Karaliska atpūta

Karaliska atpūta

Piedāvājums divām personām

Izbaudiet karalisku atpūtu viesnīcas Prezidenta apartamentā.

Tā ir lieliska iespēja privātā gaisotnē izbaudīt -saunu, burbuļvannu kā arī vakariņas. Numuriņa guļamistabā – kingsize gulta un plaša spilvenu izvēle, lai patiešām karaliski izgulētos.

Mūsu Prezidenta numurs ir 100 kvadrātmetru plašs ar skatu uz ezeru un privātu, lielu terasi.

  • Sagaidīšanas dāvanā- pudele dzirkstošā  vīna.
  • Numurā klāts izsmalcinātu vakariņu galds
  • Numurā 2 vietīga burbuļvanna un sauna

 

tag
210 EUR* 310 EUR
2 personas
2 persona
* bērniem vecumā no 4 līdz 11 gadu vecumam 15.00 Eur * no 12 gadu vecuma 20.00 Eur
Rezervēt loading gif

Piedāvājuma datums: līdz 2021.gada 11. janvārim

Karaliska atpūta

Piedāvājumā iekļauts

  • Prezidenta apartamenti (1 diena / 1 nakts)
  • Dzirkstošais vīns un augļu izlase numurā
  • Dvieļi, halāti, čības
  • Neierobežots laiks saunā prezidenta apartamentos
  • Bagātīgas vakariņas diviem, pasniegtas numuriņā
  • Nākamajā rītā brokastis prezidenta apartamentos

Baudiet karalisku atpūtu prezidenta apartamentos ar vakariņām, brokastīm numurā un citiem viesnīcas uzmanības apliecinājumiem

Prezidenta apartamentos jums īpaši patiks plašums: atpūtas telpa, guļamistaba, salons, sauna, vannas istaba ar džakuzi un lodžija ar skatu pār Baltezeru un priežu galotnēm.

Rezervēt loading gif

"Piedzīvojiet patiesi karalisku atpūtu!”

Restorāns Baltvilla

Restorāns „Baltvilla” pats par sevi ir vesels stāsts, kurā mūsu viesiem ir galvenā loma. Restorānā „Baltvilla” Jūs varat baudīt gardas pusdienas vai vakariņas, aicināt draugus, kolēģus vai ģimeni, lai nosvinētu kādu nozīmīgu notikumu. Mūsu tematiskie branči ir veidoti tā, lai Jūs ne tikai paēstu, bet arī lieliski pavadītu laiku. Starp citu, varat organizēt arī privātu branču.

Mūsu šefpavārs ar palīgiem labprāt parūpēsies arī par dažādiem uzņēmumu sarīkojumiem, semināru un konferenču dalībnieku ēdināšanu, kā arī aizraujošām ēdienu gatavošanas meistarklasēm Jūsu izraudzītā kompānijā.

Nodrošinām pilna servisa izbraukuma banketus arī Jūsu izvēlētajā vietā.

Mūsu speciālisti personīgi iedziļināsies Jūsu vēlmēs un nodrošinās individuālu attieksmi visos ar svinībām saistītajos jautājumos.

Ēdienkarte

Mūsu šefpavārs un viņa komanda regulāri pārskata un atjaunina ēdienkarti, lai Jums piedāvātu arvien jaunus atklājumus un garšu piedzīvojumus.

Komanda

Mūsu speciālistu komandu papildina šefpavāra palīgi, viesmīļi un cits personāls, kas strādā ar vienotu mērķi nodrošināt Jums gardu un patīkamu maltīti.

Vide

Atkarībā no laikapstākļiem Jūs varat baudīt maltīti uz terases vai restorānā, kokteili Palmu zālē un saulrietu pie ezera.

Produkti

Mēs cenšamies celt galdā svaigus sezonas produktus. Mūsu vīnu kartē ir īpaši izraudzīti vīni, katrs ar savu stāstu un garšas buķeti.