Restorāns

+371 60001466

restorans@baltvilla.lv

Baltvilla restorāns

Izvēlieties laiku maltītei mūsu restorānā.

Restorāna galdiņa rezervācija

Lai nodrošinātu ikvienam mūsu viesim patīkamu atpūtu, aicinām Jūs rezervēt galdiņu savlaicīgi.

  Ziņa saņemta

  Paldies par Jūsu nosūtīto ziņu.
  Mēs to esam saņēmuši un reaģēsim pēc iespējas ātrāk.


  Ēdienkarte

  Restorāna "Baltvilla" vasaras terase

  Baudiet gardu maltīti uz mūsu plašās terases. Rezervējiet laiku pusdienām vai vakariņām jebkurā nedēļas dienā no 12.00–21.00.

  "Krasta Cafe" street food pikniks

  „Krasta Cafe” ir viens no „Baltvillas” jaunumiem! Baudiet gardu street food ēdienu Baltezera krastā. Ātri un izcili gardi burgeri, fri u.c.

  Īpašie piedāvājumi


  Street food piknika grozs

  Esat nolēmis doties piknikā vai sarīkot dārza svētkus? Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu maltīti pie dabas. Esam sagatavojoši ērtu piedāvājumu šādiem gadījumiem — piknika grozu, kas ir pildīts ar gardu street food.

  Minimālais pasūtījums 2 personām, piknika groza cena norādīta vienai personai.

  Pasūtījums jāveic vismaz 24 h iepriekš.

  Skatīt vairāk

  Cena

  20

  Restorāna telpas

  Restorānā „Baltvilla” ir vairākas zāles, kā arī plaša terase, kur Jūs varat pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem gan ikdienā, gan svinībās. Uzziniet vairāk par svinību iespējām viesnīcā un restorānā „Baltvilla”!

  180 cilvēkiem

  200 kvm.

  Restorāna terase

  Pavadiet laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai mīļoto priežu meža ielokā ar skatu uz Baltezeru! Kad iestājas siltā sezona, mēs aicinām „Baltvillas” viesus baudīt maltītes vai organizēt sarīkojumus uz mūsu terases. Svaigs gaiss un dabas tuvums piešķir šiem mirkļiem īpašu burvību.

  Uzzināt vairāk

  80 cilvēkiem

  100 kvm.

  Restorāna lielā zāle

  Eleganta, 100 m2 plaša telpa ar ietilpību līdz pat 80 viesiem un izeju uz restorāna terasi. Īpašu mājīguma un kopības atmosfēru piešķir apaļie galdi, kas nodrošina ērtu saskarsmi ģimenēm vai kompānijām. Elegantais interjers piešķirs Jūsu maltītei īpašu atmosfēru.

  60

  70

  Restorāna brokastu zāle

  Baudiet brokastis ar skatu uz Baltezeru. 70 m2 plašo brokastu zāli (ietilpība līdz 60 viesiem) var apvienot ar restorāna lielo zāli lielākām svinībām un privātiem sarīkojumiem (līdz 100 viesiem). Tās vienu no otras atdala stikla siena.

  30

  100 kvm.

  Palmu zāle

  Baudiet aperitīvu vai gardu kokteili pēc vakariņām mūsu 4. stāva Palmu zālē (100 m2). Saulriets, terase un ezera tuvums, kā arī Palmu zāles interjers radīs īpašu atmosfēru. Izmantojiet Palmu zāli privātiem un korporatīviem sarīkojumiem, kā arī svinībām.

  Restorāna komanda

  Viena no mūsu restorāna speciālistu misijām ir strādāt komandā, lai nodrošinātu harmonisku gastronomisko piedzīvojumu ikvienam restorāna viesim. Mūsu pieredzējušais šefpavārs, vīnzinis un desertu meistare, kā arī pārējā restorāna komanda rada perfektu garšu, smaržu un noformējuma sinerģiju.

  Antons Konstantinovs

  Šefpavārs

  Antonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pavārmākslā, no tiem 7 gadus viņš ir strādājis par banketu šefpavāru restorānos „Bibliotēka” un „Kolonāde”. Kopš 2017. gada viņš ir viesnīcas „Baltvilla” restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga ir izcila garšu un aromātu buķetes izjūta. Viņam patīk eksperimenti un atklājumi, kas padara restorāna viesu maltīti par īstu gardēžu piedzīvojumu.

  Rihards Gulbis

  Vīnzinis

  Rihardam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze HoReCa nozarē. Viņš ir strādājis restorānos „Bibliotēka” un „Wine bar”. Kopš 2016. gada Rihards strādā mūsu komandā par restorāna „Baltvilla” vadītāju un vīna speciālistu. Lai spētu mūsu viesiem sniegt vēl izsmeļošākas zināšanas par vīniem, viņš nemitīgi papildina savējās, kā arī apgūst franču valodu.

  Jeļena Konstantinova

  Desertu meistare

  Jeļena ir labākā desertu un kūku meistare, ko pazīstam. Viņai ir 10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Viņa ir arī rūpējusies par desertu pagatavošanu „Tallink” kuģu pasažieriem. Jeļenai ir radošs gars, kas ļauj ienest svaigumu senu un klasisku desertu pagatavošanā, kā arī talants izstrādāt oriģinālus desertus un kūkas. Jeļenas toršu un desertu garša ilgi paliek atmiņā.

  Kristīne Rostoka

  Vecākā viesu apkalpošanas vadītāja

  Kristīnei ir bakalaura grāds tūrisma un viesmīlības nozares vadībā. Papildus viņa ir apguvusi restorāna klientu apkalpošanas standartus. Restorāna „Baltvilla” komandai Kristīne pievienojās 2010. gadā — sāka strādāt par viesmīļa palīdzi. Mērķtiecība, pieredze un interese par darbu un nozari Kristīnei ir ļāvusi kļūt par vecāko viesu apkalpošanas vadītāju. Kristīni raksturo sirsnība, empātija un smaids.

  Restorāna kontaktinformācija

  Vasaras terases darba laiks P. – T. 12.00–21.00, C. – S. 12.00–22.00 Sv. 13.00–21.00
  Krasta Cafe darba” laiks C.-Sv. 12.00–21.00

  Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

  +371 60001466

  Sazinieties ar restorāna vadītāju Rihardu Gulbi

  +371 29619948

  Sazinieties ar vecāko viesu apkalpošanas vadītāju Kristīni Rostoku

  +371 28653913