Veselības centram Baltezers ir jau 15 gadu ilga pieredze darbā ar bērnu rehabilitāciju. Centrs piedāvā speciālas programmas bērniem ar stājas un kustību problēmām, cerebrālās triekas un citiem paralītiskajiem sindromiem, kā arī ar nervu, nervu saknīšu un nervu pinumu bojājumiem.

Veselības centra speciālisti palīdzēs arī bērniem ar bronhiālo astmu, u.c. hroniskām elpošanas saslimšanām, bērniem, kuri bieži slimo ar elpceļu iekaisumiem. Veselības centrā iespējams uzlabot stāvokli pēc bronhīta, pneimonijas vai plaušu operācijām.

Valsts apmaksātas programmas ietvaros bērniem līdz 17,5 gadu vecumam ar ģimenes ārsta norīkojumu bez maksas pieejami šādi rehabilitācijas pakalpojumi:

  • Masāža
  • Kustību terapija zīdaiņiem, izmantojot Bobata  u.c. metodes
  • ārstnieciskā vingrošana stājas koriģēšanai

Kaut astmas kontrolē par galveno līdzekli tiek uzskatīti medikamenti, arī regulāri rehabilitācijas kursi var mazināt lēkmju biežumu un pagarināt astmas remisijas periodu. Bērniem ar bronhiālo astmu nodarbību laikā fizioterapeits iemācīs kontrolēt savu elpošanu un iemācīs pareizi elpot, relaksēties un kontrolēt savu ķermeni, lai izvairītos vai mazinātu elpas trūkuma lēkmes, kā arī iemācīs apzināties savu ķermeni un stāju.

Kombinācijā ar citām centra piedāvātajām procedūrām (sāls terapiju, fizioprocedūrām) tiks veidots komplekss rehabilitācijas kurss, kas palīdzēs labāk kontrolēt slimības gaitu. Bērniem ar bronhītu un citām pulmonoloģiskām saslimšanām (piem. pneimonijas), nodarbība pie fizioterapeita, palīdzēs ātrāk mazināt klepu un atjaunot veselību.

Laicīgi apmeklētas fizioterapijas nodarbības jau bērnu vecumā bieži vien var palīdzēt novērst slimības progresēšanu vēlākos dzīves gados.

Veselības centra pakalpojumi bērniem

ib3 image
Kustību terapija mazuļiem
Apskatīt piedāvājumu
ib3 image
Masāža bērniem līdz 12 gadu vecumam
Apskatīt piedāvājumu
ib3 image
Vingrošana
bērniem
Apskatīt piedāvājumu