Svētku galds mājās

Svētku galds mājās

Kad dabā gaismas maz, degsim gaismu savās sirdīs!

Sarūpēsim biežāk svētkus, jo nekas cits tā nevairo pozitīvas emocijas, kā ģimenes kopā sanākšana pie svētku galda.

Lai mājās ātri un viegli varētu saklāt galdu, mūsu restorāns piedāvā ērtu risinājumu. Mūsu interneta veikalā atradīsiet atbilstošus ēdienu piedāvājumus, kurus pasūtot, mēs tos nogādāsim uz jūsu mājām. Jums atliks tikai uzlikt uz galda.

Uzzināt vairāk loading gif

Svētku galds mājās

Piedāvājumā iekļauts

  • Pēc jūsu izvēles sagatavots uzkodu komplekts
  • Uzkodas pielāgotas transportēšanai un servēšanai mājās
  • Uzkodas var papildināt ar konditorejas izstrādājumiem
  • Pasūtījums jāveic 24h iepriekš.
  • Bezmaksas piegāde (ja pasūtījums ir virs 300 EUR)
  • Cena sākot no 10.50/1 pers. minimālais pasūtījums 2 pers.
Uzzināt vairāk loading gif

Gardas uzkodas- burvīgam svētku iesākumam!

Par mums

Mūsu restorāna galvenā vērtība ir cilvēki, kuri mīl savu darbu, gūstot no tā piepildījumu un gandarījumu. Mīlestība rada brīnumus garšā un atmosfērā, mīlestība rada sirsnīgas attiecības ar klientiem un kolēģiem. Mīlestība rada īpašu gaisotni un mieru.

Šefpavārs Antons Konstantinovs

20 gadu pieredze pavārmākslā, no kuriem 7 gadus strādājis restorānā “Bibliotēka” un Kolonāde kā banketu šefpavārs. No 2017. gada viesnīcas Baltvilla restorāna šefpavārs. Antona panākumu atslēga – izcila garšu un aromātu buķetes izjūta.

Restorāna vadītājs un vīnzinis Rihards Gulbis

10 gadu pieredze restorānu servisa organizēšanā un bāra darbā, strādājis restorānā “Bibliotēka”, “Steiku haoss”. No 2016. gada viesnīcas Baltvilla restorāna vadītājs un vīna speciālists. Padziļināti studē vīnzinības un franču valodu. Rihardam piemīt cieņpilna attieksme pret klientu un spēja rast risinājum klienta vajadzībām.

Desertu un kūku meistare Jeļena Kosicina

10 gadu pieredze konditorejā un desertu pagatavošanā. Savas prasmes ieguvusi strādājot uz kruīza kuģa Tallink. Pilnveidojusi savas zināšanas, apguvusi desertu un kūku gatavošanas mākslu. Ļenai piemīt talants radīt savas receptes un katram klientam izveidot individuālu kūku. Ļenas tortes garša ilgi paliek atmiņā.