Cien.  Veselības centra Baltezers klienti, aktuālā mājas lapa atrodama:

https://vcbaltezers.lv/

Visu aktuālo informāciju atradīsiet tur.

VC Baltezers Administrācija

Mūsu vērtības – klienti, pieredzējuši speciālisti un sadarbības partneri

Rehabilitācijas centrs “Baltezers” tā pieredzējušo speciālistu vadībā īsteno dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu ķermenim justies labāk. Īpaši pielāgotās telpas, labiekārtotā apkārtne un Baltezera tuvums gan bērniem, gan pieaugušajiem ļaus justies ērti un patīkami. Ņemot vērā, ka rehabilitācija bieži vien ir nepieciešama bērniem, ir noslēgts līgums par valsts apmaksāta ārstniecības pakalpojuma “rehabilitācija” sniegšanu, uzrādot ģimenes ārsta nosūtījumu. Mūsu piedāvājumā ir rehabilitācija gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ietver:

 • fizioterapiju un speciālas tehnoloģijas;
 • mehāniskās zemūdens un masāžas, kas tiek veiktas ar rokām;
 • ūdens terapijas pieeju;
 • ārstnieciskās masāžas un vingrošanu;
 • fizikālās terapijas rehabilitācija;
 • diētas ārsta konsultācijas un pakalpojumus;
 • astmas un citu elpceļu saslimšanu profilaksi un ārstēšanu.

Lai tiktu īstenota kvalitatīva rehabilitācija, mūsu veselības centrs ir aprīkots ar modernu medicīnas tehniku. Profesionālu speciālistu vadībā ar rūpīgi izstrādātu atveseļošanās programmu, uzturu un aktivitātēm, mēs nodrošinām, ka rehabilitācija nes pozitīvus rezultātus.

Pakalpojumi bērniem

Veselības centram Baltezers ir jau 15 gadu ilga pieredze darbā ar bērnu rehabilitāciju. Centrs piedāvā speciālas programmas bērniem ar stājas un kustību problēmām, cerebrālās triekas un citiem paralītiskajiem sindromiem, kā arī bērniem ar bronhiālo astmu, u.c. hroniskām elpošanas saslimšanām, bērniem, kuri bieži slimo ar elpceļu iekaisumiem. Veselības centrā iespējams uzlabot stāvokli pēc bronhīta, pneimonijas vai plaušu operācijām.

Apskatīt piedāvājumu

Fizioterapija ļaus mazināt saspringumu un kustību traucējumus

Papildus ūdens terapijai, tiek īstenoti arī citas ar veselības uzlabošanu saistītas procedūras. Pilnvērtīga rehabilitācija ietver arī fizio jeb kustību terapiju, nodrošinot pilnvērtīgu muskuļu darbību un attīstību jebkurā vecumā. Īpašu uzmanību rehabilitācijas centrs pievērš jaunajām māmiņām, zīdaiņu un bērnu muskuļu grupu, stājas un vispārējās fiziskās attīstības veicināšanai. Pakalpojuma “rehabilitācija” ietvaros gan bērniem, gan pieaugušajiem ir iespējams apmeklēt šādas fizioterapijas procedūras, ko īsteno veselības centrs:

 • ārstnieciskā vingrošana un klasiskā masāža;
 • teipošana un slinga terapija;
 • motomed kustību terapija un tredmils.

Apskatīt piedāvājumu

Sporta centrs

Veselības centrā pieejama trenažieru zāle un grupu vingrošanas nodarbības dažādiem sagatavotības līmeņiem – joga, pilates, aerobika, cīņas aerobika, vingrošanas grupas “Vesela mugura” un “Spēka grupa” bērniem.

Apskatīt piedāvājumu

Ūdens rehabilitācija bērniem un pieaugušajiem

Veselības centrs ir ieskauts priežu silā un atrodas vien dažu soļu attālumā no skaistā un klusā Baltezera. Tā atrašanās vieta ir pievienotā vērtība mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, jo svaigs gaiss, regulārās pastaigas un peldes veicina atveseļošanās procesu. Pieredzējušu un zinošu medicīnas jomas profesionāļu vadībā rehabilitācijas centrs īsteno dažādas veselības uzlabošanas ūdens procedūras, kas ietver gan slimību tiešo izpausmju, gan komplikāciju ārstēšanu, piemēram:

 • zemūdens masāža visam ķermenim;
 • virpuļvanna ar karstā un aukstā ūdens plūsmu;
 • pērļu vanna ar gaisa burbulīšu veiktu mikromasāžu;
 • svaru regulējoša masāža ar silikona cimdu.

Apskatīt piedāvājumu

Papildus iespējas veselības un fiziskās formas uzlabošanai

Lai sevi uzturētu formā un rehabilitācija būtu produktīva, ir nepieciešams īstenot specifiskas fiziskās aktivitātes. Tādēļ veselības centrs piedāvā arī trenažieru zāles pakalpojumus profesionālu treneru vadībā. Rehabilitācijas centrs sniedz iespēju:

 • apmeklēt profesionāli aprīkotu trenažieru zāli individuāli vai piedalīties grupu nodarbībās;
 • sertificēta sporta trenera vadībā izveidot treniņu un uztura programmu.

Rehabilitācija sniegs iespēju uzlabot Jūsu veselības stāvokli pieredzējušu un zinošu speciālistu vadībā.