Restorāns "Baltvilla" un "Krasta Café"

Mūsu stāsts

Restorāna un "Krasta Café" stāstu veido šefpavāra Antons Konstantinova un desertu meistares Jeļenas Konstantinovas un pārējās komandas vēlme radīt perfektu garšu, smaržu un noformējuma sinerģiju, lai Jūs varētu izbaudīt eklektisku garšu piedzīvojumu ikviena viesošanās reizē. Šī stāsta dekoru veido unikālā restorāna atrašanās vieta - pašā Baltezera krastā, priežu mežu ielokā, kā arī mākslinieces Agijas Jansones radošais pieskāriens telpu dizainā.

Restorāns "Baltvilla"

Restorāna sirds ir mūsu izcilā komanda – šefpavārs Antons Konstantinovs un desertu meistares Jeļena Konstantinova, kuru izcilās prasmes, radot harmoniskus garšu un aromātu salikumus, ļaus Jums radīt svētku sajūtu ikdienā un īpašos notikumos. Uz plašās restorāna terases ar burvīgu skatu uz Baltezeru var baudīt nesteidzīgas maltītes vasarā, bet mūsu elegantajā art déco stilā iekārtotajā Zelta zālē — visos gadalaikos.

Banketi

Jūsu korporatīvajiem pasākumiem, kristībām, kāzām, jubilejām vai bērēm nodrošināsim svinīgas vairāku kārtu vakariņas, daudzveidīgas uzkodas, pilna klājuma banketu vai dažādas kafijas pauzes.

Mums ir sava konditoreja, kur gatavojam tortes, eklērus, vēja kūkas, zefīrus, braunijus un citus saldus gardumus.

Veicam ēdienu piegādi uz jūsu svinību vietu, biroju, vai mājām.

Svinības „Baltvillā”

Izklaidējieties svinībās kopā ar draugiem vai ģimeni restorānā „Baltvilla”. Mūsu komanda parūpēsies, lai tās nevainojami noritētu Jums tīkamā atmosfērā. Svinības „Baltvillā” ir iespējams organizēt gan nelielam, gan lielam skaitam viesu. Vietas un gardu ēdienu pietiks visiem.

Ēdieni līdzņemšanai

Baudiet mūsu šefpavāra Antona Konstantinova un desertu meistares Jeļenas Konstantinovas gatavotās maltītes svētkos un ikdienā! Pasūtiet interneta veikalā un saņemiet mūsu restorānā!

"Krasta Café"

„Krasta Café” - vasarā un saulainās dienās!

Tā ir iespēja baudīt gardu street food svaigā gaisā pašā Baltezera krastā. Jūs varat izvēlēties gandrīz jebkuru vietu „Baltvillas” teritorijā, kur klāt improvizētu piknika galdu, vai izmantot „Baltvillas” piknika krēslus un galdus. Tādējādi Jūs iegūsiet visai vienreizīgu kombināciju — iespēju brīvā dabā baudīt svaigi gatavotu, kvalitatīvu un gardu ēdienu. „Krasta Café” piedāvā augstas kvalitātes ēdienu, kas ir pagatavots steidzīgajiem pludmales prieku baudītājiem.

Garšu piedzīvojuma meistari

Viena no mūsu restorāna speciālistu misijām ir strādāt komandā, lai nodrošinātu harmonisku gastronomisko piedzīvojumu ikvienam restorāna viesim. Mūsu pieredzējušais šefpavārs, vīnzinis un desertu meistare, kā arī pārējā restorāna komanda rada perfektu garšu, smaržu un noformējuma sinerģiju.

Antons Konstantinovs

Šefpavārs

Antonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pavārmākslā, no tiem 7 gadus viņš ir strādājis par banketu šefpavāru restorānos „Bibliotēka” un „Kolonāde”. Kopš 2017. gada viņš ir viesnīcas „Baltvilla” restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga ir izcila garšu un aromātu buķetes izjūta. Viņam patīk eksperimenti un atklājumi, kas padara restorāna viesu maltīti par īstu gardēžu piedzīvojumu.

Jeļena Konstantinova

Desertu meistare

Jeļena ir labākā desertu un kūku meistare, ko pazīstam. Viņai ir 10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Viņa ir arī rūpējusies par desertu pagatavošanu „Tallink” kuģu pasažieriem. Jeļenai ir radošs gars, kas ļauj ienest svaigumu senu un klasisku desertu pagatavošanā, kā arī talants izstrādāt oriģinālus desertus un kūkas. Jeļenas toršu un desertu garša ilgi paliek atmiņā.

Restorāna darba laiki:

Svētdiena līdz ceturtdiena 13-21.

Piektdiena – sestdiena 13-22.

 

 

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties par svinībām ar Ivetu Osi, darba dienās no plkst.12-19

+371 28382594

Sazinieties par svinībām ar Andri Koku, darba dienās no plkst 9-18.

+371 29411396