Restorāna terase

Līdz ar pirmajām gada siltajām dienām mūsu klientiem ir atvērta restorāna terase, kuru piedāvājam arī dažādu svinību rīkošanai. No terases paveras skats uz Baltezeru un blakus esošo bērnu rotaļu laukumiņu, kas šo vietu padara draudzīgu un ērtu svinībām ģimenes lokā vai skaistām kāzām pašā vasaras plaukumā. 300 kvm. (170 kv.m. segtā  terase /   130 kv.m. vaļējā terase )

Restorāna lielā zāle

Šī ir mūsu restorāna galvenā zāle ar tiešu izeju uz vasaras terasi un lieliem logiem, caur kuriem paveras skats uz ezeru un priedēm. Ietilpība līdz 80 cilvēkiem. 100 kvm.

Restorāna brokastu zāle

Brokastu zāle atrodas tieši blakus lielajai zālei, tā ir atdalīta ar atveramu stikla sienu. Arī brokastu zālei ir lieli logi, kas paver skatu uz ezeru. Lielo un brokastu zāli iespējams apvienot un apkalpot līdz 100 cilvēku lielas svinības. Brokastu zāles ietilpība – līdz 60 cilvēkiem. 70 kvm.

Palmu zāle

Privātam pasākumam iesakām izmantot mūsu Palmu zāles telpas viesnīcas 4.stāvā. Zāles interjers, kas ieturēts izteiksmīgā un krāšņā stilā un ir lieliski piemērots ballītēm, dzimšanas dienai vai citam pasākumam. Palmu zāles platība 100 kvm, terase 35 kvm.

Telpu dekorēšanas iespējas

Izvēloties restorāna Baltvilla telpas par savu svinību norises vietu, jūsu ieguvums būs ne tikai skaistas un elegantas telpas, bet arī daudz un dažādas iespējas šīs telpas transformēt un dekorēt pēc saviem ieskatiem.

Baltvillas terase mums ir kā Rīgai Doma laukums- mūsu sirds lolojums, skaistums un vieta, ko vēlamies rādīt ikvienam viesim kā pirmo! Te priedes ir taustāmā tuvumā, ezers veldzē un pārsteidz ar neatkārtojamiem saulrietiem. Segtajā terases daļā smaržo pēc koka, bet atvērtajā daļā ikvakaru grilējam svaigas zivis, steikus un dārzeņus.  Svētki, pasākumi uz terases vislabāk raksturo mūsu restorāna motto: Daba un ēdiens!

Labs restorāns piesaista apmeklētāju skatienus un rosina atgriezties atkal gan ar pārdomātu un detaļās ieturētu interjeru un profesionālu apkalpošanas kultūru, gan veselīgu maltīti pēc saspringtas vai gluži pretēji – relaksācijas pilnas – dienas. Mūsu restorāns atrodas dažu minūšu brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Tajā pašā laikā tas atrodas pie Baltezera priežu silā, kur smelties enerģiju un dzīvesprieku, kā arī atjaunot spēkus un ļauties relaksācijas piepildītai atpūtai. “Baltvilla” restorāns ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai Jūs justos ērti, omulīgi un saņemtu tikai labāko, ko mēs varam sniegt:

  • divas zāles ar ietilpību līdz 100 cilvēkiem;
  • labiekārtotu terasi, kur siltajā sezonā ieturēt maltīti vai ļauties laiskai labu vīnu baudīšanai;
  • gaisa kondicionēšanas un profesionālu telpas apskaņošanas sistēmu;
  • profesionālu viesmīļu un bārmeņu īstenotu servisu;
  • plašiem logiem, kas paver neaizmirstamu skatu uz vienu no lielākajiem ezeriem Rīgas apkārtnē.

Apvienojot patīkamo ar lietderīgo, mūsu viesnīcā “Baltvilla” ir izveidots labs restorāns ar plašām un pielāgojamām (dekorācijas, krēslu un galdu izvietojums) restorāna un bāra telpām pasākumiem, kā arī āra terasi. Mūsu mērķis ir sniegt gan daudzveidīgu piedāvāto ēdienu un dzērienu klāstu, gan nodrošināt funkcionalitāti it visam, kas mums ir apkārt.