Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru rīkošana ir efektīvākais veids, lai apmainītos ar informāciju un domām.

Viesnīca „Baltvilla” piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu konferenču un semināru uzņemšanai viesmīlīgā atmosfērā, zaļā vidē, tikai 10 km attālumā no Rīgas. Mūsu pieredzējusī un profesionālā komanda parūpēsies par Jūsu konferences norisi no sākuma līdz beigām.

Konferenču un semināru telpas

Viesnīcā „Baltvilla” ir trīs speciāli konferencēm un semināriem iekārtotas telpas, kas ir piemērotas līdz pat 100 personu uzņemšanai. Katrai telpai ir dots tai raksturīgs nosaukums:

  • Meža zāle (90 m2) — līdz 100 dalībniekiem;
  • Putnu zāle (44 m2) — līdz 30 dalībniekiem;
  • Lavandu zāle (32 m2) — līdz 16 dalībniekiem.

Atkarībā no konferences vai semināra veida telpas iekārtojumu ir iespējams mainīt. Uzziniet vairāk par viesnīcas „Baltvilla” konferenču un semināru telpām.

Konferenču un semināru telpu iekārtas

Visās konferenču telpās ir pieejams bezvadu internets un rakstāmpiederumi. Papildus tam:

  • Meža zālē ir lāzerprojektors (2019), ekrāns, digitālā tāfele (2019), bezvadu pieslēgšanās sistēma „ClickShare” (2021), papīra tāfele un flomāsteri;
  • Putnu zālē — 75” viedtelevizors (2019), digitālā tāfele (2019), papīra tāfele un flomāsteri;
  • Lavandu zālē— 75” viedtelevizors (2019), digitālā tāfele (2019), papīra tāfele un flomāsteri.

Tālsemināru rīkošanai piedāvājam universālo videokonferenču sistēmu „Bose Videobar VB1” — vienā korpusā kamera, mikrofons un skaļrunis.

Turklāt Jūsu ērtībām vai atbilstoši specifiskām vajadzībām, lai sasniegtu konferences vai semināra mērķi, ir iespējams arī nomāt papildu iekārtas.

Ēdināšana

Viesnīcas un restorāna „Baltvilla” komanda parūpēsies par uzkodām, kafijas pauzēm un maltītēm Jūsu konferences vai seminārā laikā. Mūsu šefpavārs un viņa komanda izveidos ēdienkarti tieši Jums.

Konferenču vai semināru ēdienkarte tiek veidota individuāli, balstoties uz organizatora vēlmēm, sarīkojuma ilgumu un budžetu. Ņemam vērā arī konferenču dalībnieku vēlmes un prasības: veģetāriešiem un/vai vegāniem piemēroti ēdieni, alerģijas pret kādām ēdienu sastāvdaļām u. c. Šo informāciju vienmēr lūdzam iesniegt laikus, lai visi konferences dalībnieki būtu apmierināti.

Izmitināšana

Organizējot starptautiskas konferences, nakšņošanai ir būtiska nozīme. Viesnīcā „Baltvilla” ir 38 numuri ar kopējo ietilpību līdz 70 personām.

  • 25 standarta numuri;
  • 9 paaugstinātas kategorijas numuri;
  • 4 augstākās kategorijas numuri.

Konferenču un semināru rīkotāji dalībnieku izmitināšanai parasti izvēlas standarta numurus ar 19–24 m2 platību. Šajos numuros ir iespējams izmitināt arī divas vai trīs personas, jo vairākos no tiem no tiem jau atrodas divas atsevišķas gultas, kam var pievienot papildu gultasvietu.

Pauzes

Kafijas pauzes un pārtraukumi ir izcils sakaru nodibināšanas laiks. Ja konferenci vai semināru organizējat gada siltajā laikā, tad tam izcili piemērota būs mūsu restorāna terase, Palmu zāles terase vai „Krasta Cafe”. Tās ir vietas un laiks, kur un kad konferences vai semināra dalībnieki varēs baudīt atspirdzinošus dzērienus, kafiju vai tēju un apspriest aktuālos notikumus un jaunumus. Tā ir iespēja atjaunot enerģiju un izvēdināt galvu svaigā gaisā, priežu meža ielokā ar burvīgu skatu uz Baltezeru. Jauns enerģijas lādiņš būs garantēts!

Bezmaksas autostāvvieta un ērta piekļūšana

Viena no lielākajām priekšrocībām, organizējot konferenci vai semināru „Baltvillā”, ir viesnīcas atrašanās vieta tikai 10 km no Rīgas, zaļā vidē — priežu meža ielokā Baltezera krastā ar ērtu piekļūšanu ar auto un plašu bezmaksas stāvvietu visiem un ikvienam konferences vai semināra apmeklētājam.

Vai vēlaties uzzināt ko vairāk par iespēju rīkot konferenci vai semināru „Baltvillā”?

Sazinieties ar Andri Koku pa tālr. +371 29411396 vai e-pastu konferences@baltvilla.lv. Andris atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegs plašāku informāciju par daudzveidīgajām iespējām.