Masāžas

Masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm un vēl joprojām ir viens no galvenajiem ķermeņa kopšanas un ārstēšanas veidiem. Masāža mazina muskuļu saspringumu un sāpes, uzlabo asins cirkulāciju un vielu maiņu. Masāža iedarbojas ne tikai uz ādu, muskuļiem saitēm, bet uzlabo arī fiziskās un garīgās darba spējas, jo uzlabo cilvēka sajūtas emocijas un noņem psihoemocionālo spriedzi. Ar ārstnieciskās masāžas palīdzību ir iespējams ārstēt slimās ķermeņa daļas, lai samazinātu slimības progresu, apstādinātu tās attīstību vai samazinātu slimības radītās sekas. Ārstnieciskā masāža tiek kombinēta ar citām procedūrām.

Muguras masāža
Procedūras laikā tie masēta visa mugura no kakla zonas līdz sēžas muskuļiem. Procedūra samazina sāpes un muskuļu sasprindzinājumu, labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaula locītavām un saišu sistēmu. Palielina saišu elastību un kustīgumu, paātrina asins un limfas cirkulāciju. Pēc procedūras ir patīkama audu sasilšanas sajūta un sasprindzinājumu atslābums.
18.00 – 22.00 EUR
/ 30 – 40 min.
Apkakles zonas masāža
Procedūras laikā tiek masēta kakla un plecu josla. Procedūra samazina sāpes un muskuļu sasprindzinājumu plecu daļā. Uzlabojas asinscirkulācija galvas smadzenēs, mazinās noguruma sajūta un uzlabojas pašsajūta.
15.00 EUR
/ 20 min.
Jostas, krustu daļas masāža
Procedūras laikā tiek masēta muguras jostas – krustu zona un sēžas muskuļi. Procedūra paredzēta muguras sāpju un muskuļu saspringuma mazināšanai, vielu maiņas un asins cirkulācijas uzlabošanai.
15.00 EUR
/ 20 min.
Masāža ar aromātiskām eļļām
Aromterapiju ķermeņa kopšanā un atveseļošanā izmanto jau vairāk kā 5000 gadus. Procedūras laikā tiek veikta klasiskā masāža izmantojot aromātiskās eļļas. Eļļu iedarbība var būt ļoti dažāda – no relaksējošas līdz uzmundrinošai. Eļļas, iesūcoties ādā, stiprina imūnsistēmu un uzlabo visas organisma funkcijas. Masāža ar aromātiskajām eļļām rada emociju un ķermeņa savstarpējo līdzsvaru.
32.00 
40 min.
Masāža ar karstajiem akmeņiem
Masāža tiek veikta izmantojot siltus akmeņus, harmoniski apvienojot dažādas tehnikas – masāžu ar rokām un masāžu ar akmeņiem. Masējot karstie akmeņi iedarbojas uz dziļajiem audiem, kuros uzkrājas sasprindzinājums un maksimāli atslābina tos. Izplešoties kapilāriem, paātrinās vielmaiņa un asinsrite, kas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Neitralizējas negatīvā enerģija, izlīdzinās enerģijas plūsmas, iestājas ķermeņa un gara harmonija.
25.00 – 48.00 EUR
/ 40 – 80 min.

Zvani un piesakies 67990240, 29100144