Viesnīcas Baltvilla dāvanu karte būs lieliska dāvana Jūsu tuvajiem cilvēkiem, draugiem vai kolēģiem svētkos! Uzņēmumiem tā var būt piemērota dāvana saviem darbiniekiem vai klientiem.

Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus kopš izrakstīšanas brīža. Baltvillas dāvanu kartes saņēmējs savu dāvanu varēs izmantot visos Baltvillas pakalpojumos – gardai maltītei restorānā, SPA procedūrām, viesnīcas pakalpojumiem vai kādai romantiskai nedēļas nogalei.

Karti var iegādāties viesnīcā Baltvilla – Senču prospekts 45, Baltezers. Ja Jums nav iespējas atbraukt līdz viesnīcai, piedāvājam dāvanu karti Jums nosūtīt elektroniskā formā uz e-pastu.

Uzdāviniet sajūtas…

BALTVILLAS DĀVANU KARTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI
1. Baltvillas dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes. 2. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām Baltvillas dāvanu karte tiek automātiski slēgta. 3. Nozaudēšanas gadījumā Baltvillas dāvanu karte netiek atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. 4. Rezervējot pakalpojumus Baltvilla SPA, bez maksas rezervāciju atcelt var līdz 12 stundām pirms rezervētā pakalpojuma laika. Rezervāciju atceļot vēlāk kā 12 stundas pirms rezervētā pakalpojuma laika, no dāvanu kartes tiek atvilkta summa, kas vienāda ar 50% no rezervētā pakalpojuma vērtības.
Tālrunis uzziņām: 67840640 • E-pasts: info@baltvilla.lv

3650cb5f-2a38-4de9-b0b6-43cbb7fe74ae

Lai vienotos par dāvanu kartes iegādi, zvaniet 67840640

vai rakstiet info@baltvilla.lv