Svinības "Palmu zālē"

Daudzveidīga svinību ēdienkarte

Jūsu svētki "Baltvillā"

Kāzas "Baltvillā"

Plaša desertu izvēle

"Zelta zāle"

Sirsnīgas svinības

Labā atmiņā paliek tās svinības, kurās bijis daudz pozitīvu emociju. Mūsu komanda strādā plecu pie pleca, lai uzburtu Jums un Jūsu viesiem pozitīvām emocijām pārpilnas svinības. Tas nozīmē sirsnīgu atmosfēru, gardus ēdienus un dzērienus, elegantu vidi un viesmīlīgu uzņemšanu.

Svētki kopā ar ģimeni vai draugiem

Svinības kopā ar ģimeni vai draugiem varat organizēt jebkurā mūsu telpā: restorāna zālē, Palmu zālē, vasarā — uz restorāna terases vai pat mūsu jaunajā „Krasta Cafe”. Mūsu komanda parūpēsies par visām niansēm: galdu izvietojumu, īpaši Jūsu svinībām veidotu ēdienkarti, uzkodām un sirsnīgu atmosfēru.

Svinību ēdienkarte

Mūsu elastīgā un atsaucīgā komanda piedāvā daudzveidīgas svinību maltītes iespējas: à la carte, īpaši Jūsu svinībām veidotu ēdienkarti, kā arī dažnedažādas uzkodas un izcilus desertus. Mūsu šefpavārs padomās par katru svinību viesi, tostarp bērniem, veģetāriešiem, vegāniem un personām ar pārtikas produktu izraisītām alerģijām.

Svinību rezervēšana

Esam izveidojuši ērtu svinību rezervācijas formu, kuru aizpildot un nosūtot mums "Baltvillas" komanda varēs ar Jums sazināties un atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem, sākot no pirmās saziņas līdz pat pašai svinību dienai. Lai svētki Jūsu, bet rūpes mūsu!

Svinību telpas

Restorānā „Baltvilla” ir vairākas zāles, kā arī plaša terase, kur Jūs varat pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem gan ikdienā, gan svinībās. Uzziniet vairāk par svinību iespējām viesnīcā un restorānā „Baltvilla”!

Zelta zāle

Elegantā art deco stilā iekārtotā Zelta zāle ir piemērota gan lielām, gan mazām svinībām. Rezervējiet vienu vai vairākus galdiņus svinībām nelielā viesu lokā. Rezervējiet visu zāli lielām svinībām. To ir iespējams apvienot ar terasi un brokastu zāli, lai uzņemtu līdz pat 50 viesu.

Palmu zāle

Eksotiskā Palmu zāle atrodas viesnīcas 4. stāvā, tai ir 45 m2 plaša, privāta terase. 100 m2 plašajā zālē spējam uzņemt līdz 40 personu. Tajā atrodas bāra lete, projektors un apskaņošanas sistēma ar skandām.

Terase

No mūsu plašās terases paveras burvīgs skats uz Baltezeru. Tā ir izcila svinību vieta siltās vasaras dienās. Terasei ir divas zonas — slēgtā un atvērtā svinībām zem zvaigžņotās debess vai siltiem saules stariem.

Krasta Cafe

„Krasta Cafe” ir lieliski piemērota svinībām brīvā dabā, basām kājām, ar street food, nepiespiestā atmosfērā. Tā var būt izcila svinību vieta jauniešiem vai ģimenēm ar bērniem. Svinībās „Krasta Cafe” varam uzņemt 150 viesu.

Par Jūsu svinībām rūpēsies

Vai tās ir sirsnīgas vakariņas divvientulībā, draugu vai ģimenes pulcēšanās, mūsu komanda ir vienmēr gatava svinībām! Katrs mūsu komandas dalībnieks parūpēsies, lai Jūs un Jūsu viesus priecētu šis notikums!

Antons Konstantinovs

Šefpavārs

Antonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pavārmākslā, no tiem 7 gadus viņš ir strādājis par banketu šefpavāru restorānos „Bibliotēka” un „Kolonāde”. Kopš 2017. gada viņš ir viesnīcas „Baltvilla” restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga ir izcila garšu un aromātu buķetes izjūta. Viņam patīk eksperimenti un atklājumi, kas padara restorāna viesu maltīti par īstu gardēžu piedzīvojumu.

Jeļena Konstantinova

Desertu meistare

Jeļena ir labākā desertu un kūku meistare, ko pazīstam. Viņai ir 10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Viņa ir arī rūpējusies par desertu pagatavošanu „Tallink” kuģu pasažieriem. Jeļenai ir radošs gars, kas ļauj ienest svaigumu senu un klasisku desertu pagatavošanā, kā arī talants izstrādāt oriģinālus desertus un kūkas. Jeļenas toršu un desertu garša ilgi paliek atmiņā.

Restorāna darba laiki:

Svētdiena līdz ceturtdiena 13-21.

Piektdiena – sestdiena 13-22.

 

 

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties par svinībām ar Ivetu Osi, darba dienās no plkst.12-19

+371 28382594

Sazinieties par svinībām ar Andri Koku, darba dienās no plkst 9-18.

+371 29411396