Viesnīca “Baltvilla” – mirklis atpūtai, mirklis sajūtām

Viesnīcas Baltvilla komanda rūpīgi seko un iet līdzi laikam. Covid-19 ietekmē nozari un tieši tāpēc mēs vislielāko uzmanību pievēršam tīrībai un dezinfekcijai, lai mūsu viesi būtu drošībā, bet darbinieki varētu turpināt darbu jaunajos apstākļos un nosacījumos.

Viesnīcas numuri, koplietošanas telpas un darba telpas tiek uzkoptas, vadoties pēc valsts iestāžu izstrādātajām vadlīnijām, veltot vēl lielāku uzmanību telpu tīrīšanai un dezinfekcijai.

Viesnīca “Baltvilla” ir četrzvaigžņu viesnīca skaistā Baltezera krastā, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.  Rezervēt viesnīcu pie mums ir laba ideja – izvēlēties kvalitatīvu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā.

Jaunumi

Atpūtas un garšas valdzinājums

Atpūtas un garšas valdzinājums

Ielaid sirdī pavasari!

Ielaid sirdī pavasari!

Īpašais piedāvājums

“Baltvilla” ir viesnīca ar pievienoto vērtību

Mēs lepojamies, ka viena no mūsu vērtībām ir sakārtotā piegulošā teritorija, kas robežojas ar Baltezeru – vienu no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus – Jums ir iespēja novietot līdz 100 automašīnām, kas sniedz iespēju organizēt pasākumus dažāda lieluma apmeklētāju skaitam. Vasaras sezonā pie mums var:

  • sauļoties un peldēties Baltezerā;
  • baudīt pastaigas pa priežu audzi;
  • nodarboties ar nūjošanu un citiem sporta veidiem.

Ziemas periodā Jums paveras plašas iespējas atjaunot spēkus iekštelpās, atpūšoties numuros, apmeklējot SPA procedūras un uzlabojot fizisko formu mūsu sporta kompleksā. Mūsu viesnīcas teritorijā Jūs varat nodoties nesteidzīgai atpūtai, slēpošanas un slidošanas priekiem, kā arī vienkārši izbaudīt burvīgus ziemas skatus.

Konferences

Konferenču, semināru un citu korporatīvo pasākumu organizēšanai piedāvājam 3 gaišas, dažāda stila, moderni aprīkotas konferenču zāles un 2 luksusa numuru atpūtas istabas, kas var tikt izmantotas kā apspriežu telpas. Gan konferenču zāles, gan apspriežu telpas ir aprīkotas ar centralizēto ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un viesu ērtībām par papildus maksu ir izveidots īpašs sagaidīšanas dzērienu un uzkodu, kafijas paužu, pusdienu, kā arī vakariņu piedāvājums no viesnīcas restorāna ēdienkartes piedāvājuma.

i

Restorāns

Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas restorāns. Restorāna ēdienkartē pieejamie ēdieni spēj apmierināt gardēžu prasības gan biznesa pusdienās, gan svinībās, gan arī romantisku vakariņu laikā pie vīna glāzes. Ieturot vakariņas restorānā, var vērot saulrietu pār Baltezeru – vasarā uz terases, bet ziemā – caur plašajiem restorāna logiem. Restorāns ir specializējies grupu, korporatīvo pasākumu un svinību organizēšanā un apkalpošanā.

i

SPA

Viesnīcas ceturtajā stāvā atrodas Baltvilla SPA salons, kas piedāvā uz mirkli aizmirst ikdienas rūpes un steigu, ļaujoties relaksējošām un atslābinošām procedūrām. Daudzveidīgais SPA procedūru piedāvājums ļaus Jums izvēlēties sev piemērotāko pašsajūtas uzlabošanai.

Lasīt vairāk / Rezervēt

Atpūta un izklaide

Piedāvājam organizēt dažādas izklaides un atpūtas iespējas gan individuāli, gan arī grupai! Dažādu vīnu degustāciju vakari, disko bārs viesnīcas 4.stāvā, Sportiskas aktivitātes brīvā dabā – nūjošana, jogas nodarbības, volejbols u.c., aktīvās atpūtas iesējas uz ūdens vasaras sezonā. Vairāk informācijas, sūtot pieprasījumu uz e-pastu info@baltvilla.lv

Stāvvieta

Viesu ērtībām pie pašas viesnīcas ir labiekārtota, plaša autostāvvieta ar ietilpību līdz pat 100 automašīnām.

Pludmale

Viesnīca Baltvilla atrodas skaistā Baltezera krastā. Viesnīcas viesi gada siltajā sezonā var sauļoties un peldēties vienā no Latvijas tīrākajiiem ezeriem.

Mirklis atpūtai – SPA rituāli un plašas izklaides iespējas

Viesnīca “Baltvilla” nodrošina arī SPA pakalpojumus, kas ļauj uz mirkli aizmirst ikdienas steigu. Rezervēt viesnīcu un izvēlēties SPA atpūtu nozīmē ļauties relaksējošai un atslābinošai atpūtai estētiski iekārtotos numuros un izbaudīt procedūras ar augstākās kvalitātes skaistumkopšanas līdzekļiem. Daudzveidīgais SPA piedāvājums sniegs iespēju izvēlēties sev piemērotāko procedūru pašsajūtas uzlabošanai:

  • SPA sejai, ķermenim un īpašie SPA rituāli;
  • ārstnieciskās un relaksējošās masāžas ķermenim;
  • īpaši piedāvājumi SPA procedūrām vīriešiem, sievietēm un pāriem.

Pēc relaksējoša SPA apmeklējuma, varat rezervēt viesnīcu, lai turpinātu atpūtu kādā no numuriem vai apmeklētu mūsu organizētos pasākumus gan individuāli vai pārim, gan grupām. Mūsu viesnīca piedāvā šādas izklaides iespējas:

  • vīnu degustāciju kvalificēta vīnziņa vadībā;
  • ballīti līdz rītausmai viesnīcas disko bārā;
  • sportiskas aktivitātes brīvā dabā.

Rezervēt viesnīcu “Baltvilla” nozīmē izvēlēties kvalitatīvus pakalpojumus sev un savai labsajūtai! SPA viesnīca ļaus Jums sevi palutināt, tāpēc atgūstiet spēkus turpmākiem sasniegumiem!