SPA diviem

Baltvilla SPA pārim ir īpaši piemērots SPA procedūru baudīšanai divatā. Mūsu salonā ir iespējams baudīt ķermeņa procedūras un masāžas vienlaicīgi diviem cilvēkiem, pēc īpašas vienošanās – arī četriem.

Rituāls tango

…tango sauc par mīlas stāstu vienas dejas garumā. Baltvillas SPA Tango tāpat kā deja tuvinās jūs un ļaus uzziedēt kaislei…

Rituāls Tango ietver:

 • SPA masāžu pārim vienlaicīgi:
  Viņai – Šokolādes masāža visam ķermenim
  Ieslīgsti laimes hormonos, ko sniegs šokolāde, kas SPA meistara prasmīgo roku vadīta lēni pārklās katru tavu ķermeņa daļu. Šokolādei tāpat kā tango vārdi nav vajadzīgi.
  Viņam – Relaksējoša masāža visam ķermenim
  Relaksējošā antistresa masāža atslābinās un nomierinās. Ļaujies masāžas dziedinošajai iedarbībai, lai pozitīvas sajūtas dod īsto noskaņu šim vakaram divatā.
 • Atslābinošu mirkli jums abiem ar aromātiskiem ekstraktiem bagātinātā vannā;
 • Tasi gardas tējas rituāla noslēgumā.

119 EUR / 1,5 stundas

Rituāls duets

…mīlas dziesma skan patiesāk, ja to izpilda duets. Kopā baudīts SPA rituāls ieviesīs jaunas vēsmas arī jūsu Duetā…

Rituāls Duets ietver:

 • Arommasāžu visam ķermenim abiem vienlaicīgi
  Ļaujies noslēpumainajai ēterisko eļļu pasaulei, kas spēs tevi uzmundrināt vai relaksēt un noskaņot romantiskiem mirkļiem
 • Tasi gardas tējas rituāla noslēgumā

90.00 EUR / 1 stunda

Rituāls Svētku noskaņai

Procedūras sastāvā ir izsmalcināts un niansēts austrumu aromātu kopums, kas papildināts ar ādu kopjošiem un mitrinošiem līdzekļiem. Procedūras pīlinga pamatu veido jojobas un mandeļu eļļas un dažādu austrumu augu ekstrakti, veidojot maigu un juteklisku kanēļa, vaniļas, krustnagliņas un saldā apelsīna aromātu simfoniju. Šī procedūra stimulēs vielmaiņu un uzlabos asinsriti, kas veicinās toksīnu izvadīšanu no ķermeņa. Silta, svētku sajūtu radoša procedūra pilnīgai relaksācijai un dzīvespriekam, kas atraisīs brīvības, elegances un iekārojamības dzirksti.

Pīlinga procedūra ķermenim / Arommasāža visam ķermenim / Tase gardas tējas rituāla noslēgumā

119.00 EUR / 1,5 stundas

Rituāls Dienvidu saules pieskāriens

Rituāla sākumā ķermeņa āda tiek attīrīta ar aprikožu cukura skrubi, kura jutekliskais un relaksējošais aromāts atgādina siltas saules pieskārienu. Sastāvā esošās auzu pārslas baros un kops ādu, savukārt aprikožu kauliņu granulas, maigi masējot ādu, uzlabos asinsriti un padarīs ādu tvirtāku un skaistāku. Pīlingam sekos arommasāža ar relaksējošo ēterisko eļļu maisījumu. Labi sajūtamās lavandas ziedu notis savienojumā ar eksotiski balzamisko ilang-ilang un svaigi saldo apelsīnu ir kā radītas, lai domās aizvestu uz vietu, kur valda harmonija.

Pīlinga procedūra ķermenim / Arommasāža visam ķermenim / Tase gardas tējas rituāla noslēgumā

119.00 EUR / 1,5 stundas

Enerģijas rituāls ķermenim

SPA rituāls enerģijas atjaunošanai un noguruma kliedēšanai. Pīlinga procedūrā izmantotajam piparmētru sāls skrubim piemīt drenējošas un tonizējošas īpašības, kas īpaši ieteicamas, lai palīdzētu organismam atbrīvoties no sārņiem. Pīlingam sekos arommasāža, kurā izmantots juteklisko ēterisko eļļu maisījums, kurā dominē afrodīziji – pačūlija ar saldo, koksnei raksturīgo aromātu pamatnotī kopā ar austrumnieciski pikanto kanēli veido dziļi siltu aromāta kompozīciju. Virsnoti veido bergamote, maisījumam piešķirot patīkamu svaiguma devu ar nelielu balzamisku nokrāsu. Eļļas sastāvdaļas ir rūpīgi izmeklētas, lai stimulētu jutekliskas sajūtas – izceltu sievietes sievišķīgumu vai vīrieša spēku.

Pīlinga procedūra ķermenim / Arommasāža visam ķermenim / Tase gardas tējas rituāla noslēgumā

119.00 EUR / 1,5 stundas

Izvēloties SPA Rituālu, piedāvājam nakšņošanai viesnīcā 20% atlaidi no standarta cenas*
* Atlaide spēkā rezervācijām līdz 31.05.2018. Atlaides nesummējas.

Rakstiet mums un izsakiet savas vēlmes, izveidosim rituālu tieši jums!
info@baltvilla.lv, Tālrunis: +371 67840640