Izcilām svinībām

Mūsu komanda parūpēsies par visām niansēm, lai Jūsu nelielās svinības ģimenes, draugu vai kolēģu lokā noritētu nevainojami.

“Baltvillā" klientu apkalpošana notiek saskaņā MK noteikumu par Covid-19 infekcijas ierobežošanu izpildi. Uzzināt vairāk

1. Izvēlieties svinību vietu

Patreiz svinības ir iespējamas:

  • Restorāna Zelta zālē
  • Palmu zālē, to izīrējot svinībām

Mazākām svinībām izcili ir piemērots ir mūsu restorāns vai Palmu zāle. Izvēloties svinības Palmu zālē, Jūsu svinības būs privātas.

2. Izvēlieties uzkodas

Izvēlieties vienu no mūsu piedāvātajiem uzkodu piedāvājumiem! Ierodoties uz svinībām uzkodas tiks pasniegtas uzreiz kopā ar aperitīviem. Tādējādi Jūsu viesi varēs uzreiz remdēt izsalkumu, kamēr mūsu resorāna komanda pagatavos pamatēdienu. Visas uzkodas ir lieliski piemērotas jebkura veida vīniem, aperatīviem, kā arī bezalkoholiskajiem dzērieniem.

3. Izvēlieties pamatēdienus

Izvēlieties 2 - 3 pamatēdienus no mūsu restorāna ēdienkartes (à la carte), starp kuriem Jūs piedāvāsiet izvēlēties saviem viesiem. Tādējādi Jūs izcili kontrolēsiet savu svinību budžetu. Savukārt mūsu restorāna komanda varēs tos ātrāk pagatavot un pasniegt.

Mēs izveidosim īpašu ēdienkarti, kurā iekļausim tikai šos ēdienus bez cenām. Ēdienkarti ir iespējams izveidot latviešu, krievu vai angļu valodā.

4. Izvēlieties desertu

Izvēlieties vienu no mūsu desertu meistares gardajām kūkām vai 2 - 3 desertus no mūsu restorāna ēdienkartes (à la carte). Jūs varat pasūtīt arī īpaši Jūsu svinībām ceptu svētku kūku.

5. Aizpildiet pieteikumu

Aicinām Jūs iespējami precīzi aizpildīt pieteikumu, norādot pamata informāciju par savām svinībām! Citas nianses mūsu speciālists vienosies ar Jums individuāli.     Pieteikums svinībām

Restorāna darba laiki:

Svētdiena līdz ceturtdiena 13-21.

Piektdiena – sestdiena 13-22.

 

 

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties par svinībām ar Ivetu Osi, darba dienās no plkst.12-19

+371 28382594

Sazinieties par svinībām ar Andri Koku, darba dienās no plkst 9-18.

+371 29411396