Viesnīcas Baltvilla apkaimē ir vairāki interesanti tūrisma objekti un iespējas interesanti pavadīt laiku. Viens no senākajiem un lielākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā atrodas tikai 8 km attālumā no Baltvillas, līdz Baltijas jūras pludmalei ir tikai 20 minūšu brauciens ar auto, viena no skaistākajām Latvijas mazpilsētām Sigulda – tikai 40 km attālumā.

atputa_turisms

(8 km)Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Muzejs ir viens no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā var iepazīties ar Latvijas iedzīvotāju kultūras mantojumu, darba un sadzīves tradīcijām. Priedes krogā, tāpat kā senāk, cep maizi malkas krāsnī, gatavo cepešus, manteļskurstenī vāra kārtīgu lauku zupu. Šeit saimniAteču gatavotie ēdieni un latviešu darinātais alus garšo tikpat labi kā pirms simts gadiem. Priedes kroga lielajā maizes krāsnī vasaras sezonā katru nedēļas nogali tiek cepta maize.

www.brivdabasmuzejs.lv

(4 km)Kokaudzētava
Baltezers

Kokaudzētava Baltezers izveidota jau 1972.gadā. Tās darbības nozare ir dekoratīvo stādu audzēšana un realizācija, taču apmeklētājiem tiek piedāvātas arī ekskursijas. Šobrīd kokaudzētavas sortimentā ir vairāk nekā 500 augu nosaukumu, bet tas katru gadu tiek papildināts ar jauniem, Latvijas klimatiskajai zonai atbilstošiem augiem.

www.baltezers.lv

(13 km)Rīgas zooloģiskais
dārzs

Zoodārzā apskatāmi desmitiem dažādu sugu savvaļas dzīvnieki, putni, rāpuļi, tropu klimata iemītnieki un kukaiņi.

www.rigazoo.lv

(23 km)Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī

Nacionālajā botāniskajā dārzā atrodas lielākā augu kolekcija Baltijā, īpaši saistoša ir siltzemju augu māja, kur atrodas bagātīga kaktusu kolekcija.

www.nbd.gov.lv

(30 km)Pilsēta pie jūras
Saulkrasti

Saulkrastu pludmale. Saulkrastu pludmale ir 17 km gara un interesanta savā daudzveidībā – sākot no dziedošajām smiltīm Lilastē un beidzot ar akmeņaino piekrastes daļu Zvejniekciemā.
Baltā kāpa. Baltā kāpa atrodas Inčupes labajā krastā, pie upes ietekas jūrā, no tās paveras izcili skaists skats uz Rīgas jūras līci.
Saulrieta taka ir 3,6 km gara meža taka, kas stiepjas gar jūras piekrasti no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. No takas paveras skaists skats uz Pēterupes ieleju un jūru. Aplūkojamas 20 dižpriedes un īpatnējas formas koki.
Velosipēdu muzejs. Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara, līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Vienīgais velosipēdu muzejs Latvijā un lielākais Baltijā.

www.velomuseum.lv
www.visitsaulkrasti.lv

(9 km)Tirdzniecības parks
Alfa

Tirdzniecības parka vairākos stāvos izvietoti veikali, kafejnīcas, aptiekas, bankas, saloni – viss, kas nepieciešams veiksmīgai iepirkšanās dienai. Tāpat tirdzniecības parkā darbojas kino teātris ar vairākām zālēm, kur tiek demonstrētas jaunākās filmas!

www.alfaparks.lv

(40 km)Sigulda

Par Vidzemes Šveici dēvētā Sigulda ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Tā atrodas vietā, kura bagātīgi apveltīta ar dabas skaistumu un kultūrvēsturiskiem objektiem. Viduslaiku pilis un gleznainie dabas skati paveras no Gaujas senlejas nogāzēm. Gūtmaņa ala ir kā savdabīga viesu grāmatu, kurā atstāti Siguldas apmeklētāju vārdi. Gaisa trošu tramvajs ir vienīgais Baltijā. Tas savieno Gaujas krastus starp Siguldu un Krimuldu, kur paveras pasakains skats uz upes senleju! Vasaras sezonā šeit tiek piedāvātas ekstrēmas izklaides – lekšana no vagoniņa ar gumijām.

www.sigulda.lv