Veselības centrā Baltezers pieejamas šādu speciālistu konsultācijas:

  • ārsts rehabilitologs;
  • ārsts internists;
  • ārsts traumotologs ortopēds
  • fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts;
  • fizioterapeiti;
  • uztura speciālists;
  • ergoterapeits.

Valsts apmaksātās mediciniskās rehabilitācijas programmas ietvaros ārsta konsultācija pieejama bez maksas.

Ārsti

ludmila

Ludmila Gavriļenko
Sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste
Beigusi Tartu universitātes medicīnas fakultāti. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2006.gada.

olga

Olga Jušinska
Ārsts internists
Sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste. Latvijas medicīnas akadēmija, internists. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2008.gada.

rubule

Solveiga Rubule
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste
Ārstniecības specialitāti apguvusi Rīgas medicīnas institūtā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 1996.gada.

svens-rubulis-1024x683

Svens Rubulis
Ārsts Traumotologs ortopēds

Dr. S. Rubulis kopš 2003. gada strādā Rīgas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas traumu centrā.Specializējies augšējās un apakšējās ekstremitātes traumu un traumu radīto seku ārstēšanā.Papildus kvalifikāciju ieguvis stažējoties ASV klīnikā pie profesora K.Keggi un apmeklējot kursus Šveicē (Davos, AO advanced), Austrijā (Grāca, AO foot), Polijā, Čehijā, Baltijas valstīs u.c. Dr.Rubulis ir Latvijas traumatologu ortopēdu asociācijas biedrs.

Fizioterapeiti

agris

Agris Liepa
Sertificēts fizioterapeits
Beidzis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju, maģistra grādu sporta un veselības zinātnē ieguvis Exeter universitātē Anglijā. Specializējies manuālajā terapijā un darbā ar pacientiem ar cerebrālo trieku.
Agris ir arī sertificēts fitnesa instruktors, veselības centrā viņš vada arī Cīņas aerobikas nodarbības.

aleksandra

Aleksandra Seļivanova
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Papildus stažējusies Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā Gaiļezers, Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, kā arī sociālās integrācijas valsts aģentūrā.

edvins

Edvīns Koerns
Sertificēts fizioterapeits
Ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura un maģistra grādus fizioterapijā. Specializējies ortopēdijā (rehabilitācija pie muguras sāpēm, traumām, u.c. ), neiroloģijā (rehabilitācija pēc muguras smadzeņu bojājumiem, insulta un pie cerebrālās triekas, u.c. ), pulmonoloģijā (rehabilitācija pēc pneimonijas, bronhītiem un pie bronhiālās astmas. u.c.).
Papildus apguvis ārstniecisko klasisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu, PNF (Proprioreceptīvās neiromuskulārā facilitācija). Edvīns vada nūjošanas un “vesela mugura” nodarbības.

Eva

Eva Brasava
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi augstāko izglītību fizioterapeita specializācijā. Veselības centrā Baltezers strādā jau kopš 2007.gada. Specializējas: Pieaugušo ārstnieciskā vingrošana, masāža pie muguras sāpēm, pēc traumām, insultiem, infarktiem, pie stājas asimetrijas Bērnu ārstnieciskā vingrošana, masāža pēc traumām, pie bronhiālās astmas, biežiem bronhītiem. Vingrošana ar zīdaiņiem pēc Bobata metodes. Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm, jaunajām māmiņām.
Papildus apguvusi: McKenzie MDT (mechanical diagnosis and treatment) konceptu disku trūču ārstēšanai un profilakses pasākumiem, kā arī kinezioloģisko teipošanu.

Evita

Evita Valpētere
Sertificēta fizioterapeite
Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura grāds veselības aprūpē, kvalifikācija – fizioterapeits. Praktisko darba pieredzi ieguvusi rehabilitācijas centros, valsts slimnīcās un privātajos veselības un fizioterapijas centros, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Pieredze darbā ar neiroloģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas, kardioloģijas, pulmonoloģijas pacientiem. Īpaši tuva ir muguras sāpju profilakse un rehabilitācija.
Papildus izglītība: klasiskā ārstnieciskā masāža, kinezioloģiskā teipošana.

gints_new

Gints Peleckis
Sertificēts fizioterapeits
Mācījies Rīgas Stradiņa Universitātes rehabilitācijas fakultātē. Ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita profesionālo kvalifikāciju. Gints strādā ar cilvēkiem visās vecuma grupās ar dažādām diagnozēm – visvairāk ar bērniem, kuriem ir stājas traucējumi, elpošanas sistēmas saslimšanas vai arī stāvoklis pēc kaulu lūzuma. Papildus apguvis Be Balanced! Funkcionālā treniņa, kinezioloģiskās teipošanas, kā arī nūjošanas kursus. Gints vada Jogas nodarbības un Spēka grupu bērniem kā arī nūjošanu. Drīzumā tiek plānotas jogas nodarbības jauniešiem.

_OBD0133_web

Gunta Logina
Sertificēta fizioterapeite
Mācījusies Rīgas Stradiņa Universitātē, iegūts bakalaurs fizioterapijā. Gunta strādā ar dažāda vecuma un dažādu diagnožu pacientiem, arī ar mazuļiem, visbiežāk ar ortopēdijas pacientiem (ar muguras sāpēm, stājas traucējumiem, pēc traumām utt.), pulmonoloģiskiem pacientiem (ar bronhiālo astmu, pēc pārslimotiem bronhītiem, pneimonijām utt.). Gunta papildus apguvusi arī klasisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu.

Imants

Imants Grūbe
Sertificēts masieris
Mācījies Paula Stradiņa 2. medicīnas skolā. Papildus apguvis klasisko masāžu un bērnu masāžu. Specializējies sporta masāžā, karsto akmeņu masāžā, punktu masāžā, aromterapijā un pirts zinībās.

Inese

Inese Feldmane
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura un maģistra grādu fizioterapijā (veselības aprūpē). Specializējas darbā ar zīdaiņiem līdz 1 gada vecumam, ar bērniem un pieaugušajiem ar pulmonoloģiska rakstura saslimšanām (bronhiālā astma, stāvoklis pēc pneimonijas, bronhīti u.c.), kā arī ar pieaugušajiem ar dažādas izcelsmes muguras sāpēm (mugurkaula deforācija, spondiloze u.c. deģeneratīvas izmaiņas, diska trūce). Inese vada grupu vingrošanu pēc Pilates metodes.
Papildus apguvusi: McKenzie MDT (mechanical diagnosis and treatment) konceptu un Kinezioloģisko teipošanu

madara

Madara Lāce
Sertificēta fizioterapeite
Beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi maģistra grādu sporta zinātnē. Strādājusi kā fizioterapeite ar Latvijas sieviešu hokeja izlasi, Latvijas U-18 junioru basketbola izlasi, kā arī kā speciālais pedagogs Rīgas 84.vidusskolā Bērnu attīstības un izglītības centrā. Papildus apguvusi teipošanu, apguvusi kursu par fiziskajām aktivitātēm sievietēm grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā. Madara izgājusi TRX grupu nodarbību instruktoru apmācības, kā arī personāltreniņu instruktoru apmācības.

sigita_new

Sigita Valdmane
Sertificēta fizioterapeite
Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē, kvalifikācija- fizioterapeits. Strādā ar cilvēkiem visās vecuma grupās, ar dažāda rakstura saslimšanām. Vadījusi ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības Veselības aprūpes centrā „Valeo”, kā arī praktizējusies vairākās slimnīcās un rehabilitācijas centros. Papildus izglītība – kinezioloģiskā teipošana.

_OBD7793_web

Linda Dzene
Sertificēta fizioterapeite

Ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē, kvalifikācijā –fizioterapija. Linda strādā ar dažāda vecuma un diagnožu pacientiem (neiroliģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas, kardioloģijas, pulmonoloģijas). Papildus apguvusi klasisko masāžu, kinezioloģisko teipošanu un padziļinātu kinezioloģiskās teipošanas kursu ginekoloģijā un pediatrijā.

erika

Ērika Guseva

Fizioterapeite

Ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapijā. Studiju praktikuma laikā strādājusi Rehabilitācijas centrā “Vaivari”, bērnu klīniskajā slimnīcā, Stradiņu Universitātes slimnīcā un Biķernieku slimnīcā. Papildus izglītību ieguvusi mediciniskajā teipingā un masāžā ( klasiskā masāža, arommasāža un relaksējošā masāža.)

Dace

Dace Kristapaite

Sertificēta fizioterapeite . Ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapijā. Darba pieredzi ieguvusi “Raivja Aršauska veselības centrā”, centrā “Audemus”un LLC “Traumu klīnikā”. Praksē strādājusi vienā no vadošajām klīnikām Vācijā, Ludvigshāfenā. Papildus izglītību ieguvusi klasiskajā masāžā, kinezioloģiskajā teipingā, kā arī pediatrijā un ginekoloģijā.

_OBD7813_web

Daira Logina
Sertificēta fizioterapeite

Daira beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Studiju prakses ietvaros strādājusi RAKUS stacionārā „Gaiļezers”, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā, fizioterpijas cetrā „ Baltijas fizioterapija”.

Papildus apguvusi kinezioloģisko teipošanu, vada apļa treniņus. Ir pieredze darbā r visa vecuma pacientiem.

Uztura speciālists

Bilde_Uztura specialists

Zane Auslande
Sertificēts uztura speciālists

Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikāciju Rīgas Stradiņa universitātē un turpina papildināt zināšanas veselības zinātņu maģistratūrā uzturzinātnē. Pieredzi ieguvusi strādājot Valmieras veselības centrā. Ir Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre. Piedāvā uztura rekomendācijas dažādos vecuma un dzīves posmos – bērnudārza un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un pēc bērniņa piedzimšanas. Palīdzēs koriģēt svaru, kā arī ieteiks uztura plānu cilvēkiem ar dažādām slimībām: gremošanas trakta, sirds un asinsvadu slimībām, cukura diabētu, podagru, anēmiju, dažādām produktu nepanesībām, kā arī jebkuram cilvēkam, kurš vēlas uzlabot savu ēdienkarti.

Ergoterapeits

_OBD7799_web

Mairita Švāne

Sertificēta ergoterapeite

Rīgas Stradiņa universitātes, rehabilitācijas fakultātes, ergoterapijas studiju programmas absolvente. Prakse ergoterapija pediatrijā bērnu rehabilitācijas centrā „Mēs esam līdzās” un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā novietnē „Gaiļezers”. Ergoterapija pieaugušajiem NRC „Vaivari”, Sociālās integrācijas valsts aģentūrā un KRC „Jaunķemeri”.  Ergoterapija psihiatrijā un garīgās attīstības aizturē Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā un DC „Mēness māja”.

Vecmāte

Anda Veismane
Vecmāte / krūts zīdīšanas konsultante
Rīgas 1. Medicīnas koledžas absolvente, profesija vecmāte. Papildus ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes sertifikātu kā Krūts zīdīšanas konsultante. Savas zināšanas papildina dažādos kursos „Harmoniskas dzemdības”, „Teipošana ginekoloģijā un dzemdniecībā”, kā arī mācās Psiholoģijas centrā „Līna” par dūlu. Anda veselības centrā “Baltezers” vada lekcijas topošajiem vecākiem.

Medicīnas māsas

_OBD7811_web

Brigita Talente
Medicīnas māsa ūdensdziedniecībā
Paula Daugas Rīgas 1.medicīnas skolā apguvusi vecmātes specialitāti. Papildus apguvusi vannu, dušu un zemūdens masāžas procedūru iemaņas Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā fizikālās terapijas nodaļā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2007.gada.

_OBD7816_web

Irina Andrejeva
Sertificēta medicīnas māsa, ūdensdziedniecības speciāliste
Mācījusies Paula Stradiņa 2. medicīnas skolā, feldšera laboranta specialitātē. Specializējas ūdens dziedniecībā. Irina ir arī sertificēta masiere un SPA ķermeņa un sejas kopšanas speciāliste. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 1995.gada.

irinaF

Irina Fiļimonova
Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Medmāsas izglītību ieguvusi Liepājas medicīnas skolā. Papildus apguvusi kursu par aktuālajām problēmām pediatrijā. Veselības centrā Baltezers strādā kopš 2005.gada.

IMG-20170211-WA0000 (002)

Indra Austruma

Ūdensdziedniecības speciāliste

Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa. Ūdensdziedniecības speciāliste.Beigusi Rīgas 4. medicīnas skolu.Pieredzi ieguvusi rehabilitācijas centros, valsts slimnīcāsun privātajos veselības un fizioterapijas centros, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan arbērniem. Pieredze darbā ar neiroloģijas, traumatoloģijas un ortopēdijas pacientiem.VC Baltezers strādā kopš 2018. gada.