franceso-restorans2

Restorāna Baltvilla šefpavārs Frančesko Dželo:

“Sveicināti visi, vēlos iepazīstināt ar sevi, mani sauc Francesco Gelo, un es esmu sicīlietis. Kaislība pret ēdiena gatavošanu man radās jau bērnībā; mana karjera sākās 14 gadu vecumā manas mīļotās pilsētas Agrigento restorānā, kur es strādāju līdz 21 gadu vecumam. Pēc tam es atvēru savu restorānu, kas balstījās tradicionālajā Sicīlijas virtuvē. Mana vēlme iepazīt jaunas garšas aizveda mani uz Dāniju, kur man laimējās iepazīties ar manas dzīves mīlestību – latviešu meiteni, tādēļ es pārcēlos uz Latviju. Mana ēdienu gatavošana ir vienkārša un tā ir balstīta Vidusjūras virtuvē ar starptautiskām niansēm. Esmu ļoti laimīgs strādāt Latvijā, jo tas man dod iespēju iepazīt jaunas, interesantas garšas un dod iespēju iepazīstināt ar īstenām un tradicionālām Itālijas virtuves garšām. Paldies par iespēju! Gaidu Jūs ar atplestām rokām.”

Jaunumi

Acinām izbaudīt lielisku Spa atpūtu kopā ar draudzenēm!

Acinām izbaudīt lielisku Spa atpūtu kopā ar draudzenēm!

10% atlaide viesnīcas Baltvilla restorānā ballītes vakariņām

Esam pabeiguši vērienīgu restorāna Baltvilla terases rekonstrukciju

Esam pabeiguši vērienīgu restorāna Baltvilla terases rekonstrukciju

Izsmalcināts un labs restorāns ar terasi svētku un ikdienas maltītēm

Burvīga atmosfēra, restorāna vadītāja rūpīgi izvēlēta mūzika un šefpavāra Frančesko Dželo gatavota maltīte no svaigiem produktiem ar neatkārtojamu skatu uz Baltezeru netālu no Rīgas – tas nav sapnis, tā ir Jūsu iespēja atpūsties! “Baltvilla” ir vieta, kur gan relaksēties, sakārtojot ķermeni un domas, gan nobaudīt ko īpašu no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – romantiskas vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – Jūs ar visām maņām izjutīsiet labsajūtu un patiku, ko sniegs mūsu restorāns ar terasi, kas atrodas netālu no Rīgas.

Restorāns ar terasi gardākiem svētkiem un laiskai ikdienai
Kur izbaudīt nesteidzīgu un gardu maltīti pēc darba dienas vai nedēļas nogalē? Restorānā “Baltvilla”, kas atrodas vien 15 minūšu attālumā no mūsu galvaspilsētas Rīgas. Mūsu restorāns ir lieliska izvēle, ja Jūs:

  • esat gardēdis un ēdiena baudīšana ir neatņemama Jūsu dzīves sastāvdaļa;
  • vēlaties patīkami pārsteigt savu otro pusīti, draugus vai kolēģus;
  • gribat organizēt svinības, prezentācijas, konferences un citus pasākumus;
  • atgūt spēkus un atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas.

Papildus bonuss – gada siltajā sezonā visiem apmeklētājiem pieejama arī terase, kur baudīt izsmalcinātu vīnu un elpot svaigo priežu sila gaisu, kas palīdzēs Jums atgūt enerģiju.

Ieturēts un tik tiešām labs restorāns ar terasi Baltezera krastā viesnīcas kompleksā “Baltvilla” Jūs iepriecinās ar ieturētu interjeru un lielisku maltīti. Rezervējiet restorāna galdiņu divām vai vairāk personām, organizējiet svētkus vai ieturiet pusdienas un izbaudiet dažādu garšu un smaržu neatkārtojamo apvienojumu!

restorans-3
_OBD7018
_OBD7003