• Galdiņa rezervācija:
  +371 60001466
  info@baltvilla.lv

  Svinību un banketu organizēšana:
  + 371 29619948
  rihards@baltvilla.lv
 • Restorāns Baltvilla

  Pie mums ir droši. Pie mums ir garšīgi. Pie mums dzīves skaistā bauda- lielisks ēdiens- turpinās!

  Restorānā ir divas plašas  zāles un atsvišķa svinību zāle, tādējādi varam viegli un ērti nodrošināt 2 m distanci un privātumu Jūsu svinībam. Valstī noteiktās epidemioloģiskās normas uzskatam par pašsaprotamām un stingri ievērojam.

  Jūsu drošībai personāls lieto maskas. Regulāri veicam  roku inventāra dezinfekciju un maiņu.

  Mūsu restorāna komanda

  Šefpavārs Antons Konstantinovs

  Antonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pavārmākslā, no tiem 7 gadus viņš ir strādājis par banketu šefpavāru restorānos „Bibliotēka” un „Kolonāde”. Kopš 2017. gada viņš ir viesnīcas „Baltvilla” restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga — izcila garšu un aromātu buķetes izjūta.

  Restorāna vadītājs un vīnzinis Rihards Gulbis

  Rihardam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze restorānu servisa organizēšanā un bāra darbā. Viņš ir strādājis restorānos „Bibliotēka” un „Wine bar”. Kopš 2016. gada Rihards strādā mūsu komandā par restorāna „Baltvilla” vadītāju un vīna speciālistu. Lai spētu mūsu viesiem sniegt vēl izsmeļošākas zināšanas par vīniem, viņš nemitīgi papildina savējās, kā arī apgūst franču valodu.

  Desertu un kūku meistare Jeļena Kosicina

  Jeļena ir labākā desertu un kūku meistare, ko pazīstam. Viņai ir 10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Viņa ir arī rūpējusies par desertu pagatavošanu „Tallink” kuģu pasažieriem. Jeļenai ir radošs gars, kas ļauj ienest svaigumu senu un klasisku desertu pagatavošanā, kā arī talants izstrādāt oriģinālus desertus un kūkas. Jeļenas toršu un desertu garša ilgi paliek atmiņā.

  Apskatīt

  Banketi un svinības

  Terase & Grill

  Īpašie piedāvājumi

  Restorāns Baltvilla

  Restorāns Baltvilla ir vieta, kur ēdiens tiek gatavots ar mīlestību. Šefpavāra Antona Konstantinova prioritāte ir garša. Pie mums tiek radīti izcili garšu salikumi. Ēdiens tiek gatavots un pasniegts no sirds, padarot ēdienu par mākslas darbu un pasniegšanu– par svētkiem. Ēdienu garšu papildinās izmeklētu vīnu klāsts no vīnziņa Riharda Gulbja zināšanu un pieredzes apcirkņiem. Konditore Ļena Kosicina katrā mazā tortē, mazā kūciņā vai desertā iegulda savu sirds siltumu un smaidu – tāpēc Baltvillas saldumi ir tik īpaši mīļi un saldi. Baltvillas restorānā valda īpaši pacilājoša un sirsnīga gaisotne, kas jūsu mazos vai lielos svētkus padarīs siltus un mājīgus.

  Restorāns Baltvilla aicina izbaudīt ne tikai maltīti, bet arī atmosfēru   – pie mums daba ir apvienota ar telpu, ļaujot priecēt acis ar lielisku skatu uz Baltezeru.   Šefapavars Antons Konstantinovs palutinās ikdienā izsalkušos, pārvēršot  ikdienas maltīti  mazos  svētkos, savukārt gardēžus pārsteigs ar īstu garšu piedzīvojumu. Restorāns Baltvilla iepricinās ģimeni  IKDIENĀ UN SVĒTKOS.  Ēdienkartē vienmēr aktuālie sezonas produkti un Eiropas klasika.

  Sirsnīga  atmosfēra, ar mīlestību  gatavota  šefpavāra  maltīte,  labākais vīns no profesionāla vīnziņa rokām, ar baristas prasmi gatavota aromātiska kafija un neatkārtojams skats uz Baltezeru  – tas nav sapnis, tā ir Jūsu iespēja atpūsties Baltvillā, kas atrodas 15 min brauciena attālumā no Rīgas.

  Mēs būsim teicama izvēle :

  • ja vēlaties ieturēt sātīgas brokastis
  • esat gardēdis un ēdiena baudīšana ir neatņemama Jūsu dzīves sastāvdaļa
  • vēlaties patīkami pārsteigt savu otro pusīti, draugus vai kolēģus
  • gribat organizēt ģimenes svinības, prezentācijas, konferences un citus pasākumus
  • labprāt atgūtu spēkus un atpūstos pēc saspringtas darba nedēļas

  Kontakti

  Adrese: Senču prospekts 45,
  Baltezers, LV-2164

  Galdiņu rezervācija:
  Telefons: + 371 60001466
  E-pasts: restorans@baltvilla.lv

  Darba laiks:

  Darba laiks no  12:00  līdz 22:00

  Svētdienās no 12:00 līdz 21:00

  Brokastis:
  Darba dienās 7:00 – 10:30
  Sestdienā 7:30 – 11:00
  Svētdienā 7:30 – 12:00

  Restorāna vadītājs Rihards Gulbis:
  Telefons: + 371 29619948
  E-pasts : rihards@baltvilla.lv

  Vecākā viesu apkalpošanas vadītāja Kristīne Rostoka
  Telefons: + 371 28653913
  E-pasts: kristine@baltvilla.lv

  Informācija:
  Restorānam ir bezmaksas autostāvvieta. Izbraukšanas žetonus jautāt viesmīlim.

  Paldies par rezervāciju!

  Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.

  +371 67840640