Rezervācijas pieteikums

Brīvdabas kafijas pauze

Paldies par rezervāciju!

Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.

+371 29411396 Citi piedāvājumi

Brīvdabas kafijas pauze

Mēs esam atraduši veidu, kā parūpēties, lai jūsu konferencē iekļautu vienu no veselības stūrakmeņiem- kafijas pauzi servēsim brīvā dabā! Būs iespēja baudīt kafiju, uzkodas, izkustēties un noķert kādu D vitamīna devu!

Organizējiet konferenci vai semināru „Baltvillā”, kur dalībnieki varēs atjaunot spēkus un enerģiju svaigā gaisā.

Konference vai seminārs ar kafijas pauzi svaigā gaisā un skatu uz Baltezeru!

 

  • Kreatīva kafijas pauze svaigā gaisā īpaši jūsu pasākumam
  • Konferenču telpa pēc Jūsu izvēles
  • Bezmaksas stāvlaukums
*
Uzzināt vairāk loading gif

Brīvdabas kafijas pauze

Cilvēkam cilvēku jāsatiek! Lai tas būtu iespējams, mums visiem jārūpejas par savu veselību.

Esam tagad tik ilgu laiku bijuši telpās, nereti strādājuši no mājām, tāpēc vides nomaiņa, skaistā Baltezera ezera noskaņa un pamatīgas rūpes par distances ievērošanu , telpu  dezinfekciju, plašums un svaigs gaiss ļaus jūsu konferencei noritēt veiksmīgi.

Piedāvājumā iekļauts

  • Kreatīva kafijas pauze svaigā gaisā
  • Telpas, pielāgotas tā, lai varētu ērti ievērot 2 m distanci
  • Bezmaksas stāvlaukums

Jūsu konferencei vai semināram „Baltvillā” noteikti būs cita garša! Ērta piekļuve no rīta, kad visi steidz iebraukt Rīgā, nodrošinās ļoti īsu laiku, kas pavadīts ceļā. „Baltvillas” apkārtne ļaus rīkot atpūtas pauzes brīvā dabā, kas noteikti uzmundrinās konferences vai semināra dalībniekus.

Informācija un rezervācija

+371 29411396
Uzzināt vairāk

„Svaigs gaiss, skaista vide un garda kafija uzmundrinās Jūsu konferences dalībniekus!”

Konferenču organizēšana Baltvillā

Radoša darba vide: lai no jauna rastos radošu ideju plūsma, ik pa laikam jāpamaina ierastā darba vide. „Baltvilla” ļauj veiksmīgi savienot darbu ar atpūtu — mēs nodrošinām kvalitatīvu konferences organizēšanas vietu un servisu, bet iedvesmai sagatavosim pārdomātu ēdienkarti un veselīgi sabalansētas kafijas pauzes.

Mūsu speciālisti jau vairāk nekā 10 gadus palīdz uzņēmumiem organizēt efektīvas konferences un seminārus. Mūsu konferenču servisa vadītājs Andris Koks ir atbildīgs un precīzs. Viņš parūpēsies, lai jūsu sarīkojums noritētu veiksmīgi. Lai efektīvi plānotas pauzes neļautu dalībniekiem nogurt, lai enerģijas līmenis visa sarīkojuma laikā būtu iespējami nemainīgs un lai par katru niansi būtu padomāts!

Andra Koka un visas „Baltvillas” komandas nolūks ir palīdzēt Jūsu sarīkojuma dalībniekiem gūt pozitīvas emocijas, sasniedzot Jūsu organizētā sarīkojuma mērķi!