Veselības centrā Baltezers pieejamas šādu speciālistu konsultācijas:

 • ārsts rehabilitologs;
 • ārsts internists;
 • ārsts traumotologs ortopēds
 • fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts;
 • fizioterapeiti;
 • psihologs;
 • audiologopēds;
 • uztura speciālists;
 • ergoterapeits.

Valsts apmaksātās mediciniskās rehabilitācijas programmas ietvaros ārsta konsultācija pieejama bez maksas.

Ārsti

Solveiga Rubule
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste
Ārstniecības specialitāti apguvusi Rīgas medicīnas institūtā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 1996.gada.

Olga Jušinska
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste
Ārstniecības specialitāti apguvusi Rīgas medicīnas institūtā.

Ināra Brakovska
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste
Ārstniecības specialitāti apguvusi Rīgas medicīnas institūtā.

Svens Rubulis
Ārsts Traumotologs ortopēds

Dr. S. Rubulis kopš 2003. gada strādā Rīgas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas traumu centrā.Specializējies augšējās un apakšējās ekstremitātes traumu un traumu radīto seku ārstēšanā.Papildus kvalifikāciju ieguvis stažējoties ASV klīnikā pie profesora K.Keggi un apmeklējot kursus Šveicē (Davos, AO advanced), Austrijā (Grāca, AO foot), Polijā, Čehijā, Baltijas valstīs u.c. Dr.Rubulis ir Latvijas traumatologu ortopēdu asociācijas biedrs.

Fizioterapeiti

Agris Liepa
Sertificēts fizioterapeits
Beidzis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju, maģistra grādu sporta un veselības zinātnē ieguvis Exeter universitātē Anglijā. Specializējies manuālajā terapijā un darbā ar pacientiem ar cerebrālo trieku.
Agris ir arī sertificēts fitnesa instruktors, veselības centrā viņš vada arī Cīņas aerobikas nodarbības.

Aleksandra Seļivanova
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Papildus stažējusies Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā Gaiļezers, Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, kā arī sociālās integrācijas valsts aģentūrā.

Edvīns Koerns
Sertificēts fizioterapeits
Ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura un maģistra grādus fizioterapijā. Specializējies ortopēdijā (rehabilitācija pie muguras sāpēm, traumām, u.c. ), neiroloģijā (rehabilitācija pēc muguras smadzeņu bojājumiem, insulta un pie cerebrālās triekas, u.c. ), pulmonoloģijā (rehabilitācija pēc pneimonijas, bronhītiem un pie bronhiālās astmas. u.c.).
Papildus apguvis ārstniecisko klasisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu, PNF (Proprioreceptīvās neiromuskulārā facilitācija). Edvīns vada nūjošanas un “vesela mugura” nodarbības.

Eva Brasava
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi augstāko izglītību fizioterapeita specializācijā. Veselības centrā Baltezers strādā jau kopš 2007.gada. Specializējas: Pieaugušo ārstnieciskā vingrošana, masāža pie muguras sāpēm, pēc traumām, insultiem, infarktiem, pie stājas asimetrijas Bērnu ārstnieciskā vingrošana, masāža pēc traumām, pie bronhiālās astmas, biežiem bronhītiem. Vingrošana ar zīdaiņiem pēc Bobata metodes. Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm, jaunajām māmiņām.
Papildus apguvusi: McKenzie MDT (mechanical diagnosis and treatment) konceptu disku trūču ārstēšanai un profilakses pasākumiem, kā arī kinezioloģisko teipošanu.

Evita Valpētere
Sertificēta fizioterapeite
Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura grāds veselības aprūpē, kvalifikācija – fizioterapeits. Praktisko darba pieredzi ieguvusi rehabilitācijas centros, valsts slimnīcās un privātajos veselības un fizioterapijas centros, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Pieredze darbā ar neiroloģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas, kardioloģijas, pulmonoloģijas pacientiem. Īpaši tuva ir muguras sāpju profilakse un rehabilitācija.
Papildus izglītība: klasiskā ārstnieciskā masāža, kinezioloģiskā teipošana.

Gints Peleckis
Sertificēts fizioterapeits
Mācījies Rīgas Stradiņa Universitātes rehabilitācijas fakultātē. Ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita profesionālo kvalifikāciju. Gints strādā ar cilvēkiem visās vecuma grupās ar dažādām diagnozēm – visvairāk ar bērniem, kuriem ir stājas traucējumi, elpošanas sistēmas saslimšanas vai arī stāvoklis pēc kaulu lūzuma. Papildus apguvis Be Balanced! Funkcionālā treniņa, kinezioloģiskās teipošanas, kā arī nūjošanas kursus. Gints vada Jogas nodarbības un Spēka grupu bērniem kā arī nūjošanu. Drīzumā tiek plānotas jogas nodarbības jauniešiem.

Gunta Logina
Sertificēta fizioterapeite
Mācījusies Rīgas Stradiņa Universitātē, iegūts bakalaurs fizioterapijā. Gunta strādā ar dažāda vecuma un dažādu diagnožu pacientiem, arī ar mazuļiem, visbiežāk ar ortopēdijas pacientiem (ar muguras sāpēm, stājas traucējumiem, pēc traumām utt.), pulmonoloģiskiem pacientiem (ar bronhiālo astmu, pēc pārslimotiem bronhītiem, pneimonijām utt.). Gunta papildus apguvusi arī klasisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu.

Imants Grūbe
Sertificēts masieris
Mācījies Paula Stradiņa 2. medicīnas skolā. Papildus apguvis klasisko masāžu un bērnu masāžu. Specializējies sporta masāžā, karsto akmeņu masāžā, punktu masāžā, aromterapijā un pirts zinībās.

Inese Feldmane
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura un maģistra grādu fizioterapijā (veselības aprūpē). Specializējas darbā ar zīdaiņiem līdz 1 gada vecumam, ar bērniem un pieaugušajiem ar pulmonoloģiska rakstura saslimšanām (bronhiālā astma, stāvoklis pēc pneimonijas, bronhīti u.c.), kā arī ar pieaugušajiem ar dažādas izcelsmes muguras sāpēm (mugurkaula deforācija, spondiloze u.c. deģeneratīvas izmaiņas, diska trūce). Inese vada grupu vingrošanu pēc Pilates metodes.
Papildus apguvusi: McKenzie MDT (mechanical diagnosis and treatment) konceptu un Kinezioloģisko teipošanu

Madara Lāce
Sertificēta fizioterapeite
Beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi maģistra grādu sporta zinātnē. Strādājusi kā fizioterapeite ar Latvijas sieviešu hokeja izlasi, Latvijas U-18 junioru basketbola izlasi, kā arī kā speciālais pedagogs Rīgas 84.vidusskolā Bērnu attīstības un izglītības centrā. Papildus apguvusi teipošanu, apguvusi kursu par fiziskajām aktivitātēm sievietēm grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā. Madara izgājusi TRX grupu nodarbību instruktoru apmācības, kā arī personāltreniņu instruktoru apmācības.

Sigita Valdmane
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē, kvalifikācija- fizioterapeits. Strādā ar cilvēkiem visās vecuma grupās, ar dažāda rakstura saslimšanām. Vadījusi ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības Veselības aprūpes centrā „Valeo”, kā arī praktizējusies vairākās slimnīcās un rehabilitācijas centros. Papildus izglītība – kinezioloģiskā teipošana.

Linda Purviņa
Sertificēta fizioterapeite

Ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē, kvalifikācijā –fizioterapija. Linda strādā ar dažāda vecuma un diagnožu pacientiem (neiroliģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas, kardioloģijas, pulmonoloģijas). Papildus apguvusi klasisko masāžu, kinezioloģisko teipošanu un padziļinātu kinezioloģiskās teipošanas kursu ginekoloģijā un pediatrijā.

Juta Murziņa

Sertificēta fizioterapeite

Ieguvusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju. Strādā ar dažāda vecuma pacientiem ar dažādām diagnozēm, galvenokārt ar bērniem ar stājas traucējumiem, elpošanas sistēmas saslimšanām un pēc traumām. Juta strādā arī ar pieaugušajiem pacientiem ar muguras sāpēm, locītavu sāpēm un pēc traumām.
Papildus apguvusi kinezioloģisko teipošanu, klasisko un fitnesa masāžu, TRX nodarbību instruktoru apmācības un ieguvusi C kategorijas sporta speciālista kategoriju.

Edvards Ziedonis

Sertificēts fizioterapeits
LSPA, iegūts bakalaura grāds veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikācijā iegūts fizioterapeita sertifikāts. Kursi: Medical Taping Concept for Physiotherapists Baic and Advanced; BBS Fitness Massage; NORDPLUS Multidisciplinary Approach in Elderly Care. Dalībnieks “Zinātnieku nakts 2017” . Specializējies sporta fizioterapijā, fizioterapijā ortopēdijā, traumatoloģijā, neiroloģijā, pediatrijā.  Ziedoņa motto ir “Bona veletudo melior est quam maximae divitiae.” (Laba veselība vairāk vērta nekā vislielākā bagātība.)

Estere Marija Zvaigznīte

Fizioterapeite

Ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapijā. Strādā ar dažāda vecuma pacientiem. Specializācija – fizioterapija ortopēdijā un sporta traumu profilaksē/rehabilitācijā, fizioterapija pediatrijā, fizioterapija akūtu un hronisku mioskeletālu traucējumu rehabilitācijā.

Izgājusi TRX grupu nodarbību un personālo treniņu instruktoru apmācības; pašlaik vada TRX nodarbības. Papildus apguvusi kinezioloģisko teipošanu.

Daira Logina
Sertificēta fizioterapeite

Daira beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Studiju prakses ietvaros strādājusi RAKUS stacionārā „Gaiļezers”, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā, fizioterpijas cetrā „ Baltijas fizioterapija”. Papildus apguvusi kinezioloģisko teipošanu. Ir pieredze darbā ar visa vecuma pacientiem.

Baiba Līkane

Sertificēta fizioterapeite

Ieguvusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas bakalaura grādu veselības aprūpē, kvalifikācijā – fizioterapija. Strādā ar dažādu diagnožu (neiroloģijas, iekšķīgo slimību, traumatoloģijas un ortopēdijas) un dažāda vecuma pacientiem. Galvenokārt, ar bērniem līdz 18 gadu vecumam, ar stājas traucējumiem un pulmonoloģiskām saslimšanām.

Papildus apguvusi medicīnisko teipošanu un fitnesa (sporta) masāžu.

Diāna Daudiša

Sertificēta fizioterapeite

Ergoterapeites

Mairita Švāne

Sertificēta ergoterapeite

Rīgas Stradiņa universitātes, rehabilitācijas fakultātes, ergoterapijas studiju programmas absolvente. Prakse ergoterapija pediatrijā bērnu rehabilitācijas centrā „Mēs esam līdzās” un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā novietnē „Gaiļezers”. Ergoterapija pieaugušajiem NRC „Vaivari”, Sociālās integrācijas valsts aģentūrā un KRC „Jaunķemeri”.  Ergoterapija psihiatrijā un garīgās attīstības aizturē Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā un DC „Mēness māja”.

Amalda Dundure

Sertificēta ergoterapeite

Santa Geidāne-Silava

Sertificēta ergoterapeite

Rīgas Stradiņa universitāte iegūts profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un ergoterapeita kvalifikācija. Darba pieredze gūta strādājot rehabilitācijas centrā “Mēs esam līdzās”. Ir pieredze darbā ar visa vecuma pacientiem. Papildus iesaistījusies darbā ar studentu apmācību Rīgas Stradiņa univeristātē studiju ciklā- Ergoterapija pediatrijā.

Studiju prakses ietvaros praktizēts NRC „Vaivari”, Sociālās integrācijas valsts aģentūra, RC „Līgatne”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīca „Gaiļezers”, ergoterapija psihiatrijā un garīgās attīstības aizturē “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā”, dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem „Cerību ligzda”.

Latvijas Ergoterapeitu asociācijas biedre.

Apguvusi kinezioloģisko teipošanu.

Uztura speciālists

Zane Auslande
Sertificēts uztura speciālists

Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikāciju Rīgas Stradiņa universitātē un turpina papildināt zināšanas veselības zinātņu maģistratūrā uzturzinātnē. Pieredzi ieguvusi strādājot Valmieras veselības centrā. Ir Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre. Piedāvā uztura rekomendācijas dažādos vecuma un dzīves posmos – bērnudārza un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un pēc bērniņa piedzimšanas. Palīdzēs koriģēt svaru, kā arī ieteiks uztura plānu cilvēkiem ar dažādām slimībām: gremošanas trakta, sirds un asinsvadu slimībām, cukura diabētu, podagru, anēmiju, dažādām produktu nepanesībām, kā arī jebkuram cilvēkam, kurš vēlas uzlabot savu ēdienkarti.

Psihologs

Anda Suharevska, psihologs

Profesionālās darbības jomas:

 • klīniskā un veselības psiholoģija
 • izglītības un skolu psiholoģija
 • konsultatīvā psiholoģija

Izglītība:

 • Smilšu spēles terapijas metodes apmācība
 • „Agrīnās attīstības izvērtēšana, izmantojot Minhenes funkcionālās attīstības diagnostikas metodi”
 • Psiholoģiskā novērtēšana ar Vekslera intelekta testu bērniem
 • Programma „Ceļvedis audzinot pusaudzi”, vecāku grupu vadītāju apmācība
 • Programma „Bērna emocionālā audzināšana”, vecāku grupu vadītāju apmācība
 • Teraspēle un Maršaka interakcijas metode
 • „No vardarbības cietušo bērnu rehabilitācija”
 • „Krīzes intervence”
 • Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā

 

Audiologopēds

Aiga Pavasare

Sertificēta audiologopēde
Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē, audiologopēdija, Liepājas pedagoģijas akadēmijā skolotāja logopēda kvalifikāciju, LU izglītības zinātņu bakalaura grāds pedagoģijā.

Papildizglītība: LU Medicīnas fakultāte Sociālās pediatrijas centrs un Internacionālas attīstības rehabilitācijas akadēmija (Minhene/Vācija) Montesori medicīniskajā pedagoģijā; sertifikāts-Minhenes funkcionālā attīstības diagnnostika 1-3 gadu vecumam.

Latvijas Audiologopēdu asociācijas un  Latvijas Logopēdu asociācijas biedre- regulāri pilnveido savu profesionālo kvalifikāciju tālākizglītības kursos Latvijā un Eiropā, piedalās semināros un konferencēs.

Specializējas darbā ar bērniem no 2 gadu vecuma, kuriem ir gan funkcionālas, gan organiskas izcelsmes runas un valodas traucējumi: specifiski runas artikulācijas traucējumi, ekspresīvās valodas traucējumi, receptīvās valodas traucējumi, stostīšanās, specifiski lasīšanas traucējumi, specifiski pareizrakstības traucējumi jaukti mācīšanās iemaņu traucējumi, afāzija, dizartrija, autisms, dzirdes traucējumi.

Sertificēta audiologopēde

Solveiga Smiltene

Medicīnas māsas

Brigita Talente
Medicīnas māsa ūdensdziedniecībā
Paula Daugas Rīgas 1.medicīnas skolā apguvusi vecmātes specialitāti. Papildus apguvusi vannu, dušu un zemūdens masāžas procedūru iemaņas Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā fizikālās terapijas nodaļā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2007.gada.

Irina Andrejeva
Sertificēta medicīnas māsa, ūdensdziedniecības speciāliste
Mācījusies Paula Stradiņa 2. medicīnas skolā, feldšera laboranta specialitātē. Specializējas ūdens dziedniecībā. Irina ir arī sertificēta masiere un SPA ķermeņa un sejas kopšanas speciāliste. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 1995.gada.

Irina Fiļimonova
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Medmāsas izglītību ieguvusi Liepājas medicīnas skolā. Papildus apguvusi kursu par aktuālajām problēmām pediatrijā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2005.gada.

Indra Austruma

Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa. Beigusi Rīgas 4. medicīnas skolu.Pieredzi ieguvusi rehabilitācijas centros, valsts slimnīcās un privātajos veselības un fizioterapijas centros, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem. Pieredze darbā ar neiroloģijas, traumatoloģijas un ortopēdijas pacientiem. VC Baltezers strādā kopš 2018. gada.