• Galdiņa rezervācija:
  +371 60001466
  info@baltvilla.lv

  Svinību un banketu organizēšana:
  + 371 29619948
  rihards@baltvilla.lv
 • Restorāns Baltvilla –
  vieta kur garša satiekas ar mīlestību.

  Pie mums – izcila pavāru un viesmīļu komanda, šefpavāra Antona Konstantinova vadībā,  ēdienu gatavo un pasniedz no sirds, padarot to par mākslas darbu un pasniegšanu -par svētkiem!

  Šefpavāra aizrautība un prasme ēdiena gatavošanā ieguldot sirds mīlestību, ir galvenā panākumu atslēga.

  Šefpavārs Antons Konstantinovs 20 gadus ir veltījis ēdienu gatavošanai, izzinot dažādu garšu un aromātu buķetes. Antons ir ieguldījis darbu, laiku un zināšanas, lai atrastu izcilus garšu salikumus un tradicionālo bagātinātu ar pasaules garšu pazīmēm.Tagad šefpavārs ir atradis savu stilu, viņš zin, kas patīk viesiem un kas iepriecinās viņu garšas kārpiņas.

  Ēdiens bez dzēriena ir kā dziesma bez piedziedājuma, tāpēc teicami pagatavots ēdiens lieliski sader ar kvalitatīvu vīnu. Labāko garšu un aromātu kombināciju vienmēr izdodas atrast mūsu vīnzinim un restorāna vadītājam Rihardam Gulbim. Rihards ne tikai darbojas ar dzērieniem, bet arī palīdz viesiem organizēt lielākas vai mazākas svinības.

  Kā ķirsītis uz putukrējuma ir mūsu desertu meistare Ļena Kosicina.
  Ļena savus viesus pārsteidz ar oriģināliem desertiem, kūkām un tortēm. Meistare katrā tortē, mazā kūciņā vai desertā iegulda savu sirds siltumu un smaidu – tāpēc Baltvillas saldumi ir tik īpaši mīļi un saldi.

  Ēdiens un cilvēki, protams, ir galvenais , bet arī videi ir nozīme. Baltvillas restorānā valda īpaši pacilājoša gaisotne, kas jūsu mazos vai lielos svētkus padarīs siltus un mājīgus.

  Īpašie piedāvājumi
  RESTORĀNĀ

  Ēdienkarte

  Banketi un svinības

  Terase & Grill

  Īpašie piedāvājumi

  Restorāns Baltvilla

  Restorāns Baltvilla ir vieta, kur ēdiens tiek gatavots ar mīlestību. Šefpavāra Antona Konstantinova prioritāte ir garša. Pie mums tiek radīti izcili garšu salikumi. Ēdiens tiek gatavots un pasniegts no sirds, padarot ēdienu par mākslas darbu un pasniegšanu– par svētkiem. Ēdienu garšu papildinās izmeklētu vīnu klāsts no vīnziņa Riharda Gulbja zināšanu un pieredzes apcirkņiem. Konditore Ļena Kosicina katrā mazā tortē, mazā kūciņā vai desertā iegulda savu sirds siltumu un smaidu – tāpēc Baltvillas saldumi ir tik īpaši mīļi un saldi. Baltvillas restorānā valda īpaši pacilājoša un sirsnīga gaisotne, kas jūsu mazos vai lielos svētkus padarīs siltus un mājīgus.

  Restorāns Baltvilla aicina izbaudīt ne tikai maltīti, bet arī atmosfēru   – pie mums daba ir apvienota ar telpu, ļaujot priecēt acis ar lielisku skatu uz Baltezeru.   Šefapavars Antons Konstantinovs palutinās ikdienā izsalkušos, pārvēršot  ikdienas maltīti  mazos  svētkos, savukārt gardēžus pārsteigs ar īstu garšu piedzīvojumu. Restorāns Baltvilla iepricinās ģimeni  IKDIENĀ UN SVĒTKOS.  Ēdienkartē vienmēr aktuālie sezonas produkti un Eiropas klasika.

  Sirsnīga  atmosfēra, ar mīlestību  gatavota  šefpavāra  maltīte,  labākais vīns no profesionāla vīnziņa rokām, ar baristas prasmi gatavota aromātiska kafija un neatkārtojams skats uz Baltezeru  – tas nav sapnis, tā ir Jūsu iespēja atpūsties Baltvillā, kas atrodas 15 min brauciena attālumā no Rīgas.

  Mēs būsim teicama izvēle :

  • ja vēlaties ieturēt sātīgas brokastis
  • esat gardēdis un ēdiena baudīšana ir neatņemama Jūsu dzīves sastāvdaļa
  • vēlaties patīkami pārsteigt savu otro pusīti, draugus vai kolēģus
  • gribat organizēt ģimenes svinības, prezentācijas, konferences un citus pasākumus
  • labprāt atgūtu spēkus un atpūstos pēc saspringtas darba nedēļas

  Kontakti

  Adrese: Senču prospekts 45,
  Baltezers, LV-2164

  Galdiņu rezervācija:
  Telefons: + 371 60001466
  E-pasts: info@baltvilla.lv

  Darba laiks:

  Pirmdien – Ceturtdien 12:00 – 22:00

  Piektdien-Sestdien 12:00 – 23:00

  Svētdien 12:00 – 21:00

  Brokastis:
  Darba dienās 7:00 – 10:30
  Sestdienā 7:30 – 11:00
  Svētdienā 7:30 – 12:00

  Restorāna vadītājs Rihards Gulbis:
  Telefons: + 371 29619948
  E-pasts : rihards@baltvilla.lv

  Vecākā viesu apkalpošanas vadītāja Kristīne Rostoka
  Telefons: + 371 28653913
  E-pasts: kristine@baltvilla.lv

  Informācija:
  Restorānam ir bezmaksas autostāvvieta. Izbraukšanas žetonus jautāt viesmīlim.

  [curly_ninja_modal id=”132″ align=”text-center” button_text=”Rezervēt galdiņu”]