Veselības centra Baltezers skaistumkopšanas kabinetā kosmetologs strādā ar Weyergans High Care kosmētiku. Weyergans High Care AG jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar pētniecību, uzlabojumiem un ražošanu ārstnieciskās kosmētikas aktīvo sastāvdaļu jomā.

Mūsu kosmetologs, novērtējot katra klienta ādas stāvokli, ieteiks labākās procedūras kosmētikas un aparāta terapijai maksimāli efektīvu rezultātu sasniegšanai.

Pieraksts pa tālruņiem 67990240; 29100144

Sejas kopšanas pamatprocedūra
Attīroša, barojoša vai tonizējoša procedūra, kura ietver pīlingu, masku atbilstoši ādas tipam un aparātprocedūru pēc kosmetologa ieteikuma.
EUR 12.00
/ 20 min.
Procedūra aknes novēršanai
Procedūru izmanto aknes gadījumos, lai novērstu pubertātes izsitumus, to atstātās pēdas sejas ādā. Ar ultraskaņas palīdzību sejas tipam atbilstoša kosmētika tiek efektīvi ievadīta dziļākajos ādas slāņos, tādējādi sniedzot ievērojamus un paliekošus rezultātus.
EUR 12.00
/ 20 min.
Procedūra kuperozai sejas ādai
Ja Jums ir plāna, jūtīga sejas āda, ar asinsvadiem tuvu ādas virsmai, kas tādēļ ātri sarkst pie fiziskas slodzes vai emocionālas spriedzes, šī procedūra domāta Jums. Speciāli izvēlēta kosmētika, ko ar ultraskaņas procedūras palīdzību ievadīs sejas ādā stiprinās asinsvadus un padarīs sejas ādu gaišāku, veselīgāku.
EUR 11.38
/ 20 min.
Procedūra rētu novēršanai uz sejas
Ultraskaņas procedūras laikā notiek audu un šūnu mikromasāža, kuras rezultātā uzlabojas asins un limfas mikrocirkulācija, uzlabojas ādas elastība, tā kļūst gludāka, krāsa – košāka. Tiek mīkstināti audi, arī rētaudi, pat ļoti vecām rētām.
EUR 12.00
/ 20 min.
Problemātiskas un taukainas sejas ādas kopšanas procedūra
Šī bagātīgā procedūra ietver pīlingu, enzīmu masku, vakuum masāžu un ultraskaņas procedūru, ar kuras palīdzību sejas ādā tiek ievadīta šim ādas tipam atbilstoša un ārstējoša kosmētika. Šo procedūru iesakām arī pusaudžu sejas ādas problēmu risināšanai, kā arī dažādas izcelsmes ādas iekaisumu ārstēšanā.
EUR 40.00
/ 90 min.
Sausas un jutīgas sejas ādas kopšanas procedūra
Procedūra ietver pīlingu, mitrinošu masku, vakuum masāžu sejas ādas tonusa un elastības uzlabošanai, aļģu masku un papildus vēl ultraskaņas procedūru dziļākai un efektīvākai ārstnieciskās kosmētikas ievadīšanai sejas ādā.
EUR 35.00
/ 60 min.
Sejas un dekoltē zonas masāža
Ļaujieties relaksējošai masāžai, kas atsvaidzinās un atjaunos Jūsu sejas, kakla un dekoltē ādu. Masāža uzlabo asinsriti, vielmaiņu, likvidē sīkās grumbiņas, palīdz ādai elpot, vienlaikus to padarot gludāku, jaunāku un elastīgāku. Masāža tiek veikta ar rokām un tā labvēlīgi iedarbojas uz ādu, asins un limfas vadiem, kā arī uz nervu sistēmu.
EUR 28.00
/ 20-30 min.
Sejas vakuummasāža
Patīkamā vakuummasāža pakāpeniski uzlabo ādas tonusu un elastību, samazina redzamās krunciņas un harmonizē sejas izskatu. Šī procedūra ieteicama dubultzoda likvidēšanai. Viena vakuum masāža aizvieto piecas ar rokām veiktās masāžas.
EUR 12.00
/ 15 min.
Sejas pīlings ar ultraskaņu (ar augļskābēm)
Procedūras laikā tiek veikta patīkama virspusēja ādas un dziļo poru tīrīšana. Āda izskatās gaišāka, jaunāka, maigāka.
EUR 15.00
/ 15 min.
Sejas kopšanas procedūra Lukss
Bagātīga attīroša, tonizējoša procedūra. Tajā ietilpst plašs procedūru klāsts: pīlings, enzīmu maska, vakuum masāža, aļģu maska (vai atbilstoši ādas tipam – citas maskas).
EUR 35.00
/ 60 min.
Celulīta terapijas MAXI procedūra
Šī bagātīgā procedūra apvieno sevī vairākus efektīvus Weyergan High-Care izstrādātus līdzekļus cīņā ar celulītu. Ar vakuuma masāžu un ietīšanas metodi tiek samazināts apjoms, limfodrenāža uzlabo vielmaiņu ādā, rezultātā āda kļūst elastīgāka, tiek izvadīti toksīni no taukaudu šūnām. Procedūru kompleksa izmantošanas rezultātā izzūd celulīta pazīmes, samazinās apjoms.
EUR 43.00
/ 90 min.
Limfodrenāža jeb gaisa zābaki
Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva procedūra smagu un pietūkušu kāju problēmu risināšanā.
EUR 10.00
/ 30 min.
Vakuummasāža ar aparātu “SPM Vacu Press”
Izmanto pretcelulīta terapijā, muskulatūras relaksācijai osteohondrozes, miozīta gadījumā. Lieliski rezultāti – šuvju ārstēšanā pēc operācijām, tūsku likvidēšanā pēc plastiskām operācijām, kā arī pēc liposakcijas. Vakuummasāžu izmanto arī ortopēdijā posttraumatisko sindromu, muskuļu un saišu traumu ārstēšanā.
EUR 12.00 – 32.00
/ 12-60 min. i
Vibromasāža
Efektīvs pretcellulīta terapijas palīglīdzeklis.
EUR 7.50
/ 10 min. i
Procedūra celulīta novēršanai ar ultraskaņu
Nostiprina saistaudus un samazina iekaisuma procesus. Izmanto striju ārstēšanai, celulīta skartajām ķermeņa daļām. Ar ultraskaņas palīdzību ievada ādā ārstnieciski kosmētiskos līdzekļus. Labi rezultāti – neirītu un radikulītu ārstēšanā, audu reģenerācijā pēc operācijām – rētaudu mīkstināšanā.
EUR 15.00
/ 5-14 min. i
Lipolīze, izotons, polišeips
Procedūras ar aparātu “Bodystar”, kas ar elektrisko impulsu kombināciju palīdzību aktivizē fermentu lipāzi, kas šķeļ taukaudus. Elektriskā lipolīze ir vienīgā medicīnā atzītā tauku depo likvidēšanas metode. Aparāts arī nostiprina saistaudus un pilda miostimulācijas funkcijas.
EUR 12.00 i
EUR 22.00 i

/ 25 min.
Ķermeņa ietīšana ar “Weyergans High Care” kosmētiku
Weyergans tradicionālo ķermeņa ietīšanas procedūru ir papildinājis ar aromaterapiju un pilnveidojis modernai figūras korekcijai. Vispirms ādā tiek iemasēts kanēļa krēms, tad tikai dažas minūtes aizņem aptīšana ar speciālu plēvi. Apmēram stundas laikā paaugstinās vielmaiņa un tās gala produkti ar spiediena palīdzību tiek izvadīti no audiem ar limfas plūsmas aktivācijas palīdzību. Procedūras rezultātā āda kļūst elastīgāka, stingrāka un gludāka. Tiek arī samazināti problēmzonu apkārtmēri. Ļoti efektīva kombinācijā ar gaisa zābaku procedūru.
EUR 23.00
/ 60 min.
Striju ārstēšana
Ar vakuuma un ultraskaņas aparātu palīdzību un “High Care” kosmētiku.
EUR 25.00
/ 60 min.
Speciālā procedūra gurniem un augšstilbiem
Procedūras rezultātā ar aparātu un “High Care” kosmētikas palīdzību samazinās apjoms. Ar šīs procedūras palīdzību veicina tauku sadegšanu lokālos tauku depozītos, atjauno un aktivizē ādu. Tiek panākts formējošs un liftinga efekts. Ieteicamais procedūras biežums – 2 reizes nedēļā.
EUR 28.00
/ 60 min.
Procedūra slaidam viduklim
Veicina tauku sadegšanu. Notiek limfodrenāža, ādas funkciju aktivizācija. Paaugstinās tauku šūnu metabolisms. Stimulē vielmaiņas gala produktu izvadīšanu. Uzlabojas vēdera un vidukļa ādas elastība. Ieteicamais procedūras biežums – 2 reizes nedēļā.
EUR 28.00
/ 90 min.
Procedūra augšdelmiem
Ar kosmētikas un aparatūras palīdzību panāk vēlamo rezultātu. Tiek samazināts augšdelma apjoms. Uzlabojas vielmaiņas process ādā. Āda kļūst elastīgāka.
EUR 25.00
/ 60 min.

Skaistumkopšanas kabinetā vaksāciju veic ar tā saukto mīksto vai silto vasku. Tas tiek uzklāts uz ādas un noņemts izmantojot tam paredzēto depilācijas papīru.

Vaksācija apakšstilbiem EUR 10.00
Vaksācija augšstilbiem EUR 10.00
Vaksācija kājām visā garumā EUR 15.00
Vaksācija rokām EUR 12.00
Vaksācija padusēm EUR 7.00
Vaksācija „bikini” zonā EUR 14.00
Vaksācija sejai / zods EUR 4.50
Vaksācija sejai / virslūpa EUR 3.00
Uzacu korekcija EUR 4.50