SPA ķermenim

Izvēlies sev atbilstošo procedūru ķermenim un saglabā to ilgstoši jauneklīgu un tvirtu.

SPA procedūra maigām rokām
Viens no mūžīgās jaunības noslēpumiem ir kopta seja un kopta roku āda. Piedāvājam īpašu procedūru, kuras laikā jūsu rokas tiks palutinātas ar pīlingu, sildošu masku un noslēgumā ar atslābinošu un tīkamu roku masāžu.
23.00 EUR
/ 20 min.
SPA pīlinga procedūra ķermenim
Lai āda būtu veselīga, mirdzoša un lēnāk novecotu, tai nepieciešams regulārs pīlings. Pīlinga procedūra attīra ādas virskārtu no atmirušām šūnām, uzlabo asinsriti un jūs iegūstat maigu, samtaini gludu ādu. Šo procedūru īpaši iesakām apvienot ar kādu no masāžām.
30.00 EUR
/ 20 min.
SPA ķermeņa ietīšanas procedūra ar Algologie SPA kosmētiku
Algologie ir profesionāla kosmētiskā līnija no Francijas, kuras pamatā ir aktīvie aļģu un augu ekstraktu un biotehnoloģijas produktu komponenti, kas stimulē asins apgādi, ļauj nostiprināt asinsvadu sieniņas, iedarbojas uz sejas un ķermeņa ādu, ļauj saglabāt skaistumu un jaunību. Piedāvājam jūras aļģes, zaļās tējas, vīnogas vai šokolādes ietīšanas procedūru.
35.00 EUR
/ 30 min
Anticelulīta programma ķermenim
Šī procedūra apvieno sevī vairākus efektīvus izstrādātus līdzekļus cīņā ar celulītu. Tiek samazināts apjoms, uzlabota vielmaiņa ādā, kā rezultātā tā kļūst elastīgāka un tiek izvadīti toksīni.
58.00 EUR
/ 60 min