SPA PROCEDŪRAS SEJAI

Izvēlies sev atbilstošo procedūru sejai un saglabā to ilgstoši jauneklīgu un tvirtu.

SPA sejas masāža
Regulāras rūpes sejas ādu spēj saglabāt ilgstoši jauneklīgu un tvirtu, atvairīt grumbiņu parādīšanos un uzlabot sejas krāsu. Sejas masāža ir viens no efektīvākajiem un patīkamākajiem sejas kopšanas veidiem, turklāt tā lieliski atslābina!
30.00 EUR
/ 30 min.
Inovatīva liftinga procedūra ar Biodroga kosmētiku
Šī procedūra ietver pīlingu sejai, sejas un dekoltē zonas masāžu, masku sejai un sejas krēma uzklāšanu pēc maskas.
65.00 EUR
/ 50 min.
Anti-age sejas procedūra ar cilmes šūnām no Biodroga
Nostiprinošajā pretnovecošanās sejas procedūrā tiek izmantota Biodrogas kosmētika no “Anti-age cell formula” kosmētikas sērijas, kuras sastāvā esošās cilmes šūnas efektīvi iedarbojas uz ādu, veicinot tās atjaunošanos, piešķirot liftinga efektu un jaunavīgu, starojošu izskatu. Pēc procedūras sejas kontūras kļūs stingrākas, izlīdzināsies smalkās līnijas un krunciņas.
55.00 EUR
/ 50 min
Luxus SPA ar kaviāru
Pūķu augļa ekstrakts kombinācijā ar kaviāra ekstraktu ir izsmalcināta formula, kas prasīgai ādai sniegs acīmredzamu efektu  un lielisku relaksāciju. Āda pēc procedūras kļūs starojoša un atpūtusies. Kaviāra koncetrāts uzmundrinās šūnu vielmaiņu un mikrocirkulāciju ādā, samazinot krunciņas un novēršot apkārtējās vides izraisītu pāragru novecošanos. Procedūrā izmantotā Biodrogas Caviar & Radiance  kosmētika veicinās mitruma piesaisti un izlīdzinās mitruma līmeni ādā, padarot ādas toni vienmērīgāku un nodrošinot ādai optimālu kopšanu.
65.00 EUR
/ 50 min