_OBD7839_web

Restorāns Baltvilla

Restorāns atrodas viesnīcas pirmajā stāvā, kur nesteidzīgi var ieturēt maltīti, priecējot acis ar lielisko skatu uz Baltezeru – vasarā uz terases, bet ziemā – caur plašajiem restorāna logiem vai ziemas dārzā.  Te valda daba un miers, kas ļauj uzelpot un atpūsties no nemierīgās un steidzīgās ikdienas.

Jaunumi

Zelta balle Baltvillā 2018

Zelta balle Baltvillā 2018

31.decembrī plkst. 20:00

Korporatīvie pasākumi & svētki Baltvillā

Korporatīvie pasākumi & svētki Baltvillā

Jūsu svētki – mūsu profesionālitāte un pieredze!

Izsmalcināts un labs restorāns ar terasi svētku un ikdienas maltītēm

Burvīga atmosfēra, restorāna vadītāja rūpīgi izvēlēta mūzika un šefpavāra gatavota maltīte no svaigiem produktiem ar neatkārtojamu skatu uz Baltezeru netālu no Rīgas – tas nav sapnis, tā ir Jūsu iespēja atpūsties! “Baltvilla” ir vieta, kur gan relaksēties, sakārtojot ķermeni un domas, gan nobaudīt ko īpašu. Neatkarīgi no iemesla – romantiskas vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – Jūs ar visām maņām izjutīsiet labsajūtu un patiku, ko sniegs mūsu restorāns ar terasi, kas atrodas netālu no Rīgas.

Restorāns ar terasi gardākiem svētkiem un laiskai ikdienai
Kur izbaudīt nesteidzīgu un gardu maltīti pēc darba dienas vai nedēļas nogalē? Restorānā “Baltvilla”, kas atrodas vien 15 minūšu attālumā no mūsu galvaspilsētas Rīgas. Mūsu restorāns ir lieliska izvēle, ja Jūs:

  • esat gardēdis un ēdiena baudīšana ir neatņemama Jūsu dzīves sastāvdaļa;
  • vēlaties patīkami pārsteigt savu otro pusīti, draugus vai kolēģus;
  • gribat organizēt svinības, prezentācijas, konferences un citus pasākumus;
  • atgūt spēkus un atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas.

Papildus bonuss – gada siltajā sezonā visiem apmeklētājiem pieejama arī terase, kur baudīt izsmalcinātu vīnu un elpot svaigo priežu sila gaisu, kas palīdzēs Jums atgūt enerģiju.

Ieturēts un tik tiešām labs restorāns ar terasi Baltezera krastā viesnīcas kompleksā “Baltvilla” Jūs iepriecinās ar ieturētu interjeru un lielisku maltīti. Rezervējiet restorāna galdiņu divām vai vairāk personām, organizējiet svētkus vai ieturiet pusdienas un izbaudiet dažādu garšu un smaržu neatkārtojamo apvienojumu!

_OBD7885_web
_OBD7932_web
_OBD7893_web