„Baltvillā” ir atklāta ūdens atpūtas, izklaides un sporta sezona

Viesnīcas „Baltvilla” lieliskā atrašanās vieta ļauj mūsu viesiem izmantot daudzveidīgas atpūtas iespējas pie un uz ūdens. Viesnīcas plašajā teritorijā ikviens viesis var atpūsties ezera pludmalē, kā arī sportot un izklaidēties

Atpūta Baltvillā

Baltezera pludmale

Baltezera pludmale ir brīvi pieejama ikvienam viesnīcas viesim. Gandrīz visos mūsu viesnīcas piedāvājumos, kā arī īpašajos piedāvājumos ir iekļauta iespēja bez papildu maksas izmantot pludmales krēslus un dvieļus.

Viesiem, kas nav apmetušies viesnīcā, ir iespēja atpūsties pie ezera, iznomājot pludmales krēslus. Turklāt pludmales tuvumā ir mūsu sezonas jaunums „Krasta Cafe”, kurā Jūs varēsiet iegādāties atspirdzinošus kokteiļus un mokteiļus, kā arī svaigi gatavotu street food.

Izbraucieni ar laivu

Īsto Baltezera burvību ir iespējams atklāt izbraucienā ar laivu, ko piedāvā mūsu sadarbības partneris aac.lv. Viesnīcas „Baltvilla” komanda īpaši iesaka nelielo ekskursiju ar motorlaivu pa trim ezeriem: Lielo Baltezeru, Mazo Baltezeru, kā arī Ķīšezeru. Tos savieno kanāli. Izbrauciena laikā Jūs varēsiet redzēt skatus, ko citādi nebūs iespēja apskatīt: vairākas Baltezera salas, eleganto krasta apbūvi, kā arī skaisto dabu, kas no ezera puses ir pilnīgi citāda, nekā to vērojot no krasta.

„Baltvillas” komanda ir sagatavojusi arī informatīvu materiālu par ezeru vēsturi, kas noteikti padarīs šo izbraucienu vēl aizraujošāku un atklājumiem bagātāku.Izbrauciens ar laivu saulrietā būs fantastisks piedzīvojums!

Laikus rezervējiet izbraucienu, jo vasarā šī nodarbe ir īpaši pieprasīta.
Rezervēt

Sportiskas nodarbības

Mūsu sadarbības partneris aac.lv piedāvā arī daudzas sportiskas nodarbības uz ezera: SUP, ūdens motociklu nomu un vindsērfingu. Šī vasara ir īstais laiks, lai atpūstos uz ūdens!

Pat ja esat iesācējs, neuztraucieties, jo aac.lv komanda parūpēsies, lai Jūs būtu drošībā: nodrošinās instruktāžu un mācības, kā arī ekipējumu un drošības vestes.

Laikus rezervējiet sportiskas nodarbības uz ūdens!

Uzziniet arī par citām atpūtas iespējām viesnīcā „Baltvilla”!
Piedāvājam plašas atpūtas un izklaides iespējas pāriem, ģimenēm ar bērniem, aktīvas un mierīgas atpūtas cienītājiem.

Atpūtas iespējas