SPA masāžas

Izvēlies sev atbilstošo masāzu un saglabā ķermeni ilgstoši jauneklīgu un tvirtu.

Aromamasāža
Masāža, izmantojot dabiskas eļļas, bagātinot tās ar ēteriskajām eļļām pēc klienta izvēles un speciālista ieteikuma. Atkarībā no ēteriskās eļļas izvēles masāža var būt relaksējoša vai uzmundrinoša.
50.00 EUR
/ 60 min.
30.00 EUR
/ 30 min.
Relaksējošā masāža
Relaksējošā masāža ir lielisks veids kā cīnīties ar hronisko nogurumu. Masāža ir ļoti maiga, ritmiska, nomierinoša un atslābinoša, tiek izmantoti viegli masāžas paņēmieni. Antistresa masāža samazina stresa iedarbību uz organismu, noņem trauksmes sajūtu, negatīvās stresa sekas, regulē vielmaiņu un atjauno organisma spēku.
55.00 EUR
/ 60 min.
Klasiskā masāža
Klasiskās masāža ir viens no vissenākajiem un iecienītākajiem masāžas veidiem. Šī masāža darbojas lielākoties uz fizisko ķermeni – muskuļiem, locītavām, cīpslām un citiem audiem. Šī masāža piemērota cilvēkiem, kam patīk spēcīga, dziļi mīcoša un berzējoša masāža, kā arī cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu. Klasiskās masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, nostiprināt imūnsistēmu, izkustināt pasīvos muskuļus, likvidēt dažādas muskuļu sāpes, nostiprināt saites.
45.00 EUR
/ 60 min.
20.00 EUR
/ 30 min
Šokolādes masāža
Šokolādes masāžas laikā tradicionālo masāžas līdzekļu – krēmu, eļļu vietā izmanto šokolādes emulsiju, ko iegūst melno dabīgo šokolādi izkausējot un sajaucot ar mandeļu eļļu. Procedūras laikā tiek veikts mikropīlings ādai, jo šokolādes emulsija satur mazus kakao graudiņus. Masējot tos nejūt, tomēr tie attīra ādu, vēršot to gludāku, maigāku. Masāžas laikā šokolāde ādu maksimāli apgādā ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem, vienlaicīgi labvēlīgi iedarbojoties arī uz vielmaiņu. Neaizmirstiet burvīgo šokolādes smaržu, kas pavada šo procedūru!
55.00 EUR
/ 60 min.
Karsto akmeņu masāža
Karsto akmeņu masāža ir sens Austrumu ārstniecības veids. Akmens masāža, jeb akmens terapija, ir ārstnieciska iedarbība ar siltiem un aukstiem akmeņiem. Masāža ar karstajiem akmeņiem ļauj panākt ļoti dziļu relaksāciju. Tā veicina vielmaiņas procesus, tauku sadedzināšanu, sārņu izvadīšanu no organisma, limfas plūsmas uzlabošanos.
55.00 EUR
/ 60 min.
Anticelulīta masāža
No visu citu veidu masāžām, anticelulīta ir atšķirīga ar to, ka tā tiek veikta īpašā tempā, pielietojot speciāli izstrādātus un atlasītus darba paņēmienus. Efektu pastiprina dažādu ēterisko eļļu, losjonu vai krēmu pielietošana. Veicot masāžu, tiek novērsta ne tikai celulīta attīstība, bet arī normalizējas vielmaiņa organismā.
40.00 EUR
/ 40 min.
Havajiešu masāža “Lomi – Lomi”
Lomi – Lomi ir viena no mistiskākajām un noslēpumainākajām masāžas tehnikām. Tulkojumā no havajiešu valodas ”Lomi-Lomi” nozīmē “apmierinātā kaķa samtainās ķepas maigais pieskāriens”. Jūs zaudējat laika sajūtu – tā var aprakstīt šo lielisko masāžu. Šī masāža attīra dvēseli un stiprina cilvēka spēkus, tās iedarbība turpinās vēl 14 dienas pēc masāžas veikšanas.
70.00 EUR
/ 80 min.
Taizemes pēdu masāža
Tā ir ļoti viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogēnajām zonām. Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Ietekmējot šos punktus, var panākt organisma funkciju uzlabošanos. Šādi tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms slimību uzveic pats.
30.00 EUR
/ 30 min.
Champi – Ajūrvēdas masāža galvai
Champi sanskritā nozīmē ”Piepildīšana ar enerģiju”. Šī masāža ir lielisks antidepresants, palielina dzīvesprieku un koncentrēšanās spējas, noņem fizisko un garīgo nogurumu, noņem kakla muskuļu saspringumu, uzlabo to darbību.
30.00 EUR
/ 40 min.