Ūdens terapija

Ūdens terapija palīdz uzlabot visa ķermeņa labsajūtu.

Zemūdens masāža visam ķermenim
Zemūdens masāža ir vispārējā ķermeņa masāža ūdenī, kas izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu, atslābina, mazina sāpes, veicina vielmaiņu un asins apgādi, tai piemīt nomierinošs vai tonizējošs ārstniecisks efekts. Zemūdens masāžu iesaka arī ārstējot kustību – balsta aparātu, saišu sastiepumu, osteohondrozes un traumu gadījumos. Zemūdens masāžas ietekme un ķermeņa sistēmām un orgāniem ir daudzveidīga: uzlabojas sirds-asinsvadu sistēmas darbība, uzlabojas vielu maiņa, labvēlīgi iedarbojas uz locītavu un saišu sistēmu, paātrina limfas plūsmu.
25.00 EUR
/ 40 min.
Virpuļvanna
Ūdens maisītājā karstais un ausktais ūdens sajaucas un zem spiediena caur atverēm nokļūst vannā, kur tiek veikta masāža ar ūdens strūklām. Procedūra sniedz maigu, masējošu, asinsriti uzlabojošu, tūsku novērsošu un sāpju mazinošu iedarbību. Stiprina asinsvadu sistēmu, mīkstina muskuļus, samazina stresu, atslābina.Procedūras sākumā, saskaņā ar klienta vēlmēm un pamatojoties uz ārsta rekomendācijām, tiek uzstādīta atbilstoša ārstnieciskā ūdens straumju un spirdzinošo burbuļu programma. Procedūras laikā pacients sēž speciālā vannā, kur no vannas sienām tekošās ūdens strūklas piespiež ūdeni griezties. Ūdens temperatūra ir 35-37 C.
12.00 EUR
/ 20 min.
Pērļu vanna
Pērļu vannā siltā ūdenī (temp. 35-37Cº) izbaudīsiet ķermeņa mikromasāžu ar sīkiem gaisa burbulīšiem. Procedūra uzlabo asins cirkulāciju, pozitīvi uzlādē cilvēka izjūtu emocijas, mazina nogurumu un uzbudinātību. Procedūrai piemīt nomierinošs efekts. Pērļu vanna ieteicama cilvēkiem ar: asinsrites un asinsapgādes traucējumiem, muskuļu slimībām, vielmaiņas traucējumiem, nervu sistēmas traucējumiem, locītavu slimībām, paplašinātām vēnām, stresu un muguras sāpēm.
9.00 EUR
/ 20 min.