Līdz 4. martam pasūtījumus nepieņemsim

„Baltvillas” konditorejas pasaku valstībā

Deserti, tortes, kūkas un citi gardumi ir kā restorāna „Baltvilla” virtuves pasaku valstība. Gluži kā aizraujoša pasaka tie paliek atmiņā, tos ar lielu interesi nogaršo un izbauda ikviens.

Konditore Jeļena Konstantinova

„Baltvillas” konditore un desertu meistare jau daudzus gadus ar prieku un azartu rada arvien jaunus, gardus un pārsteidzošus garšu un aromātu salikumus daudzveidīgos desertos, tortēs, kūkās, maizēs un maizītēs. Viņu iedvesmo pasaules klasiskie deserti, kūkas un tortes, kam Jeļena piešķir savu devu jaunrades, jaunatklājuma un mūsdienu stila. Kā franči saka — revisité.

Tortes

„Baltvillas” desertu meistares Jeļenas tortes ir ieguvušas izcilu reputāciju mūsu viesu vidū — tās ir pārsteidzoši gardas, aromātiskas, patiesi skaistas un vienmēr ļaus Jums atklāt jaunus garšu salikumus. Saskanīgi un tai pašā laikā radoši garšu salikumi ir Jeļenas rokraksts un stiprā puse.

Pasūtiet torti, lai baudītu to savos svētkos. Personalizējiet garšu salikumus, kā arī tortes rotājumus — iespējas ir ļoti plašas, tostarp augļi, ogas, ziedi, tematisks rotājums u. c.

Apskatīt tortes

Mazā konditoreja

Arī kūciņām, kēksiņiem, kūciņām uz kociņa, zefīru sandvičiem, eklēriem un citai mazajai konditorejai mūsu desertu meistare piešķir jaunrades un jaunatklājuma garšu. Pasūtiet mazās konditorejas gardumus savām svinībām vai īpašam brīdim. Mazās konditorejas rotājumus, pildījumus un citus elementus ir iespējams personalizēt atbilstoši Jūsu vēlmēm vai sarīkojuma tematikai.