Atpūtas iespējas viesnīcas teritorijā

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta un plašā teritorija piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas viesnīcā un tās teritorijā.

Regulāri un atbilstoši sezonai viesnīcas darbinieki organizē arī dažādus tematiskos sarīkojumus.

Pastaigas

Dodieties pastaigās pa priežu mežu. 3 km gara pastaigu taka, kas caur priežu mežu ved no Carnikavas līdz jūrmalai, ir 7 km attālumā no viesnīcas. Vai vēlaties ko grūtāku? Veiciet 20 km pastaigu no pašas viesnīcas. Pasūtiet viesnīcā līdzi ņemamu maltīti, ar ko varēsiet mieloties pie jūras. Vai vēlaties tikai nedaudz izkustēties? Dodieties uz Carnikavu ar auto, autobusu vai taksometru.

Atpūta spa

Izmantojiet viesnīcas spa piedāvātās masāžas un rituālus. Mūsu komanda regulāri veido dažādus īpašos piedāvājumus dāmām, kungiem, kā arī pāriem.

Uzzināt vairāk

Sportiskas nodarbības

Sportiskām nodarbībām varat nodoties gan brīvā dabā, gan blakus esošā rehabilitācijas centra „Baltezers” sporta zālē, kur ir uzstādīti moderni trenažieri. Ja vēlaties sportot ārā, palūdziet viesnīcas personālam pieejamos piederumus: sporta paklāju, hanteles u. c.

vcbaltezers.lv

Sarīkojumi viesnīcas restorānā

Atkarībā no sezonas mūsu gourmet restorāna komanda organizē dažādus gardēžiem domātus sarīkojumus: brančus, īpašas vakariņas, degustācijas, meistarklases u. c.

Uzzināt vairāk

Bērnu rotaļu laukums

Aizraujoša izklaide brīvā dabā gaida arī bērnus speciāli viņiem ierīkotā spēļu laukumā viesnīcas teritorijā.

Galda spēles

Viesnīcas vestibilā ir pieejamas dažādas galda spēles, kuras varat spēlēt, kad vien vēlaties.

Pikniks priežu mežā

Sarīkojiet pikniku svaigā gaisā, priežu mežā ar burvīgu skatu uz Baltezeru un pilnīgā komfortā! Kā to izdarīt? „Baltvillas” teritorijā ir piknikam paredzēti galdi un krēsli, pasūtiet maltīti mūsu šefpavāriem, un Jūs iegūsiet romantisku, ģimenisku vai jautru sarīkojumu. Atmosfēru nodrošināt Jūs- par visu pārējo parūpēsies mūsu komanda!

 

Ūdens sports un izklaides

Vasaras sezonā viesnīcas teritorijā ir iespējams nopeldēties Baltezerā, kā arī nodoties aktīvam ūdenssportam, piemēram, nomāt ūdens motociklus, ātrgaitas laivu, airu laivas, ūdensslēpes u. c. Mūsu viesu drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ visas nodarbības ir iespējamas tikai tām atbilstošos apstākļos (instruktori, laikapstākļi u. c.). Turklāt Jūs varat doties izbraucienā ar motorlaivu, lai apskatītu iespaidīgo Lielā un Mazā Baltezera krastu apbūvi, vai izbraucienā pa seno koku pludināšanas ceļu, kurā Jūs apskatīsiet trīs ezerus. Vēsās dienās pēc ūdens izklaidēm un nodarbībām ir pieejama sauna, kas atrodas turpat pie ezera. Par visām ūdens sporta un izklaides iespējām jautājiet viesnīcas personālam.

Izbraucieni ar velosipēdiem

Vai Jums patīk veloizbraucieni? Lieliski! Nonomājiet velosipēdu „Baltvillā” un iepazīstiet abus mūsu izveidotos maršrutus velobraucējiem (9,5 – 15 km garumā)! Viesnīcas reģistrācijā noskaidrojiet velosipēdu nomāšanas iespējas un saņemiet velomaršrutu kartes.