vingrosana-stajas-korekcijai

Vingrošanas nodarbība stājas korekcijai

Veselības centrs Baltezers piedāvā ārstniecisko vingrošanu bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ārstnieciskās vingrošanas mērķis ir pareiza fiziskās veselības attīstīšana. Nodarbības laikā tiek veicināta simetriska stājas veidošanās ar muskulatūras nostiprināšanu un normāla muskuļu tonusa veicināšanu. Tiek sekmēta lokanības, veiklības un koordinācijas attīstība, uzlabojas fiziskā izturība.

Ārstniecisko vingrošanu iesaka bērniem:

  • ar mugurkaula problēmām,
  • elpošanas ceļu slimību gadījumā,
  • ar stājas traucējumiem,
  • ar neiroloģiskām saslimšanām,
  • ar traumu sekām u.c.

25 min. / 8.00

 „ Spēka grupas ” nodarbības NENOTIKS no 26. jūnija līdz 7.septembrim. Novēlam Jums jauku vasaru un tiekamies atkal septembrī!

Spēka grupa

Sākot ar šī gada 9.maiju veselības centrā “Baltezers” uzsāksim jaunu vispārējās attīstības vingrošanas grupu bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem sertificēta fizioterapeita vadībā. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās no 17:00 līdz 18:00.

Mūsdienās bērniem skolas vecumā lielākoties ir mazkustīgs dzīvesveids gan lielās slodzes dēļ skolā, gan tādēļ, ka arvien vairāk laika mūsu atvases pavada pie televizoru un datoru ekrāniem vai sakumpušas virs sava mobilā tālruņa, dodot priekšroku izklaidēm, kas nesniedz to prieku un veselību, ko dod kustības. Arī smagās skolas somas uzliek papildu slodzi bērnu stājai. Arī ārsti uzsver, ka bērnībā iegūtās stājas problēmas var atstāt paliekošas sekas uz visu mūžu.

Vingrošanas nodarbībās veselības centrā “Baltezers” fizioterapeita vadībā atraktīvā veidā bērnam tiks dota iespēja izkustēties, iepazīt savu fizisko spēju robežas, tās paplašināt un iegūt pārliecību par sevi ar kustības palīdzību. Nodarbības plānotas ar mērķi attīstīt spēka, līdzsvara, koordinācijas un komunikācijas prasmes.

Uz nodarbībām nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruņiem 67990240; 29100144 vai e-pastā info@vcbaltezers.lv. Pirmā nodarbība bez maksas.

5.00 (viena nodarbība) / 32.00 mēneša abonements (8 nodarbības)

speka-grupa