16573827 - cute baby at winter background

Veselības Centra Baltezers Bēbīšu skolas dalībnieku svēku eglīte

 20. decembrī plkst. 14:00

Gaidīsim visus mūsu Bēbīšu skolas mazos skolnieciņus un viņu vecākus, lai atskatītos uz padarīto, iemācīto un jaukā atmosfērā jau noskaņotos gaidāmajiem Ziemassvētkiem

Veselības Centra Baltezers administrācija

Grupu nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem

Veselības centrs Baltezers piedāvā grupas nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem Bēbīšu skolu. Nodarbibas vada sertificēta fizioterapeite Inese Feldmane un sertificēta ergoterapeite Mairita Švāne. Nodarbību laikā māmiņām būs iespēja uzzināt interesējošus jautājumus par bērna attīstību, iesaistīties diskusijās ar citām māmiņām, pašām aktīvi darboties ar bērniņu, lai pēc tam to turpinātu mājās, kā arī ļaut bērniņam komunicēt ar saviem vienaudžiem.

Sākot no septembra mēneša arī atsāksim Bēbīšu skolu ar nodarbībām mazuļiem vecumā no 1 līdz 2 gadiem. Šajās nodarbībās mūsu ergoterapeite Mairita iepazīstinās māmiņas un mazuļus ar dažādām attīstību veicinošām aktivitātēm, stāstīs par socializācijas un komunikācijas iemaņām. Kopā ar Mairitu trennēsim bērniņu sīko motoriku un iesaistīsimies dažādās radošās aktivitātēs, kas veicinās bērnu sensoro integrāciju un stimulāciju.

45 min. / 5.00

Trešdienās  10:00 (3-6 mēn.); 14:00 (6-12 mēn.).

Piektdienās 11:00 (1 – 2 gadi).