Baltvillas dāvanu karte ir kā brauciens ar laivu pa Baltezeru skaistā dienā! Varēs piestāt tur, kur vēlēsies: uz gardu maltīti (restorānā), laisku atpūtu (SPA), palikt krastā (viesnīca) vai pat turpināt veselīgi airēt (Veselības centra pakalpojumi). Iegādājies mūsu Dāvanu karti un uzdāvini iespēju izvēlēties vēlamāko!

Karti var iegādāties viesnīcā Baltvilla – Senču prospekts 45, Baltezers. Ja Jums nav iespējas atbraukt līdz viesnīcai, piedāvājam dāvanu karti Jums nosūtīt elektroniskā formā uz e-pastu.

Uzdāviniet sajūtas…

 

Lai vienotos par dāvanu kartes iegādi, zvaniet 67840640 vai rakstiet info@baltvilla.lv

 

Uzdāviniet sajūtas…

BALTVILLAS DĀVANU KARTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI
1. Baltvillas dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes. 2. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām Baltvillas dāvanu karte tiek automātiski slēgta. 3. Nozaudēšanas gadījumā Baltvillas dāvanu karte netiek atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. 4. Rezervējot pakalpojumus Baltvilla SPA, bez maksas rezervāciju atcelt var līdz 12 stundām pirms rezervētā pakalpojuma laika. Rezervāciju atceļot vēlāk kā 12 stundas pirms rezervētā pakalpojuma laika, no dāvanu kartes tiek atvilkta summa, kas vienāda ar 50% no rezervētā pakalpojuma vērtības.
Tālrunis uzziņām: 67840640 • E-pasts: info@baltvilla.lv

Lai vienotos par dāvanu kartes iegādi, zvaniet 67840640

vai rakstiet info@baltvilla.lv