Rezervācijas pieteikums

Grila ēdienkarte Baltvillā

Paldies par rezervāciju!

Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.

+371 67840640 Citi piedāvājumi

Grila ēdienkarte Baltvillā

Ziedošās vasaras un grilēta ēdiena smaržas – restorāna Baltvilla plašajā terasē!

Grila ēdienus piedāvajam katru dienu no plkst. 12:00 līdz 22:00.

Mūsu šefpavāra Antona Konstantinova aizraušanās ir savienot kvalitatīvi augstvērtīgus produktus ar izcilām garšu niansēm, tāpēc ēdienkartē atradīsiet svaigos sezonālos dārzeņus, zivis un gaļu, kā arī katru dienu – īpašais šefpavāra piedāvājums.

 

Kamēr Jūsu izvēlētais ēdiens top uz grila, var izvēlēties kādu no dauzdveidīgajām uzkodām – tartaru, zupiņu, salātus, bet maltīti nobeigt ar mūsu konditores Ļenas neatkārtojamo desertu.

Rezervēt loading gif

Grila ēdienkarte Baltvillā

Ir tik daudz cilvēku ar labu gastranomisko gaumi, kuri ir pelnījuši pienācīgu grila ēdienu (gaļa, zivis, dārzeņus un vēl un vēl)!

Mūsu grila ēdienkartes filosofijas pamatā ir aizraušanās ar labu ēdienu, gudru produktu gatavošanu, izcilu gaļu un respektējošu attieksmi pret svaigiem produktiem. Un tas viss attiecas uz grilu. Tā kā grila kvēlojošās ogles var pārvērst steiku par pieredzi, zivis – par baudu, bet vienkāršus dārzeņus – par īstu delikatesi. Papildus tam -brīnišķīgi vīni un lielisks bārs ar kokteiļiem.

Mēs esam ne tikai restorāns, bet arī pieredze!

Patiešām laba vieta, kur lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni un baudīt labāko no mūsu grila!

Informācija un rezervācija

+371 67840640
Rezervēt

" Lielisks grilēts ēdiens uz brīnišķīgās Baltvillas terases!"

Restorāns Baltvilla

Restorāns „Baltvilla” pats par sevi ir vesels stāsts, kurā mūsu viesiem ir galvenā loma. Restorānā „Baltvilla” Jūs varat baudīt gardas pusdienas vai vakariņas, aicināt draugus, kolēģus vai ģimeni, lai nosvinētu kādu nozīmīgu notikumu. Mūsu tematiskie branči ir veidoti tā, lai Jūs ne tikai paēstu, bet arī lieliski pavadītu laiku. Starp citu, varat organizēt arī privātu branču.

Mūsu šefpavārs ar palīgiem labprāt parūpēsies arī par dažādiem uzņēmumu sarīkojumiem, semināru un konferenču dalībnieku ēdināšanu, kā arī aizraujošām ēdienu gatavošanas meistarklasēm Jūsu izraudzītā kompānijā.

Nodrošinām pilna servisa izbraukuma banketus arī Jūsu izvēlētajā vietā.

Mūsu speciālisti personīgi iedziļināsies Jūsu vēlmēs un nodrošinās individuālu attieksmi visos ar svinībām saistītajos jautājumos.

Ēdienkarte

Mūsu šefpavārs un viņa komanda regulāri pārskata un atjaunina ēdienkarti, lai Jums piedāvātu arvien jaunus atklājumus un garšu piedzīvojumus.

Komanda

Mūsu speciālistu komandu papildina šefpavāra palīgi, viesmīļi un cits personāls, kas strādā ar vienotu mērķi nodrošināt Jums gardu un patīkamu maltīti.

Vide

Atkarībā no laikapstākļiem Jūs varat baudīt maltīti uz terases vai restorānā, kokteili Palmu zālē un saulrietu pie ezera.

Produkti

Mēs cenšamies celt galdā svaigus sezonas produktus. Mūsu vīnu kartē ir īpaši izraudzīti vīni, katrs ar savu stāstu un garšas buķeti.