Pneimatiskie trenažieri HUR

Piemēroti pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem. Pacients var ērti nokļūt no ratiņkrēsla trenažiera sēdeklī un pretestību regulēt ar displeju, kas piemontēts pie sēdekļa.

Ergoterapeita konsultācijas

Ergoterapeits var sniegt noderīgas konsultācijas, lai pielāgotu apkārtējo vidi spinālā pacienta vajadzībām. Speciālists var iemācīt pareizu un atvieglotu dažādu ikdienas un pašaprūpes aktivitāšu veikšanu.

Tredmils ar svara atslodzes iekārtu

Izmantojams gaitas treniņam un vertikalizācijai paraparēzes un paraplēģijas pacientiem. Pacients tiek iekārts speciālā jostā, kas atslogo apakšējās ekstremitātes. Iedarbinot skrejceliņu pacients ir spējīgs veikt normāla gaitas cikla treniņu.

Ūdens procedūras

Veselības centrs “Baltezers” piedāvā ūdens procedūras, kas bieži lieliski noder spastikas mazināšanai. Piedāvājumā ir pērļu vanna, virpuļvanna un zemūdens masāža.

Motomed kustību terapija

Motomed kustību terapijā tiek izmantoti speciāli MOTOmed trenažieri. Šī terapija ieteicama insulta pacientiem, multiplās sklerozes, spastiskās paralīzes pacientiem, pacientiem ar cerebrālo trieku, dažādām muskuļu saslimšanām, plaušu slimībām, Parkinsona slimības pacientiem, kā arī ārstējot jebkuras kustību ierobežojumu formas.

Fizioterapija fizioterapeitu vadībā

Veselības centrā “Baltezers” strādā sertificēti fizioterapeiti, kas piedāvā specializētas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem.

Fizikālās terapijas kabinets

Konsultējoties ar ārstu rehabilitologu tiek nozīmētas fizikālās terapijas procedūras. Spinālo pacientu rehabilitācijā pielieto, piemēram, siltuma aplikācijas un elektrostimulāciju.