Komfortabla atpūta četrzvaigžņu viesnīcā

Mūsu viesu komfortam...

Darzeni

Patiesa viesmīlība

Viesnīcu „Baltvilla” apsaimnieko vairākas ģimenes. Tās veido arī komandas pamatu, par savām prioritātēm izvirzot mājīgumu, viesmīlību un rūpes par ikviena viesnīcas viesa labsajūtu.

Konference

Personiska attieksme

Katrs viesnīcas numurs ir individuāli plānots un iekārtots mūsu viesu ērtībām. Tos rotā mākslinieku oriģinālgleznas. Atbilstoši viesu vēlmēm mēs varam pielāgot gultasvietu skaitu numurā u. c.

Laiva

Ezers un priežu mežs

„Baltvillas” lieliskā atrašanās vieta priežu meža ielokā pie Baltezera ir īsts atklājums dabas cienītājiem. Baudiet pastaigas, sportiskas nodarbes, rotaļas ar bērniem vai maltīti svaigā gaisā.

Baltvilla viesnīca

Gourmet restorāns

Īsts atradums gardēžiem būs viesnīcas gourmet restorāns, kurā mūsu šefpavārs Antons ar komandu gatavo sezonas aktualitātēm atbilstošas maltītes, piemērojot ēdienkarti ikvienam, tostarp veģetāriešiem un bērniem.

icon-hotel2

Atpūtas iespējas

Atkarībā no sezonas Jūs varat nodoties dažādām nodarbēm: pastaigām, ūdenssportam, relaksācijai spa u. c. Viesnīcas mazākajiem viesiem ir izveidots rotaļu laukums, savukārt digitālo izklaižu cienītāju rīcībā ir ātrs internets un viedtelevizors.

Baltvilla ģimenes viesnīca

Ģimeniskas vērtības

„Baltvilla” ir neliela, ģimeniskām vērtībām bagāta viesnīca. Mūsu komandas galvenais mērķis ir nodrošināt harmonisku atpūtu visiem viesnīcas viesiem. Mājīgo noskaņu viesnīcā veido īpaši pārdomāts interjers, ko papildina mākslinieku Agijas un Ralfa Jansonu gleznas.

Baudiet komfortu un dabas tuvumu

Viesnīcā „Baltvilla” ir 38 numuri 22–110 m2 platībā. Priežu mežs un Baltezers, kura krastā atrodas viesnīca, sniedz mieru, svaigu gaisu un plašas atpūtas iespējas dabā. Gourmet restorāns, spa centrs, terase, plaši un eleganti numuri nodrošina komfortablu atpūtu.

Personu skaits

110m2

Kopējā platība

Brokastis

3 telpas

Terase

Prezidenta apartamenti

Baudiet atpūtu elegantajos un plašajos prezidenta apartamentos ar privātu terasi, saunu un divvietīgu masāžas vannu. Šis numurs ir izcili piemērots pārim, jaunlaulātajiem vai ģimenei kopā ar bērniem. Numurā ir iespējams izveidot papildu gultasvietas. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

55m2

Kopējā platība

2 telpas

Franču balkons

Romantiskais Luksus

Baudiet komfortablu un romantisku atpūtu viesnīcas „Baltvilla” romantiskajā luksusa numurā priežu meža ielokā ar skatu uz Baltezeru. Numurs ir lieliski piemērots pāriem un jaunlaulātajiem. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

64m2

Kopējā platība

Brokastis

2 telpas

Franču balkons

Biznesa Luksus

Plašais biznesa luksusa numurs ir piemērots pāriem, lietišķām personām, kā arī ģimenēm ar bērniem, tajā ierīkojot papildu gultasvietas. Numura interjers ir veidots modernā un elegantā stilā. Tajā ir komfortabla vieta darbam, atpūtas zona un ērta guļamistaba. Vannasistaba ar masāžas vannu. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

44m2

Kopējā platība

Atpūtas stūris

Brokastis

Franču balkons

Pusluksus numurs

Baudiet atpūtu pusluksusa numurā, kurā ir izveidotas divas zonas: atpūtai vai darbam un guļamzona ar plašu gultu kvalitatīvam naktsmieram. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

26m2

Kopējā platība

Brokastis

Franču balkons

Superior numurs

Atšķirībā no standarta numura šis numurs ir par 4 mplašāks. Numurs ir piemērots viesiem, kam patīk komforts un ērtības. Numurā ir divguļamā gulta un atpūtas un darba zona ar lielu rakstāmgaldu. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Personu skaits

22m2

Kopējā platība

Brokastis

Franču balkons

Standarta numurs

Standarta numurs ir ekonomiska iespēja kvalitatīvi atpūsties priežu meža ielokā pie Baltezera. Tas ir piemērots nakšņošanai kopā ar draugu vai kolēģi, jo Jums ir iespēja izvēlēties divas vienguļamās gultas. To var ērti izmantot arī ģimenes, ierīkojot papildu gultasvietas uz komfortablās sofas. Brokastis ir iekļautas numura cenā.

Skatiet visus numurus, lai salīdzinātu to priekšrocības, iespējas, pieejamību, kā arī cenas.

Skatīt visus numurus

Atpūtas iespējas

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta sniedz mūsu viesiem daudzveidīgas atpūtas iespējas gan viesnīcas teritorijā, gan tās tuvumā. Aktīvu vai mierīgu atpūtu varēs baudīt ikviens: gan ģimenes ar bērniem, gan romantikas, dabas, kultūras vai sportisku nodarbību cienītāji.

Baltezera pludmale

Baltezera tuvums sniedz brīnišķīgu iespēju veldzēties krāsās un noskaņas. Dodieties garākā pastaigā vai vienkārši baudiet mūsu restorānā sagatavotu aromātisku dzērienu. Saulriets pār ezeru sniegs patiesi romantiskas un pozitīvas emocijas.

Atpūta spa

Izmantojiet viesnīcas spa piedāvātās masāžas un rituālus. Mūsu komanda regulāri veido dažādus īpašos piedāvājumus dāmām, kungiem, kā arī pāriem.

Pastaigas

Dodieties pastaigās pa priežu mežu. 3 km gara pastaigu taka, kas caur priežu mežu ved no Carnikavas līdz jūrmalai, ir 7 km attālumā no viesnīcas. Vai vēlaties ko grūtāku? Veiciet 20 km pastaigu no pašas viesnīcas. Pasūtiet viesnīcā līdzi ņemamu maltīti, ar ko varēsiet mieloties pie jūras. Vai vēlaties tikai nedaudz izkustēties? Dodieties uz Carnikavu ar auto, autobusu vai taksometru.

Bērnu rotaļu laukums

Aizraujoša izklaide brīvā dabā gaida arī bērnus speciāli viņiem ierīkotā spēļu laukumā viesnīcas teritorijā.

Sportiskas nodarbības

Sportiskām nodarbībām varat nodoties gan brīvā dabā, gan blakus esošā rehabilitācijas centra „Baltezers” sporta zālē, kur ir uzstādīti moderni trenažieri. Ja vēlaties sportot ārā, palūdziet viesnīcas personālam pieejamos piederumus: sporta paklāju, hanteles u. c.

Sarīkojumi viesnīcas restorānā

Atkarībā no sezonas mūsu gourmet restorāna komanda organizē dažādus gardēžiem domātus sarīkojumus: brančus, īpašas vakariņas, degustācijas, meistarklases u. c.

Galda spēles

Viesnīcas vestibilā ir pieejamas dažādas galda spēles, kuras varat spēlēt, kad vien vēlaties.

Ūdens sports un izklaides

Vasaras sezonā viesnīcas teritorijā ir iespējams nopeldēties Baltezerā, kā arī nodoties aktīvam ūdenssportam, piemēram, nomāt ūdens motociklus, ātrgaitas laivu, airu laivas, ūdensslēpes u. c. Mūsu viesu drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ visas nodarbības ir iespējamas tikai tām atbilstošos apstākļos (instruktori, laikapstākļi u. c.). Turklāt Jūs varat doties izbraucienā ar motorlaivu, lai apskatītu iespaidīgo Lielā un Mazā Baltezera krastu apbūvi, vai izbraucienā pa seno koku pludināšanas ceļu, kurā Jūs apskatīsiet trīs ezerus. Vēsās dienās pēc ūdens izklaidēm un nodarbībām ir pieejama sauna, kas atrodas turpat pie ezera. Par visām ūdens sporta un izklaides iespējām jautājiet viesnīcas personālam.

Izbraucieni ar velosipēdiem

Vai Jums patīk veloizbraucieni? Lieliski! Nonomājiet velosipēdu „Baltvillā” un iepazīstiet abus mūsu izveidotos maršrutus velobraucējiem (9,5 – 15 km garumā)! Viesnīcas reģistrācijā noskaidrojiet velosipēdu nomāšanas iespējas un saņemiet velomaršrutu kartes.

Īpašie piedāvājumi

Viesu atsauksmes

Uzziniet, ko par atpūtu viesnīcā saka mūsu viesi.

As always perfect brunch, with great selection of dishes!

Maxim

Very nice place, old forest and clean lake.

Jerzy

Grezna vieta kur atpūsties ģimenes lokā, viesnīca Baltvilla pilnībā attaisno visas savas zvaigznes‼ ️ Izvēloties gadu no gada atpūtu visai ģimenei, es saprotu, ka nav labākas vietas kā Baltezers !!! Jebkurā gada laikā.

Elena Parhomenko