• Galdiņa rezervācija:
  +371 60001466
  info@baltvilla.lv

  Svinību un banketu organizēšana:
  + 371 29619948
  rihards@baltvilla.lv
 • Cienījamie klienti!

  Mēs esam pielāgojuši restorāna darbību jaunajiem ārkārtas situācijas nosacījumiem un turpināsim gatavot Jums garšīgus ēdienus.

  Mūsu interneta veikalā Jūs ātri un ērti varat pasūtīt ēdienus līdzņemšanai vai ar piegādi.
  Pasūtījumu pieņemšanas laiks katru dienu no plkst. 13:00- 20:00.
  Vairāk informācijas atradīsiet mūsu interneta veikalā.

  Šefpavāra aizrautība un prasme ēdiena gatavošanā ieguldot sirds mīlestību, ir galvenā panākumu atslēga.

  Šefpavārs Antons Konstantinovs 20 gadus ir veltījis ēdienu gatavošanai, izzinot dažādu garšu un aromātu buķetes. Antons ir ieguldījis darbu, laiku un zināšanas, lai atrastu izcilus garšu salikumus un tradicionālo bagātinātu ar pasaules garšu pazīmēm.Tagad šefpavārs ir atradis savu stilu, viņš zin, kas patīk viesiem un kas iepriecinās viņu garšas kārpiņas.

  Ēdiens bez dzēriena ir kā dziesma bez piedziedājuma, tāpēc teicami pagatavots ēdiens lieliski sader ar kvalitatīvu vīnu. Labāko garšu un aromātu kombināciju vienmēr izdodas atrast mūsu vīnzinim un restorāna vadītājam Rihardam Gulbim. Rihards ne tikai darbojas ar dzērieniem, bet arī palīdz viesiem organizēt lielākas vai mazākas svinības.

  Kā ķirsītis uz putukrējuma ir mūsu desertu meistare Ļena Kosicina.
  Ļena savus viesus pārsteidz ar oriģināliem desertiem, kūkām un tortēm. Meistare katrā tortē, mazā kūciņā vai desertā iegulda savu sirds siltumu un smaidu – tāpēc Baltvillas saldumi ir tik īpaši mīļi un saldi.

  Ēdiens un cilvēki, protams, ir galvenais , bet arī videi ir nozīme. Baltvillas restorānā valda īpaši pacilājoša gaisotne, kas jūsu mazos vai lielos svētkus padarīs siltus un mājīgus.