Svinības "Baltvilla"

Izklaidējieties svinībās kopā ar draugiem vai ģimeni restorānā „Baltvilla”. Mūsu komanda parūpēsies, lai tās nevainojami noritētu Jums tīkamā atmosfērā. Sazinieties ar mūsu svinību speciālistu Rihardu Gulbi, kas parūpēsies par norises organizēšanu: piemērotāko vietu, ēdienkarti, dzērienu karti un citām niansēm.

Kontaktinformācija

Svinību telpas

„Baltvillā” ir vairākas telpas, kas ir piemērotas svinībām dažādās noskaņās, tostarp mūsu vasaras terase un pat „Krasta Cafe”, ja vēlaties organizēt ballīti svaigā gaisā pie Baltezera.

100 kvm.

80 cilvēkiem

Restorāna lielā zāle

Eleganta, 100 m2 plaša telpa ar ietilpību līdz pat 80 viesiem un izeju uz restorāna terasi. Īpašu mājīguma un kopības atmosfēru piešķir apaļie galdi, kas nodrošina ērtu saskarsmi ģimenēm vai kompānijām. Elegantais interjers piešķirs Jūsu maltītei īpašu atmosfēru.

200 kvm.

180 cilvēkiem

Restorāna terase

Pavadiet laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai mīļoto priežu meža ielokā ar skatu uz Baltezeru! 300 m2 plašā terase, ko veido 170 m2 segtā un 130 m2 vaļējā daļa, ir izcili piemērota maltītēm un svinībām svaigā gaisā. Skats uz Baltezeru piešķir terasei īpašu šarmu. Vasarā uz terases rīkojam dažādus tematiskos sarīkojumus.

70 kvm.

60 cilvēkiem

Restorāna brokastu zāle

Baudiet brokastis ar skatu uz Baltezeru. 70 m2 plašo brokastu zāli (ietilpība līdz 60 viesiem) var apvienot ar restorāna lielo zāli lielākām svinībām un privātiem sarīkojumiem (līdz 100 viesiem). Tās vienu no otras atdala stikla siena.

100 kvm.

30 cilvēkiem

Palmu zāle

Baudiet aperitīvu vai gardu kokteili pēc vakariņām mūsu 4. stāva Palmu zālē (100 m2). Saulriets, terase un ezera tuvums, kā arī Palmu zāles interjers radīs īpašu atmosfēru. Izmantojiet Palmu zāli privātiem un korporatīviem sarīkojumiem, kā arī svinībām.

Svinību un saviesīgu sarīkojumu iespējas

Restorāns „Baltvilla” parūpējas par visu nepieciešamo, lai nodrošinātu izcilas svinības.

Union 426

Telpas

Daudzveidīgas telpas, kā arī terase.

Personāls Baltvilla

Viesi

Jūsu svinībās „Baltvillā” varam uzņemt līdz pat 100 viesu.

icon-atputas-sturitis

Komforts

Liels bezmaksas stāvlaukums, bērnu laukums, plaša teritorija.

icon-francu-balkons

Dekorācijas

Atbilstoši Jūsu svinību mērķim nodrošinām arī telpu vai terases dekorēšanu.

icon-2-istabas

Ēdienkarte

Izveidosim tieši Jūsu svinību tematikai un Jūsu gaumei atbilstošu ēdienkarti.

icon-atputas-kresli

Izklaide

Vai vēlaties, lai Jūsu svinībās būtu arī izklaidējošas nodarbes? Mūsu komanda to noorganizēs.

icon-skats-uz-ezeru

Elastība

Mūsu komanda ir elastīga un spēj piemēroties un pielāgoties!

Personāls Baltvilla

Personāls

Jūsu rīcībā svētku organizators, šefpavārs, viesmīļi, bārmeņi u. c.

Svētki kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem

Svinības līdz 30 personām

Svinības kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem varat organizēt jebkurā no mūsu telpām: restorāna zālē, Palmu zālē, uz restorāna terases vai pat mūsu jaunajā „Krasta Cafe”. Restorānā „Baltvilla” svinības varat organizēt kaut vai divatā, četratā vai plašākā lokā — līdz pat 30 personām. Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūsu svinības būtu vēl labākas nekā Jūs tās bijāt iecerējis.

Kāzu svinības

Svinības līdz 100 personām

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties organizēt pavisam nelielas svinības kopā ar tuvākajiem vai plašas svinības, aicinot pat 100 viesu, mēs parūpēsimies, lai Jūsu kāzas būtu izcilas, sākot no dekorācijām un ēdienkartes izvēles līdz pat viesu izmitināšanai viesnīcā „Baltvilla”. Sazinieties ar mūsu svinību organizatoriem, lai izrunātu dažādas nianses un rastu Jūsu kāzu svinību iecerei atbilstošāko risinājumu.

Korporatīvie sarīkojumi

Svinības līdz pat 150 personām

Rīkojiet klasisku korporatīvo sarīkojumu telpās vai viesnīcas teritorijā, kur mēs varam uzņemt līdz pat 150 dalībnieku. Restorānā un viesnīcas teritorijā esam rīkojuši dažādu veidu sarīkojumus: sportiskus sarīkojumus, prezentācijas, Ziemassvētku svinības, sarīkojumus klientiem, seminārus, oficiālas sanāksmes, mācības, kā arī konferences un komandas saliedēšanas sarīkojumus.
Mūsu komanda palīdzēs padarīt katru no šiem sarīkojumiem īpašu!

Izbraukuma banketi

Ja sarīkojums norisināsies Jūsu mājvietā, darba telpās, brīvā dabā vai jebkur citur, mūsu komanda var nodrošināt tam izcilu maltīti, kā arī visu nepieciešamo tās baudīšanai — galda klājumu. Izvaicājiet mūsu svinību speciālistus par iespējamajiem risinājumiem un savās svinībās baudiet īstu šefpavāru gatavotu maltīti!

Par Jūsu svinībām rūpēsies

Vai tās ir sirsnīgas vakariņas divvientulībā, draugu vai ģimenes pulcēšanās, mūsu komanda ir vienmēr gatava svinībām! Katrs mūsu komandas dalībnieks parūpēsies, lai Jūs un Jūsu viesus priecētu šis notikums!

Antons Konstantinovs

Restorāns

Antonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pavārmākslā, no tiem 7 gadus viņš ir strādājis par banketu šefpavāru restorānos „Bibliotēka” un „Kolonāde”. Kopš 2017. gada viņš ir viesnīcas „Baltvilla” restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga — izcila garšu un aromātu buķetes izjūta.

Rihards Gulbis

Vīna studija

Rihardam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze restorānu servisa organizēšanā un bāra darbā. Viņš ir strādājis restorānos „Bibliotēka” un „Wine bar”. Kopš 2016. gada Rihards strādā mūsu komandā par restorāna „Baltvilla” vadītāju un vīna speciālistu. Lai spētu mūsu viesiem sniegt vēl izsmeļošākas zināšanas par vīniem, viņš nemitīgi papildina savējās, kā arī apgūst franču valodu.

Ļena Kosticina

Konditoreja

Jeļena ir labākā desertu un kūku meistare, ko pazīstam. Viņai ir 10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Viņa ir arī rūpējusies par desertu pagatavošanu „Tallink” kuģu pasažieriem. Jeļenai ir radošs gars, kas ļauj ienest svaigumu senu un klasisku desertu pagatavošanā, kā arī talants izstrādāt oriģinālus desertus un kūkas. Jeļenas toršu un desertu garša ilgi paliek atmiņā.

Restorāna darba laiki:

Svētdiena līdz ceturtdiena 13-21.

Piektdiena – sestdiena 13-22.

 

 

Rezervējiet galdiņu vai svinības restorānā "Baltvilla" vai uz terases

+371 60001466

Sazinieties par svinībām ar Ivetu Osi, darba dienās no plkst.12-19

+371 28382594

Sazinieties par svinībām ar Andri Koku, darba dienās no plkst 9-18.

+371 29411396