7 sirsnīgu svētku dāvanu idejas

Pārsteidziet tuvos un mīļos ar sirsnīgām dāvanām, kas sniegs patiesu baudījumu gan ķermenim, gan prātam. Viesnīcas „Baltvilla” komanda ir apkopojusi 7 izcilas šī gada nogales dāvanu idejas!

1. Spa rituāls „Dienvidu saules pieskāriens”

Šis spa rituāls ir izcila dāvana ikvienam, kam tīk siltie un saulainie dienvidu aromāti: lavandas ziedu smarža apvienojumā ar eksotiski balzamisko ilangilangu un svaigi saldo apelsīnu. Tā ir iespēja baudīt siltās dienvidu noskaņas tepat Pierīgā.

Uzzināt vairāk

Dāvana vīrietim

2. Spa rituāls kungiem

Svētki ir īstais laiks, lai ar relaksējošu atpūtu palutinātu tēti, vīru, dēlu vai kādu mīļu draugu. Mierīgā atmosfērā tiek veikta visa ķermeņa masāža, īpašu uzmanību veltot galvas un plecu zonas masāžai, kur bieži muskuļi ir ļoti saspringti, pastiprinot stresa un trauksmes sajūtu.

Uzzināt vairāk

3. Spa rituāls „Šokolādes maģija”

Rituāls, kas ļaus izbaudīt šokolādes maigo pieskārienu. Šokolādes rūgtais aromāts sniedz dziļu relaksāciju.

Uzzināt vairāk

Spa draudzenēm

4. Relaksējoša atpūta kopā ar māsu, mammu vai draudzeni

Mazliet aizbēgt no ikdienas ierastajām rūpēm, lai bezrūpīgā un komfortablā atmosfērā baudītu atpūtu kopā ar māsu, mammu vai draudzeni. Ļaujieties relaksējošai vai uzmundrinošai masāžai, sirsnīgām sarunām pie gardas tējas un saldumiem un iedvesmojošām pastaigām svaigā gaisā.

Uzzināt vairāk

Baltvilla ziemassvētku piedāvājums

5. Ceļojums garšu pasaulē

Īsts baudījums gardēžiem! Dāvanu kartes īpašnieki komfortablā paaugstinātas kategorijas numurā varēs baudīt bezrūpību un romantisku garšu ceļojumu. Mūsu šefpavārs būs sarūpējis īpašas 4 ēdienu vakariņas, savukārt vīnzinis tām pieskaņos vīnu.

Uzzināt vairāk

Karaliska atpūta

6. Karaliska atpūta pārim „Deluxe”

Labākā dāvana pārim! Dāvanu karte priecēs izsmalcinātas atpūtas baudītājus: nakšņošana „Baltvillas” plašajos prezidenta apartamentos ar privātu terasi, saunu, masāžas vannu un burvīgu skatu uz Baltezeru. Piedāvājumā ir iekļautas 4 ēdienu vakariņas ar vīnu, kā arī citi viesnīcas „Baltvilla” uzmanības apliecinājumi.

Uzzināt vairāk

Baltvilla dāvanu karte

7. Dāvanu karte jebkuriem pakalpojumiem viesnīcā „Baltvilla”

Vai neesat pārliecināts, kuru piedāvājumu dāvanas saņēmējs baudītu vislabprātāk? Iegādājieties „Baltvillas” dāvanu karti, kas tās saņēmējam ļaus izbaudīt jebkurus pakalpojumus: spa procedūru, maltīti restorānā, nakšņošanu viesnīcā vai jebkuru īpašo piedāvājumu.

Uzzināt vairāk 

 

Lai izdodas atrast piemērotas dāvanas sev un saviem mīļajiem!

“Baltvilla” komanda