Grupu nodarbības

Grupu nodarbību ilgums ir 50 minūtes

Grupu nodarbību grafiks
P. Ot. Tr. Ce. Pk. Se.
Pilates 8:00
18:00
 18:30 8:00  10:00
Joga jauniešiem 18:30
Aerobika 19:30
Vesela mugura 18:00 18:00
Joga  18:45 8:45 8:45
Cīņas aerobika 19:00 19:00
Grūtnieču vingrošana 17:00
Vingrošana bērniem Spēka grupa 17:00

TRX  Trešdienās 19:00 (pēc iepriekšēja pieraksta)

Nūjošana Ceturdienās 17:30                                             

 • icon

  Pilates

  Pilates ir saudzīga un ļoti efektīva vingrošanas sistēma, kas nostiprina muguras un vēdera muskulatūru, veicina pareizu kustību mehānismu. Pilates treniņi sastāv no plūstošām, nesteidzīgām kustībām, kas mazliet atgādina deju. Pilates vingrošanā iesaistīti ir ne tikai lielie, virspusē esošie muskuļi, bet arī mazie un dziļie, kuri tieši veido balstu mugurkaulam un locītavām.
  Pilates īpaši iesaka cilvēkiem ar stājas un muguras problēmām, kā arī tiem, kas daudz laika pavada strādājot pie datora.

 • icon

  Cīņas aerobika

  Cīņas aerobika ir vidējas un augstas intensitātes slodzes nodarbība, kuras galvenie mērķi ir uzlabot un nostiprināt sirdsdarbību, mazināt lieko svaru (īpaša uzmanība tiek pievērsta cīņai ar tauciņiem uz vēdera), uzlabot muskulatūras izturību un stiprināt kaulu masu, veicināt pareizu stāju, atbrīvoties no ikdienas stresa.

 • icon

  Aerobika

  Vidējas intensitātes nodarbība ar vienkāršu horeogrāfiju jeb vienkāršu soļu virknējumu. Nodarbība ietver – iesildīšanos, kardio daļu un vēderpreses vingrojumus uz paklāja, kā arī stiepšanos nodarbības beigās.
  Atšķirīgas sagatavotības līmeņa vingrotājiem slodze tiks atbilstoši samazināta vai palielināta, līdz ar to laipni gaidām dažāda vecuma cilvēkus, arī tos, kas iepriekš nav vingrojuši.

 • icon

  Topošo māmiņu vingrošana

  Fiziskas aktivitātes grūtniecības laikā mazina nogurumu, uzlabo pašsajūtu un emocionālo stāvokli. Ar speciāliem vingrojumiem iespējams mazināt muguras sāpes, smaguma sajūtu un krampjus kājās, aizcietējumus un citas gaidīšanas laikā aktuālas problēmas. Topošo māmiņu vingrošanā rūpēsimies par sievietes labsajūtu grūtniecības laikā, palīdzēsim iemācīties pareizi stāvēt, staigāt un sēdēt, lai ērti būtu gan mammai, gan bērniņam. Apgūsim dzemdībās nepieciešamos elpošanas veidus, relaksācijas tehnikas un izmēģināsim dažādas dzemdību pozas. Lai topošā māmiņa būtu vesela, veiksim arī spēka un stiepšanas vingrojumus, nekaitējot bērniņam.

 • icon

  Joga iesācējiem

  Vārdu “Joga” var tulkot un interpretēt dažādi, tomēr visbiežāk to var saistīt ar veselumu un vienotību. Saskaņu starp dažādām mūsu būtnes daļām iespējams veicināt, pielietojot vairākas jogas tehnikas un vingrojumus, kas ietver sevī elpošanu, ķermeņa noturēšanu noteiktā stāvoklī, koncentrācijas un vizualizācijas vingrojumus. “Joga iesācējiem” piedāvā vienkāršas metodes, ar kuru palīdzību mēs varam mācīties izmantot savu ķermeni un prātu kā instrumentus iekšējā balansa atgūšanā. Pirmā nodarbība bez maksas. Dalība pēc iepriekšēja pieraksta!

 • icon

  Vesela mugura

  Vislabākā muguras sāpju ārstēšana ir profilakse. Tādēļ uz nodarbībām aicināti ne tikai cilvēki, kuri jau saskārušies ar muguras problēmām, bet arī tie, kas vēlas laikus novērst potenciālās muguras problēmas. Vingrojumi notiek guļus, četrrāpus un sēdus stāvoklī. Vingrošanas laikā tiek izmantotas palīgierīces – stabilitātes bumbas, hanteles u.c.

 • icon

  Spēka grupa

  Vispārējās attīstības vingrošanas grupa bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem sertificēta fizioterapeita vadībā. Vingrošanas nodarbībās atraktīvā veidā bērnam tiks dota iespēja izkustēties, iegūt pārliecību par sevi ar kustības palīdzību.
  Pirmā nodarbība bez maksas.

Cena 8 nodarbībām
EUR 32.00

Vienas reizes apmeklējums
EUR 5.00

Individuālās nodarbības

Trenējies ar savu personīgo treneri individuāli – tas palīdzēs sasniegt labākus rezultātus.

 • icon

  Topošo māmiņu vingrošana

  Grūtnieču vingrošanā – topošās māmiņas mācās pareizi elpot un vingrot. Fizisks treniņš grūtniecības laikā ir ļoti svarīgs un nepieciešams, lai sagatavotos dzemdībās paredzamās fiziskās un emocionālās spriedzes pārvarēšanai. Treniņš sastāv no iesildīšanās, aerobās daļas, spēka un lokanības vingrinājumiem. Kustības tiek izpildītas vidējā tempā, ļoti saudzīgi, kas veicina topošās māmiņas pareizu elpošanas ritmu.

  Nodarbības ilgums 25 – 50 min. / Cena EUR 9.00 – 16.00

 • icon

  Vingrošana māmiņām ar zīdaini

  Vingrošanas nodarbība palīdz atgūt fizisko formu un uzlabo veselību pēcdzemdību periodā. Nodarbības notiek kopā ar mazuli, māmiņai vingrojot, mazulis var vingrot kopā ar māmiņu, saldi čučēt vai spēlēties blakus. Vingrošanas mērķis ir atjaunot muskuļu korseti māmiņai. Fizioterapeits ieteiks kā ar mazuli vingrot arī mājas apstākļos!

  Nodarbības ilgums 25 – 50 min. / Cena EUR 9.00 – 16.00

 • icon

  Nūjošanas nodarbības

  Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Šis sporta veids radies 80. gadu sākumā Somijā, un tagad ir plaši pazīstams visā pasaulē. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu.

  Nodarbības ilgums 30 – 60 min. / Cena EUR 5.00 – 16.00