Ģimenēm draudzīga atpūta pie Rīgas

Lai vasaras izskaņā vēl pagūtu tvert jaukus mirkļus kopā ar ģimeni, aicinām Jūs baudīt atpūtu „Baltvillā” skaistā Baltezera krastā tikai 10 km no Rīgas.

Saulainās dienās — Baltezera pludmale

Tveriet saules starus, peldieties Baltezerā un baudiet svaigu gaisu priežu ielokā. Viesnīcas viesiem gandrīz visu kategoriju numuru cenā ir iekļauta iespēja par brīvu izmantot sauļošanās un atpūtas krēslus pie pludmales. Citiem viesiem piedāvājam tos iznomāt uz dažām stundām vai uz visu dienu.

Baltvilla atpūta

Pikniks pie Baltezera

Baudiet „Krasta Cafe” street food maltītes uz „Krasta Cafe” terases vai pašu improvizētā piknikā zālienā ar skatu uz Baltezeru. Tas piešķirs šai vasarai vēl lielāku piedzīvojumu garšu! Šogad mūsu street food ēdienkartē ir dažādi burgeri, fritēti kartupeļi un citi gardi ēdieni.

Pikniks Baltvilla

Bērnu rotaļu laukums

Mūsu bērnu rotaļu laukums ir iekārtots tā, lai Jūs varētu droši pieskatīt mazākos ģimenes locekļus gan no restorāna terases, gan no „Krasta Cafe” terases. Tādējādi, ja vēlēsieties nesteidzīgi baudīt maltīti, bet Jūsu bērni gribēs spēlēties, katram būs iespēja baudīt sev tīkamāko atpūtu.

Baltvilla draudzīga bērniem

Atpūta uz ūdens

„Baltvillas” teritorijā var iznomāt ūdens motociklus vai SUP lieliskām nodarbēm kopā ar pusaudžiem.

aac.lv ūdens sports

Ekskursijas pa Baltezeru

Mūsu sadarbības partneris piedāvā doties nelielos izbraucienos ar laivu pa Baltezeru. Jūs varēsiet doties izbraucienā ar motorlaivu, lai apskatītu iespaidīgo Lielā un Mazā Baltezera krastu apbūvi, vai izbraucienā pa seno koku pludināšanas ceļu, kurā Jūs apskatīsiet trīs ezerus.

Izbraucieni ar velosipēdiem un pastaigas

Dodieties pastaigās vai izbraucienos ar velosipēdu! Palūdziet mūsu viesnīcas personālam pastaigu maršrutu kartes. Savukārt pēc tam baudiet peldi Baltezerā un iestiprinieties „Krasta Cafe”. Vai tas nav vienkāršs, lielisks un pievilcīgs plāns atpūtai kopā ar ģimeni?

Ģimenēm draudzīga atpūta

Gastronomisks piedzīvojums restorānā

Ja esat īsta gardēžu ģimene, tad iesakām Jums izvēlēties ēdienu, kuru vēl nekad neesat baudījuši mūsu restorānā, lai atklātu jaunas garšas un gūtu jaunu pieredzi. Mūsu restorāna ēdienkartē pašlaik ir Austrumu garšas, saulaino Eiropas dienvidu, kā arī uzlecošās saules zemes Japānas garšu nianses.

Saulriets!

Katram saulrietam piemīt kas maģisks! Saulriets pie Baltezera apbur ar krāsu spēlēm. No mūsu restorāna terases paveras burvīgs skats uz ezeru, kur caur koku zariem var redzēt 1001 saulrieta nokrāsu. Burvība slēpjas katra saulrieta atšķirīgajās niansēs.

Skats no viesnīcas

Rezervējiet laikus!

Ja esat ieplānojuši maltīti uz restorāna „Baltvilla” terases, aicinām laikus rezervēt galdiņu, jo skaistās vasaras dienās pēc tiem ir liels pieprasījums.
Arī citas nodarbes vislabāk ir rezervēt laikus, lai Jūs varētu būt 100% pārliecināts, ka Jūsu saplānotās nodarbes izdosies!

  • Rezervējiet galdiņu uz restorāna terases zvanot pa tālruni +371 60001466 vai rakstot uz e-pastu restorans@baltvilla.lv.
  • Uzziniet vairāk par atpūtu uz ūdens un rezervējiet aac.lv.
  • Uzziniet „Krasta Cafe” darba laiku (darba laiks var mainīties atkarībā no laikapstākļiem) zvanot pa tālruni +371 60001466 vai rakstot uz e-pastu restorans@baltvilla.lv.
  • Uzziniet par velosipēdu vai pludmales atpūtas krēslu pieejamību zvanot pa tālruni +371 67840640 vai rakstot uz e-pastu info@baltvilla.lv.