Spa draudzenēm

Spa draudzenēm

Dalīts prieks ir dubults prieks, un dalītas bēdas esot tikai pusbēdas.

Izmēģiniet spa atpūtu kopā ar draudzenēm!

 

  • Nakšņošana komfortablā numuriņā

 

  • Spa procedūras pēc izvēles

 

  • Atlaides vakariņām un papildu spa procedūrām
tag
145 EUR*
2 personas
2 persona
3 personas
Rezervēt loading gif

Spa draudzenēm

Piedāvājumā iekļauts

  • Standarta numurs (1 diena / 1 nakts)
  • Halāti, čības, dvieļi
  • Pilna ķermeņa masāža „Baltvillas” spa salonā
  • 10 % atlaide vakariņām „Baltvillas” restorānā
  • 10 % atlaide papildu spa procedūrām
  • Nākamajā rītā brokastu bufete viesnīcas restorānā

Kopā ar draudzeni Jūs nakšņosiet komfortablā standarta numurā ar naksnīgām sarunām, gardām, veselīgām un bagātīgām brokastīm nākamajā rītā.

Baudiet pilnu ķermeņa masāžu mūsu spa salonā. Ja vēlaties papildu procedūras vai rituālus, saņemiet 10 % atlaidi. 10 % atlaidi Jūs saņemsiet arī vakariņām „Baltvillas” restorānā.

Rezervēt loading gif

"Draugi ir mūsu zelts. Kopiet draudzību, kopā kvalitatīvi pavadot laiku."

Fantastiska atmosfēra

Lieliski atpūsties vienatnē, ar ģimeni vai draugiem labiekārtotā viesnīcā Baltezera krastā – tā ir pārdomāta izvēle. Viesnīca “Baltvilla” ir četrzvaigžņu viesnīca un SPA centrs skaistā Baltezera krastā, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

Pie mums Jūs izbaudīsiet lielisku atpūtu estētiski iekārtotos viesnīcas numuriņos ar izsmalcinātu maltīti restorānā vai dzērieniem bārā, konferenču servisa pakalpojumus un SPA procedūras, kas atbrīvos ķermeni no ikdienā gūtā sasprindzinājuma. Rezervēt viesnīcu pie mums ir laba ideja – izvēlēties kvalitatīvu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā.

Mēs lepojamies, ka viena no mūsu vērtībām ir sakārtotā piegulošā teritorija, kas robežojas ar Baltezeru – vienu no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus – Jums ir iespēja novietot līdz 100 automašīnām, kas sniedz iespēju organizēt pasākumus dažāda lieluma apmeklētāju skaitam.

Konferences

Konferenču, semināru un citu korporatīvo pasākumu organizēšanai piedāvājam 3 gaišas, dažāda stila, moderni aprīkotas konferenču zāles un 2 luksusa numuru atpūtas istabas, kas var tikt izmantotas kā apspriežu telpas.

Restorāns

Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas restorāns. Restorāna ēdienkartē pieejamie ēdieni spēj apmierināt gardēžu prasības gan biznesa pusdienās, gan svinībās, gan arī romantisku vakariņu laikā pie vīna glāzes.

Ezers un pludmale

Varam lepoties ar sakārtotu un plašu pludmali, kas atrodas tieši pie viesnīcas. Laivu izbraucieni, pastaigas, peldes vai vienkārši burvīgs saulriets ik vakaru.

SPA

Mūsu viesnīcas SPA salons piedāvā vairākas īpaši izstrādātas masāžas, kas atslābinās stresa sasprindzinātos muskuļus, veicinās ādas tvirtumu un mirdzumu.