Svinības ģimenes un draugu lokā

Restorāns „Baltvilla” piedāvā Jums baudīt īpašo notikumu — dzimšanas dienu, kāzu jubileju vai vienkārši kopā sanākšanu nelielā kompānijā.

Uz mūsu terases...

Mūsu terase ir viens no viesnīcas un restorāna „Baltvilla” lepnumiem. No tās paveras burvīgs skats, tā piedāvā viesiem ieelpot svaigu gaisu un nodrošina pozitīvu atmosfēru gan mūsu organizētos sarīkojumos, gan rezervējot laiku saviem svētkiem vai ikdienas maltītēm.

Sirsnīga atmosfēra

Mūsu restorāna atmosfēru veido tā komandas aizrautība un mīlestība pret darbu un ikvienu restorāna apmeklētāju. Tā izpaužas rūpēs par katru niansi: restorāna noformējumu, trauku izvēli, ēdienkarti, personāla smaidu. Vārdu sakot, izbaudiet!

Grilēti ēdieni

Svaigā gaisā profesionāļu grilēti ēdieni garšo debešķīgi. Kad vien laikapstākļi ļauj, mūsu šefpavārs lutina restorāna viesus ar svaigi grilētām zivīm, steikiem un dārzeņiem. Piesakieties „Baltvillas” jaunumu saņemšanai pa e-pastu, lai vienmēr zinātu, kādus sarīkojumus mēs organizējam uz restorāna terases.

Jūsu svētki

Svinības līdz 100 personām

Siltajā sezonā rīkojiet svētkus uz terases! Neatkarīgi no tā, vai Jūsu svinībās piedalīsies daži viesi vai pat līdz 100 personām, sazinieties ar mūsu svētku organizatoriem, lai izplānotu viesības.

Svinības ģimenes un draugu lokā

Svinības no 4 līdz 20 personām

Restorāns „Baltvilla” piedāvā Jums baudīt īpašo notikumu — dzimšanas dienu, kāzu jubileju vai vienkārši kopā sanākšanu nelielā kompānijā — uz mūsu restorāna terases.

Viss komfortablai atpūtai

Plašo terasi (300 m2) veido tās slēgtā (170 m2) un atvērtā (130 m2) daļa. Tādējādi uz tās ir iespējams baudīt maltīti arī lietainās vasaras dienās. Uz terases ir sildītāji un pledi, lai vēsi vasaras vakari netraucē baudīt vakariņas un svētki turpinās! Skats uz Baltezeru piešķir terasei īpašu šarmu.

Restorāna darba laiki:

Svētdiena līdz ceturtdiena 13-21.

Piektdiena – sestdiena 13-22.

 

 

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties par svinībām ar Ivetu Osi, darba dienās no plkst.12-19

+371 28382594

Sazinieties par svinībām ar Andri Koku, darba dienās no plkst 9-18.

+371 29411396