botāniskajā dārzā ir iespēja iepazīt dažādas kolekcijas, piemēram, bagātīgo kaktusu kolekciju vai citas mainīgās ekspozīcijas. Botāniskajā dārzā Jūs varēsiet apskatīt augus no vairākiem kontinentiem un tāliem, eksotiskiem apvidiem.

nbd.gov.lv

23km

Pilsēta pie jūras- Saulkrasti

Lai arī tradicionālā jūrmala un Saulkrasti ir aktuāla atpūtas vieta vasarā, tomēr pastaiga pa pludmali ir interesanta visos gadalaikos. Jūrai un silam piemīt īpaša burvība un raksturs katrā gadalaikā.

Saulkrastu pludmale ir 17 km gara un daudzveidīga, sākot no dziedošajām smiltīm Lilastē un beidzot ar akmeņaino piekrastes daļu Zvejniekciemā.
Inčupes labajā krastā pie upes ietekas jūrā atrodas Baltā kāpa, no kuras paveras skaists skats uz Rīgas jūras līci. No Baltās kāpas līdz Saules tiltam gar jūras piekrasti pa mežu vijas 3,6 km garā Saulrieta taka. Dodoties pastaigā pa to, Jums būs iespēja apskatīt 20 dižpriedes.

saulkrasti.lv

30km

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Saulkrastu velosipēdu muzejs ir aizraujošs apskates objekts gan profesionāliem velobraucējiem, gan amatieriem. Muzejā ir eksponēts viens no pirmajiem Latvijā izgatavotajiem „augstratiem”, Anglijā būvētais velosipēds „Coventry” ar pirmajām pneimatiskajām (piepūšamajām) riepām, kā arī A. Leitnera pirmajā velosipēdu fabrikā Latvijā 1888. gadā ražotais „Safety” tipa velosipēds un, protams, vēl daudzi citi. Vai velomuzejs Jūs iedvesmoja doties izbraucienā ar velosipēdu? Dariet to, jo muzejs piedāvā arī velosipēdu nomu. Tie gan būs komfortabli mūsdienu velosipēdi.

velomuseum.lv

Tirdzniecības parka „Alfa”

Tirdzniecības parka „Alfa” vairākos stāvos ir izvietoti veikali, kafejnīcas, aptiekas, bankas, saloni, kā arī kinoteātris. Ja nu gadījumā Jūsu atpūtas laikā Jums nav paveicies ar laikapstākļiem, tirdzniecības centrā „Alfa” Jūs varēsiet pavadīt vai visu dienu!

alfacentrs.lv

9km

Sigulda

Par Vidzemes Šveici dēvētā Sigulda un tās apkārtne ir viena no skaistākajām Latvijas vietām. Siguldā Jums būs iespēja doties ekskursijā pa Turaidas pili un parku, kā arī nodoties pastaigām pa neskaitāmajām Siguldas meža takām. Gaisa tramvajs ir vienīgais Baltijā, un no tā paveras burvīgs skats uz Gaujas senleju. Vasaras sezonā šeit tiek piedāvātas aktīvas izklaides: lēkšana no vagoniņa ar gumijām, rodeļi, piedzīvojumu parks „Tarzāns” u. c., savukārt ziemā ir izveidotas slēpošanas trases.

tourism.sigulda.lv

40km