Rezervācijas pieteikums

Baltvilla Street Food darbnīca

Paldies par rezervāciju!

Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.

+371 60001466 Citi piedāvājumi

Baltvilla Street Food darbnīca

Paņem līdzi vai pasūti uz mājām!

Steet food darbnīca ir radīta, lai Jūsu izvēlēto un garšīgo maltīti varētu pasūtīt līdzņemšanai uz mājām vai saņemt to ar piegādi. Mēs paši cepam gardu burgeru maizīti,  gatavojam mērcītes, bet pats galvenais- šoreiz izvēlamies tikai Latvijas produktus, lai visi kopā viens otru atbalstītu.

Uzsākot Street food līniju: 7.un 8. novembrī

Burger Weekend

Pasūti līdzi ņemšanai burgerus, sniedz mums savu vērtējumu un saņem burgeriem iepazīšanās cenu. Ar visiem piedāvājumiem var iepazīties mūsu interneta veikalā.

Uzzināt vairāk loading gif

Baltvilla Street Food darbnīca

Piedāvājumā iekļauts:

Duck burger (Pašcepta burgermaize, pašu gatavota majonēzes mērce, dārzeņu ragu, kūpināts čedara siers, tomāts, salātu lapa, sīpolu smēriņš , marinēti gurķi) un kartupeļi fri ar tomātu mērci 11 EUR Burger weekend cena 9 EUR!

Chef burger (Pašu cepta burgermaize, BBQ,Latvijas liellopa gaļas kotlete, sarkanais čedera siers, marinēts gurķis, cepto baklažānu krēms, tomāts, sīpoli baltvīna karamelē) un kartupeļi fri ar tomātu mērci 9.50 EUR Burger weekend cena 7.50 EUR!

Chicken burger (Pašu cepta burgermaize ,vistas fileja tomāts, siers, salātu lapa, gurķu sinepju mērce) un kartupeļi fri ar tomātu mērci  8 EUR Burger weekend cena 6 EUR!

Uzzināt vairāk loading gif

Latvijas produkti- atbalstam savējos!