icon-krasta-cafe

Krasta Cafe

„Krasta Cafe” ir viens no „Baltvillas” jaunumiem! Tā piedāvā iespēju Rīgas tuvumā gremdēties īstā pludmales atmosfērā. Peldkostīmi, ūdens nodarbes, silti saules stari, gardas un oriģinālas street food maltītes, atspirdzinoši un gardi kokteiļi, kā arī mūsu pašu gatavots saldējums.

icon-restorans-atri

Ērti

Baudiet svaigi gatavotu street food pie dabas, tepat pie skaistā Baltezera, izmantojot mūsu piknika vietas vai izveidojot paši savu.

icon-krasta-cafe2

Ātri un gardi

Remdējiet izsalkumu jau pēc 5–10 minūtēm ar nupat pagatavotu maltīti.

icon-restorans-svaigi

Svaigi gatavots

Gatavojot street food, mēs saglabājam augstus standartus: tikai svaigi produkti — nekā saldēta!

Street food Baltezera krastā

Street food pirmsākumi meklējami jau grieķu impērijas laikā. Street food bija populārs arī Ķīnā, Turcijā, Ēģiptē, Indijā un citās pasaules malās. Street food koncepcijas pamatā ir no svaigiem produktiem gatavotas maltītes, kuras ir iespējams baudīt principā uzreiz!

„Baltvillas” „Krasta Cafe” ēdienkartē šogad ASV street food

Street food moderno versiju sāka popularizēt ASV, Ņujorkā, piedāvājot steidzīgās pilsētas iedzīvotājiem hotdogus, burgerus, sviestmaizes, panētus gaļas gabaliņus un citas svaigi pagatavotas maltītes, kuras ir iespējams baudīt uz ielas vai parkā.

Ātri, ērti, vienkārši un, galvenais, garšīgi!

Street food nenozīmē kompromisu starp kvalitāti un ātrumu. Ar pieredzi, profesionālajām virtuves iekārtām un komandas darbu mēs spējam piedāvāt nupat gatavotas maltītes no svaigiem produktiem.”

Antons Konstantinovs

Šefpavārs

Saudzējot dabu

Baltezera tuvums un apkārtnes skaistums mums ļauj Jums piedāvāt šo lielisko iespēju baudīt maltīti svaigā gaisā. Mūsu un Jūsu uzdevums ir rūpēties, lai mēs nekaitētu videi un tās iemītniekiem, tādēļ…

Mēs

Mēs esam sarūpējuši tikai videi draudzīgus un ērti lietojamus vienreizējos papīra traukus, kā arī atkritumu konteinerus to utilizācijai.

Aicinām Jūs

Aicinām Jūs palīdzēt mums saglabāt vidi tīru un nekaitēt ezera un tā apkārtnes iemītniekiem — izmest traukus tikai tiem paredzētās vietās. Nevarat tādu atrast? Ziņojiet mūsu personālam un nododiet atkritumus viņiem!

Restorāna „Baltvilla” kontaktinformācija

Mūsu komandas lielākais gandarījums ir apmierināti viesi. Ja vēlaties rezervēt galdiņu, rīkot svinības vai pasūtīt maltīti, sazinieties ar mūsu restorāna personālu!

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties ar restorāna vadītāju Rihardu Gulbi

+371 29619948

Sazinieties ar vecāko viesu apkalpošanas vadītāju Kristīni Rostoku

+371 28653913