Svinības ģimenes un draugu lokā

Svētki un kopā sanākšanas katrā ziņā ir jāsvin! Un mūsu komandai noteikti ir lieliska recepte brīnišķīgām svinībām ģimenes vai draugu lokā!

1. Gluži kā došanās uz restorānu, bet daudz labāk…

Lai Jūsu svinības būtu izcilas, mēs parūpēsimies par daudzām niansēm, kas Jums svinību dienā sagādās komfortu un viesiem nodrošinās patīkami pavadītu laiku. Lai tas viss izdotos, Jums noteikti ir jārezervē galdiņš. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu svinībās piedalīsies 4, 8, 10 vai 14 personas, mūsu komanda izplānos ērtāko galdiņu un personu izvietojumu. Jums atliek vien izvēlēties: ar skatu uz ezeru, uz slēgtās vai atvērtās terases…

2. Lai viesi negarlaikotos…

Lai viesi negarlaikotos un nekļūtu tramīgi, kamēr tiek pasūtīti visi ēdieni un dzērieni un šefpavārs ar komandu tos gatavo, mēs piedāvājam jau laikus pasūtīt uzkodas mūsu internetveikalā. Tieši svinībām un dažādām gaumēm esam izveidojuši divus uzkodu piedāvājumus: Uzkodas ģimenes svinībām 1 un Uzkodas ģimenes svinībām 2.

Pasūtiet uzkodas, tiklīdz rezervējat galdiņu, un tās tiks servētas līdz ar Jūsu viesu ierašanos! Tādējādi, kamēr katrs izvēlēsies savu maltīti, ikvienam būs iespēja panašķoties ar gardām uzkodām.

3. Jūsu budžetam piemērota ēdienkarte

Esam parūpējušies par ērtu risinājumu, lai Jums nevajadzētu pārtērēt svētkiem paredzēto budžetu. Mūsu komanda izveidos Jūsu viesiem īpašas ēdienkartes, kurās būs minēti Jūsu izvēlētie ēdieni un deserti, varat izvēlēties arī minēt dzērienus, bez cenām. Tādējādi Jūs varēsiet kontrolēt, kādus ēdienus izvēlēsies Jūsu viesi. Savukārt mūsu šefpavāram un viņa komandai būs vieglāk pagatavot šos ēdienus, jo neradīsies situācija, ka katrs viesis pasūta ko pilnīgi atšķirīgu, kas, protams, paildzina ēdiena pagatavošanas laiku.

Mēs rekomendējam ēdienkartē iekļaut 2 vai 3 pamatēdienus. Iespējams, ir vērts laikus noskaidrot, vai kāds no viesiem ir veģetārietis, lai mūsu šefpavārs var pagatavot īpašu maltīti, jo lielākā daļa mūsu ēdienu nav veģetāri.

Lai izveidotu individuālo ēdienkarti bez cenām, apskatiet mūsu restorāna ēdienkarti, izvēlēties, kurus ēdienus vēlaties iekļaut savā, sazinieties ar mūsu restorāna vadītāju Rihardu Gulbi un izstāstiet to. Individuālo ēdienkarti var izveidot latviešu, angļu un krievu valodā.

4. Mazajiem svinību viesiem

Īpašu ēdienkarti var izveidot arī mazajiem svinību viesiem! Mazāko svinību viesu izklaidei ir pieejams bērnu rotaļu laukums, kas ir redzams no restorāna terases, kā arī dažādas galda spēles un piederumi zīmēšanai.

5. Svētku deserts

Svētku desertu varat izvēlēties no mūsu desertu kartes, vai arī pasūtīt īpaši Jums veidotu torti, kūku vai cita veida desertu. Pat ja īsti nezināt, ko vēlaties, bet esat gatavs gardam pārteigumam, uzticieties mūsu desertu meistarei Jeļenai! Pastāstiet viņai par savām iecienītākajām garšām, un viņa uzburs Jums īpaši oriģinālu desertu.

Ņemiet vērā, ka kūkas ir jāpasūta vismaz 3 dienas pirms svinībām.

Svinēsim kopā?

Tiekamies Jūsu svinībās „Baltvillā”!