fbpx

Baltvillas dāvanu karte

"Baltvilla" piedāvā plašas dāvanu kartes izmantošanas iespējas mūsu viesnīcā, spa un restorānā.

Izvēlieties dāvanu karti 30, 50, 100 vai 150 eiro vērtībā.

Apraksts

Baltvillas dāvanu karte ir kā brauciens ar laivu pa Baltezeru skaistā dienā! Varēs piestāt tur, kur vēlēsies: uz gardu maltīti (restorānā), laisku atpūtu (SPA), palikt krastā (viesnīca) vai pat turpināt veselīgi airēt (Veselības centra pakalpojumi). Iegādājies mūsu Dāvanu karti un uzdāvini iespēju izvēlēties vēlamāko!

Dāvanu kartes izmantošanas iespējas

  • Nakšņošana viesnīcā - viesnīcā „Baltvilla” ir 38 komfortabli numuri, izvēlieties Jums tīkamāko un baudiet komfortablu atpūtu!
  • Maltīte restorānā - baudiet gardu maltīti mūsu gourmet restorānā.
  • Spa - relaksējieties vai atjaunojiet enerģiju, izvēloties Jums tīkamāko spa procedūru. Pievērsiet uzmanību spa procedūras rezervācijas noteikumiem.
  • Veselības centra pakalpojumi - "Baltvilla" dāvanu karte ir derīga arī veselības centrā "Baltezers"!
  • Īpašie piedāvājumi - iegādājieties īpašo piedāvājumu! Tā būs dubulta dāvana!
  • Konditoreja - pasūtiet svētku mielasta desertu vai baudiet svētkus ikdienā!

 

Dāvanu kartes derīguma termiņš

Dāvanu karte ir derīga vienu gadu, kopš tās iegādes brīža. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir minēts uz tās. Pēc derīguma termiņa beigām dāvanu karte tiek automātiski slēgta. Nozaudēšanas gadījumā, ta netiek atjaunota.

Spa pakalpojumu rezervācija, izmantojot dāvanu karti

Rezervējot pakalpojumus "Baltvilla" spa, bez maksas rezervāciju atcelt var līdz 12 stundām pirms rezervētā pakalpojuma laika. Rezervāciju atceļot mazāk nekā 12 stundas pirms procedūras, no dāvanu kartes tiks ieturēta summa, kas ir vienāda ar 50% no rezervētā pakalpojuma vērtības.