MūsdienīgaTrenažieru zāle

Veselības centra Baltezers trenažieru zālē pieejami Somijā ražoti trenažieri – HUR. HUR ir pneimatiskie trenažieri, kas radušies Helsinku universitātes zinātniskā projekta ietvaros. HUR trenažieru viena no filozofijām ir tā, ka katrs cilvēks ir unikāls un līdz ar to atšķirīgs. Pretestības radīšanai trenažieros izmantota pneimatiskā sistēma, kas ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli, tādēļ trenažierus var apmeklēt gan vecāka gadagājuma cilvēki, gan neiroloģisku problēmu pacienti, kā arī sportisti u.c.

Bez HUR trenažieriem VC Baltezers trenažieru zālē ir pieejamas dažāda svara hanteles un stienis, kas tiek plaši pielietoti bodybuilding un powerlifting disciplīnās. Domājot par liekā svara mazināšanas programmu trenažieru zālē ir pieejami arī aerobās slodzes trenažieri – tredmili un velotrenažieri.

Nesen trenažieru zālē uzstādīti arī eliptiskais trenažieris un steperis, kurus īpaši iecienījušas dāmas iesildoties vai izvēloties ilgstošākas slodzes trenniņiem, kas efektīvi palīdz svara samazināšanā.

Abonementa cena
EUR 44.00

Vienas reizes apmeklējums
EUR 7.00