Septiņas sirsnīgu svētku dāvanu idejas

Pārsteidziet tuvos un mīļos ar sirsnīgām dāvanām, kas sniegs patiesu baudījumu gan ķermenim, gan prātam. Viesnīcas „Baltvilla” komanda ir apkopojusi 7 izcilas šī gada nogales dāvanu idejas!

1. Spa rituāls „Duets”

Šis spa rituāls ir izcila dāvana pārim – relaksējoša un atslābinoša masāža, ko spa meistari veiks abiem vienlaicīgi. Aizmirsīsies ikdienas stress un romantiskas sajūtas uzņems jaunus spēkus!

Uzzināt vairāk

2. Luksusa Spa procedūra sejai ar kaviāra ekstraktu

Palutiniet mīļoto sievieti vai māmiņu ar šo izcilo Spa procedūru! Dāvanas saņēmēja izbaudīs izcilu sejas procedūru 50 min garumā ar vislabākajiem spa produktiem.

Uzzināt vairāk

3. Īpašais piedāvājums „Relaksējoša atpūta divatā”

Izcila dāvana pārim vai savai otrajā pusītei, lai izbaudītu komfortablu nakti viesnīcā, relaksējošu spa procedūru divatā un mierpilnas brokastis nākamajā rītā. Dāvana, kas sniegs atmiņas un labas emocijas!

Uzzināt vairāk

4. Spa rituāls kungiem

Svētki ir īstais laiks, lai ar relaksējošu atpūtu palutinātu tēti, vīru, dēlu vai kādu mīļu draugu. Mierīgā atmosfērā tiek veikta visa ķermeņa masāža, īpašu uzmanību veltot galvas un plecu zonas masāžai, kur bieži muskuļi ir ļoti saspringti, pastiprinot stresa un trauksmes sajūtu.

Uzzināt vairāk

5. Veselības centra “Baltezers”pakalpojumi

Uzdāvinot viesnīcas dāvanu karti atgādinām, ka to var izmantot arī blakus esošājā veselības centrā “Baltezers”, kur pieejams visplašākais veselību veicinošu procedūru klāsts, kā arī trenažieru zāle un ūdens procedūras.

Uzzināt vairāk

6. Karaliska atpūta diviem

Labākā dāvana pārim! Dāvanu karte priecēs izsmalcinātas atpūtas baudītājus: nakšņošana „Baltvillas” plašajos prezidenta apartamentos ar privātu terasi, saunu, masāžas vannu un burvīgu skatu uz Baltezeru. Piedāvājumā ir iekļautas 4 ēdienu vakariņas ar vīnu, spa procedūras, kā arī citi viesnīcas „Baltvilla” uzmanības apliecinājumi.

Uzzināt vairāk

7. Dāvanu karte jebkuriem pakalpojumiem viesnīcā „Baltvilla”

Vai neesat pārliecināts, kuru piedāvājumu dāvanas saņēmējs baudītu vislabprātāk? Iegādājieties „Baltvillas” dāvanu karti, kas tās saņēmējam ļaus izbaudīt jebkurus pakalpojumus: spa procedūru, maltīti restorānā, nakšņošanu viesnīcā vai jebkuru īpašo piedāvājumu.

Uzzināt vairāk 

 

Lai izdodas atrast piemērotas dāvanas sev un saviem mīļajiem!

“Baltvilla” komanda