2022. gads viesnīcā „Baltvilla”

Notikumi, jaunumi un pārmaiņas - atskatāmies uz 2022. gadu Baltvillā!

Lai arī kopumā 2022. gads nevienam no mums nav bijis viegls, priecājamies, ka arī šajā gadā pie mums ir valdījusi darbīga noskaņa.
Lūk, neliels ieskats 2022. gada notikumos „Baltvillā”.

Pastāvēs kas pārvērtīsies

Šogad restorāns “Baltvilla” ieguva jaunu, multifunkcionālu jumtu terasei, lai apmeklētāji vēl vairāk varētu izbaudīt katru vasaras dienu. Savukārt pludmalē pamatīgi paplašināta laipa, kas kļuva par ērtu piestātni motorlaivām un jahtām. Pati viesnīcas ēka, kopš rudens ietērpusies citā toņkārtā, kas izceļ un akcentē mums apkārt esošo priežu mežu, turklāt ar skaistu, jaunu uzrakstu fasādei!

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks

Visa gada garumā restorānā “Baltvilla” notika tradicionālie svētku branči – Lieldienu, māmiņdienas, 1. septembra un 18. novembra, kurus mūsu viesi jau pazīst un apmeklē kuplā skaitā. Bet šogad bija arī jaunpienācēji – Pankūku brančs martā un Grillbrančs augustā. Savukārt svētdienās, visu gadu, restorāna viesi ar prieku apmeklēja viesnīcas brokastis.

Labdarība nāk no vārda – labu darīt

Mūsu komanda nespēj būt vienaldzīga pasaules notiekošajā. Šogad izmitinājām un devām darbu Ukrainas cilvēkiem, ziedojām naudas līdzekļus un pirmās nepieciešamības lietas. Savukārt Ziemassvētkos sagādājām piecdesmit dāvanas Balvu teritoriālās invalīdu biedrības bērniem. Šī gada nogalē, sadarbībā ar Salaspils Rotary klubu, ziedojām ģeneratorus ukraiņiem.

“Baltvilla” skaitļos

Šogad viesnīcā “Baltvilla” apmetās 13 973 viesu no 45 valstīm! Un mēs turpinām labiekārtot skaisto viesnīcas apkārtni. Esam kopumā iestādījuši vairāk kā 50 košumkrūmus -rozes, rododendrus. Bet mūsu konditore gada garumā izcepusi 115 tortes! Tie ir tikai daži skaitļi, kas raksturo mūsu ikdienas darbu, lai jūsu ciemošanās pie mums būtu neaizmirstams notikums!

Uz tikšanos viesnīcā “Baltvilla” 2023. gadā!

Jūsu “Baltvilla” komanda