Labs restorāns piesaista apmeklētāju skatienus un rosina atgriezties atkal gan ar pārdomātu un detaļās ieturētu interjeru un profesionālu apkalpošanas kultūru, gan veselīgu maltīti pēc saspringtas vai gluži pretēji – relaksācijas pilnas – dienas. Mūsu restorāns atrodas dažu minūšu brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Tajā pašā laikā tas atrodas pie Baltezera priežu silā, kur smelties enerģiju un dzīvesprieku, kā arī atjaunot spēkus un ļauties relaksācijas piepildītai atpūtai. “Baltvilla” restorāns ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai Jūs justos ērti, omulīgi un saņemtu tikai labāko, ko mēs varam sniegt:

  • divas zāles ar ietilpību līdz 60 cilvēkiem;
  • labiekārtotu terasi, kur siltajā sezonā ieturēt maltīti vai ļauties laiskai labu vīnu baudīšanai;
  • gaisa kondicionēšanas un profesionālu telpas apskaņošanas sistēmu;
  • profesionālu viesmīļu un bārmeņu īstenotu servisu;
  • plašiem logiem, kas paver neaizmirstamu skatu uz vienu no lielākajiem ezeriem Rīgas apkārtnē.

Apvienojot patīkamo ar lietderīgo, mūsu viesnīcā “Baltvilla” ir izveidots labs restorāns ar plašām un pielāgojamām (dekorācijas, krēslu un galdu izvietojums) restorāna un bāra telpām pasākumiem, kā arī āra terasi. Mūsu mērķis ir sniegt gan daudzveidīgu piedāvāto ēdienu un dzērienu klāstu, gan nodrošināt funkcionalitāti it visam, kas mums ir apkārt.

_OBD7018

Restorāna terase

Līdz ar pirmajām gada siltajām dienām mūsu klientiem ir atvērta restorāna terase, kuru piedāvājam arī dažādu svinību rīkošanai. No terases paveras skats uz Baltezeru un blakus esošo bērnu rotaļu laukumiņu, kas šo vietu padara draudzīgu un ērtu svinībām ģimenes lokā vai skaistām kāzām pašā vasaras plaukumā. 300 kvm. (170 kv.m. segtā  terase /   130 kv.m. vaļējā terase )

_OBD7885_web

Restorāna lielā zāle

Šī ir mūsu restorāna galvenā zāle ar tiešu izeju uz vasaras terasi un lieliem logiem, caur kuriem paveras skats uz ezeru un priedēm. Ietilpība līdz 80 cilvēkiem. 100 kvm.

Oranžā zāle

Restorāna brokastu zāle

Brokastu zāle atrodas tieši blakus lielajai zālei, tā ir atdalīta ar atveramu stikla sienu. Arī brokastu zālei ir lieli logi, kas paver skatu uz ezeru. Lielo un brokastu zāli iespējams apvienot un apkalpot līdz 100 cilvēku lielas svinības. Brokastu zāles ietilpība – līdz 60 cilvēkiem. 70 kvm.

Prezidenta apartamenti

Svinībām nelielā cilvēku lokā (līdz 15 cilvēkiem) piedāvājam Prezidenta apartamentus viesnīcas ceturtajā stāvā. Apartamentu kopējā platība ir 110 kvm. Atpūtas halle ir 40 kvm liela ar lieliem logiem, caur kuriem paveras skaists skats uz Baltezeru. Prezidenta apartamentiem ir arī plaša 60 kvm terase, ko īpaši novērtēsiet, ja svinības tiks rīkotas vasaras sezonā. Prezidenta apartamentos pieejama arī sauna ar skatu uz priežu audzi un ezeru.
Lasīt vairāk / Pasūtīt

Atputas telpa Living Hall
biznesa-luksus

Biznesa Luksus numurs

Šis luksus numurs atrodas viesnīcas 3.stāvā ar skatu uz ezeru. Ja nepieciešama tikšanās vai svinību telpa neformālā gaisotnē nelielam cilvēku skaitam, šis eleganti un komfortabli iekārtotais numuriņš būs piemērots tieši jums. Numuriņā varam apkalpot līdz 15 personas. Numurā ir divas istabas – atpūtas telpa svinībām un guļamistaba.

telpas-bars

Bārs

Jestrākai ballītei iesakām izmantot mūsu bāra telpas viesnīcas 4.stāvā. Bāra izteiksmīgais interjers, kas ieturēts disko stilā, un deju placis ir lieliski piemēroti vecmeitu vai vecpuišu ballītēm, enerģiskai dzimšanas dienai vai citai ballītei, kurā gribas ne tikai garšīgi paēst, bet arī izlocīt kājas dejas ritmos. Bāra telpas 100 kvm, bāra terase 35 kvm.

_OBD7046_web

Telpu dekorēšanas iespējas

Izvēloties restorāna Baltvilla telpas par savu svinību norises vietu, jūsu ieguvums būs ne tikai skaistas un elegantas telpas, bet arī daudz un dažādas iespējas šīs telpas transformēt un dekorēt pēc saviem ieskatiem.